Radnički

Utakmice

Statistika igrača

Utakmice:

Regionalna liga, 1. dio - 01.kolo - Grupa A
5th Oct 14, 20:00
Partizan
4 : 8
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, Banjica
Regionalna liga, 1. dio - 02.kolo - Grupa A
8th Oct 14, 18:45
Radnički
13 : 6
ZAVRšENO

OVK Split
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 1. dio - 03.kolo - Grupa A
14th Oct 14, 20:00
VK Budva BR
6 : 15
ZAVRšENO

Radnički
Budva, Gradski bazen
Regionalna liga, 1. dio - 04.kolo - Grupa A
25th Oct 14, 20:30
Jadran ST
4 : 15
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
Regionalna liga, 1. dio - 05.kolo - Grupa A
5th Nov 14, 18:30
Radnički
19 : 4
ZAVRšENO

AVK Branik
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 1. dio - 06.kolo - Grupa A
8th Nov 14, 17:15
Primorje EB
14 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida
Regionalna liga, 1. dio - 07.kolo - Grupa A
16th Nov 14, 17:15
Radnički
7 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 1. dio - 08.kolo - Grupa A
23rd Nov 14, 19:15
Radnički
8 : 10
ZAVRšENO

Partizan
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 1. dio - 09.kolo - Grupa A
6th Dec 14, 17:15
OVK Split
7 : 12
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
Regionalna liga, 1. dio - 10.kolo - Grupa A
11th Dec 14, 20:00
Radnički
15 : 5
ZAVRšENO

VK Budva BR
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 1. dio - 11.kolo - Grupa A
10th Jan 15, 19:00
Radnički
10 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 1. dio - 12.kolo - Grupa A
17th Jan 15, 19:00
AVK Branik
9 : 16
ZAVRšENO

Radnički
Maribor, Pristan
Regionalna liga, 1. dio - 13.kolo - Grupa A
24th Jan 15, 17:15
Radnički
8 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 1. dio - 14.kolo - Grupa A
31st Jan 15, 18:15
HAVK Mladost
6 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Zagreb, SP Mladost
Regionalna liga, 2. dio - 15.kolo - Za prvaka
4th Feb 15, 18:30
Radnički
5 : 4
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 2. dio - 16.kolo - Za prvaka
7th Feb 15, 18:00
Mornar
9 : 13
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
Regionalna liga, 2. dio - 17.kolo - Za prvaka
25th Feb 15, 17:00
Radnički
8 : 10
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 2. dio - 18.kolo - Za prvaka
28th Feb 15, 19:15
Jug AO
7 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Dubrovnik, Gruž
Regionalna liga, 2. dio - 19.kolo - Za prvaka
8th Mar 15, 19:15
PVK Jadran Carine HN
10 : 8
ZAVRšENO

Radnički
Igalo, Institut
Regionalna liga, 2. dio - 20.kolo - Za prvaka
11th Mar 15, 18:45
Radnički
12 : 9
ZAVRšENO

Mornar
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, 2. dio - 21.kolo - Za prvaka
15th Mar 15, 18:00
BVK Crvena zvezda
8 : 8
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, 11.april
Regionalna liga, 2. dio - 22.kolo - Za prvaka
28th Mar 15, 19:15
Radnički
13 : 12
ZAVRšENO

Jug AO
Kragujevac, SC Park
Regionalna liga, Polufinale - Polufinale 2
2nd Apr 15, 21:00
Jug AO
10 : 4
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida
A1 liga, 1. dio - 01.kolo - Liga
25th Sep 15, 21:00
BVK Crvena zvezda
10 : 6
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, Banjica
A1 liga, 1. dio - 02.kolo - Liga
27th Sep 15, 18:00
Partizan
11 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, Banjica
A1 liga, 1. dio - 03.kolo - Liga
9th Oct 15, 20:30
Radnički
7 : 10
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Kragujevac, SC Park
A1 liga, 1. dio - 04.kolo - Liga
11th Oct 15, 19:15
Radnički
5 : 16
ZAVRšENO

Jug AO
Kragujevac, SC Park
A1 liga, 1. dio - 05.kolo - Liga
30th Oct 15, 21:00
OVK Split
7 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
A1 liga, 1. dio - 06.kolo - Liga
1st Nov 15, 17:30
Mornar
12 : 12
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
A1 liga, 1. dio - 07.kolo - Liga
6th Nov 15, 19:00
VK Vojvodina
9 : 8
ZAVRšENO

Radnički
Novi Sad, Slana bara
A1 liga, 1. dio - 09.kolo - Liga
20th Nov 15, 20:45
Radnički
3 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Kragujevac, SC Park
A1 liga, 1. dio - 10.kolo - Liga
22nd Nov 15, 19:15
Radnički
5 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Kragujevac, SC Park
A1 liga, 1. dio - 11.kolo - Liga
29th Jan 16, 20:15
Radnički
5 : 0
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Kragujevac, SC Park
A1 liga, 1. dio - 12.kolo - Liga
31st Jan 16, 19:30
Radnički
7 : 7
ZAVRšENO

Partizan
Kragujevac, SC Park
A1 liga, 1. dio - 13. kolo - Liga
5th Feb 16, 20:00
PVK Jadran Carine HN
11 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Herceg Novi, Škver
A1 liga, 1. dio - 14. kolo - Liga
7th Feb 16, 19:00
Jug AO
16 : 2
ZAVRšENO

Radnički
Dubrovnik, Gruž
A1 liga, 1. dio - 15. kolo - Liga
19th Feb 16, 21:00
Radnički
7 : 7
ZAVRšENO

OVK Split
Kragujevac, SC Park
A1 liga, 1. dio - 16. kolo - Liga
21st Feb 16, 17:30
Radnički
11 : 8
ZAVRšENO

Mornar
Kragujevac, SC Park
A1 liga, 1. dio - 17. kolo - Liga
26th Feb 16, 21:00
Radnički
14 : 7
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Kragujevac, SC Park
A1 liga, 1. dio - 19. kolo - Liga
4th Mar 16, 19:00
Primorje EB
8 : 2
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida
A1 liga, 1. dio - 20.kolo - Liga
6th Mar 16, 19:15
HAVK Mladost
11 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Zagreb, SP Mladost
A2 liga, Prvi dio - 01. kolo - Liga
17th Oct 18, 20:00
Primorje EB
9 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida
A2 liga, Prvi dio - 02. kolo - Liga
21st Oct 18, 19:30
Radnički
9 : 6
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Prvi dio - 03. kolo - Liga
27th Oct 18, 20:00
Nais
10 : 12
ZAVRšENO

Radnički
Zadar, Višnjik
A2 liga, Prvi dio - 04. kolo - Liga
10th Nov 18, 19:30
Radnički
19 : 9
ZAVRšENO

Medveščak
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Prvi dio - 05. kolo - Liga
17th Nov 18, 20:00
Solaris
5 : 3
ZAVRšENO

Radnički
Šibenik, Crnica
A2 liga, Prvi dio - 06. kolo - Liga
24th Nov 18, 19:30
Radnički
21 : 9
ZAVRšENO

Valjevo Gorenje
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Prvi dio - 07. kolo - Liga
1st Dec 18, 18:00
VA Cattaro
4 : 11
ZAVRšENO

Radnički
Budva, Gradski bazen
A2 liga, Prvi dio - 08. kolo - Liga
15th Dec 18, 19:30
Radnički
9 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Prvi dio - 09. kolo - Liga
16th Jan 19, 20:00
Galeb MR
7 : 15
ZAVRšENO

Radnički
Zagreb, Šalata
A2 liga, Prvi dio - 10. kolo - Liga
19th Jan 19, 19:00
VD Koper Primorska
6 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Zagreb, Svetice
A2 liga, Prvi dio - 11. kolo - Liga
26th Jan 19, 20:00
Radnički
8 : 8
ZAVRšENO

VK Budva BR
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Drugi dio - 12.kolo - 1.-6.mjesto
9th Feb 19, 19:30
Radnički
7 : 5
ZAVRšENO

Nais
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Drugi dio - 13. kolo - 1.-6.mjesto
16th Feb 19, 20:00
Radnički
10 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Drugi dio - 14. kolo - 1.-6.mjesto
24th Feb 19, 19:30
Radnički
6 : 5
ZAVRšENO

Solaris
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Drugi dio - 15. kolo - 1.-6.mjesto
2nd Mar 19, 19:00
VK Budva BR
10 : 5
ZAVRšENO

Radnički
Budva, Gradski bazen
A2 liga, Drugi dio - 16. kolo - 1.-6.mjesto
9th Mar 19, 20:00
VK Vojvodina
7 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Novi Sad, Slana bara
A2 liga, 1.dio - 01. kolo - Liga
21st Sep 19, 19:00
Galeb MR
8 : 18
ZAVRšENO

Radnički
Zagreb, Šalata
A2 liga, 1.dio - 02. kolo - Liga
28th Sep 19, 20:00
Radnički
12 : 9
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Kragujevac, SC Park
A2 liga, 1.dio - 03. kolo - Liga
5th Oct 19, 17:45
VK Zemun Bosal
5 : 11
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, 11.april
A2 liga, 1.dio - 04. kolo - Liga
9th Oct 19, 20:45
Medveščak
7 : 19
ZAVRšENO

Radnički
Korčula, Teren 2
A2 liga, 1.dio - 05. kolo - Liga
12th Oct 19, 20:00
Radnički
22 : 9
ZAVRšENO

AVK Triglav
Kragujevac, SC Park
A2 liga, 1.dio - 06. kolo - Liga
19th Oct 19, 18:00
VA Cattaro
3 : 17
ZAVRšENO

Radnički
Budva, Gradski bazen
A2 liga, 1.dio - 07. kolo - Liga
26th Oct 19, 20:00
Radnički
14 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Kragujevac, SC Park
A2 liga, 1.dio - 08. kolo - Liga
2nd Nov 19, 19:00
Zadar 1952
8 : 16
ZAVRšENO

Radnički
Sisak
A2 liga, 1.dio - 09. kolo - Liga
8th Nov 19
Radnički
15 : 7
ZAVRšENO

Nais
Kragujevac, SC Park
A2 liga, 1.dio - 10. kolo - Liga
15th Nov 19, 17:30
Solaris
6 : 6
ZAVRšENO

Radnički
Šibenik, Crnica
A2 liga, 1.dio - 11. kolo - Liga
1st Feb 20, 19:30
Radnički
19 : 6
ZAVRšENO

OVK Split
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Doigravanje - 12.kolo - 1.-6. mjesto
8th Feb 20, 18:00
OVK Split
6 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
A2 liga, Doigravanje - 13.kolo - 1.-6. mjesto
15th Feb 20, 20:30
Radnički
16 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Kragujevac, SC Park
A2 liga, Doigravanje - 14.kolo - 1.-6. mjesto
22nd Feb 20, 20:30
Primorje EB
9 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida
A2 liga, Doigravanje - 15.kolo - 1.-6. mjesto
29th Feb 20, 18:00
VK Vojvodina
5 : 13
ZAVRšENO

Radnički
Novi Sad, Slana bara
A2 liga, Doigravanje - 16.kolo - 1.-6. mjesto
7th Mar 20, 20:00
Nais
11 : 13
ZAVRšENO

Radnički
Zadar, Višnjik
LEN Liga prvaka, Kvalifikacije - 1.kolo - Skupina B1
11th Nov 20, 21:00
Radnički
16 : 14
ZAVRšENO

Sintez Kazan
LEN Liga prvaka, Kvalifikacije - 2.kolo - Skupina B1
12th Nov 20, 12:00
EN Tourcoing
7 : 7
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Kvalifikacije - 3.kolo - Skupina B1
12th Nov 20, 17:00
Radnički
13 : 8
ZAVRšENO

CN Terrassa
LEN Liga prvaka, Kvalifikacije - 5.kolo - Skupina B1
14th Nov 20, 19:00
Radnički
9 : 9
ZAVRšENO

OSC Budapest
LEN Liga prvaka, Kvalifikacije završnica - Finale skupina B
15th Nov 20, 16:00
Radnički
9 : 13
ZAVRšENO

Brescia
Len Euro kup, Po skupinama - 1.kolo - Skupina E
4th Dec 20, 18:00
CS Mediterrani
9 : 13
ZAVRšENO

Radnički
Len Euro kup, Po skupinama - 2.kolo - Skupina E
5th Dec 20, 16:00
Radnički
15 : 7
ZAVRšENO

OSC Potsdam
Len Euro kup, Po skupinama - 3.kolo - Skupina E
6th Dec 20, 11:00
Savona
7 : 14
ZAVRšENO

Radnički
Regionalna vaterpolska liga, Po skupinama - 1.kolo - Skupina B Dubrovnik
14th Jan 21, 18:50
VK Budva BR
9 : 17
ZAVRšENO

Radnički
Dubrovnik, Gruž
Regionalna vaterpolska liga, Po skupinama - 3.kolo - Skupina B Dubrovnik
15th Jan 21, 17:00
Radnički
9 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
Regionalna vaterpolska liga, Po skupinama - 2.Kolo - Skupina B Dubrovnik
16th Jan 21, 10:30
PVK Jadran Carine HN
4 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Dubrovnik, Gruž
Regionalna vaterpolska liga, Po skupinama - 4.kolo - Skupina B Dubrovnik
16th Jan 21, 20:40
Jug AO
17 : 6
ZAVRšENO

Radnički
Dubrovnik, Gruž
Regionalna vaterpolska liga, Po skupinama - 5.kolo - Skupina B Dubrovnik
17th Jan 21, 13:40
Radnički
12 : 10
ZAVRšENO

Primorac
Dubrovnik, Gruž
Len Euro kup, Osmina završnice - 1.utakmica
27th Feb 21, 19:30
Radnički
11 : 10
ZAVRšENO

Strasbourg
Len Euro kup, Osmina završnice - 2.utakmica
6th Mar 21, 19:00
Strasbourg
0 : 5
ZAVRšENO

Radnički
Len Euro kup, Četvrtzavršnica - 1.utakmica
17th Mar 21, 20:00
Radnički
12 : 14
ZAVRšENO

Szolnoki Dozsa
Len Euro kup, Četvrtzavršnica - 2.utakmica
24th Mar 21, 18:00
Szolnoki Dozsa
10 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Regionalna vaterpolska liga, Polufinale F4 - Polufinale 1
27th Mar 21, 16:55
HAVK Mladost
13 : 14
ZAVRšENO

Radnički
Regionalna vaterpolska liga, Finale F4 - Finale
28th Mar 21, 19:00
Radnički
14 : 12
ZAVRšENO

Jug AO
Zagreb, SP Mladost
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 1. kolo - Skupina A
26th Oct 21, 19:45
Novi Beograd
16 : 10
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 2. kolo - Skupina A
9th Nov 21, 20:30
Radnički
11 : 11
ZAVRšENO

FTC Budapest
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 3. kolo - Skupina A
19th Nov 21, 20:30
Radnički
8 : 14
ZAVRšENO

Brescia
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 1.kolo - Liga
25th Nov 21, 17:00
Radnički
10 : 10
ZAVRšENO

Primorac
Split, Poljud
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 3.kolo - Liga
26th Nov 21, 20:40
Jadran ST
14 : 14
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 2.kolo - Liga
27th Nov 21, 10:00
Radnički
13 : 8
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Split, Poljud
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 4.kolo - Liga
27th Nov 21, 18:50
Radnički
15 : 5
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 5.kolo - Liga
28th Nov 21, 13:40
Solaris
11 : 16
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 4. kolo - Skupina A
30th Nov 21, 19:00
Jadran ST
9 : 8
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 5. kolo - Skupina A
14th Dec 21, 20:30
Radnički
14 : 7
ZAVRšENO

Dinamo Tbilsi
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 6. kolo - Skupina A
21st Dec 21, 19:00
CNAB Barceloneta
13 : 7
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 7. kolo - Skupina A
11th Jan 22, 17:30
Olympiacos
11 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 8.kolo - Liga
20th Jan 22, 18:50
VK Budva BR
4 : 17
ZAVRšENO

Radnički
Budva, Gradski bazen
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 9.kolo - Liga
21st Jan 22, 20:40
Radnički
11 : 10
ZAVRšENO

Novi Beograd
Budva, Gradski bazen
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 10.kolo - Liga
22nd Jan 22, 18:50
PVK Jadran Carine HN
12 : 12
ZAVRšENO

Radnički
Budva, Gradski bazen
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 11.kolo - Liga
23rd Jan 22, 10:00
Radnički
15 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Budva, Gradski bazen
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 8. kolo - Skupina A
26th Jan 22, 20:30
Radnički
10 : 8
ZAVRšENO

Olympiacos
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 9. kolo - Skupina A
9th Feb 22, 19:00
Radnički
3 : 9
ZAVRšENO

CNAB Barceloneta
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 10. kolo - Skupina A
23rd Feb 22, 16:00
Dinamo Tbilsi
13 : 17
ZAVRšENO

Radnički
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 12.kolo - Liga
4th Mar 22, 18:50
Radnički
10 : 12
ZAVRšENO

Partizan
Kragujevac, SC Park
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 13.kolo - Liga
5th Mar 22, 20:40
Jug AO
10 : 12
ZAVRšENO

Radnički
Kragujevac, SC Park
Premier Regionalna liga, Prvi dio - 14.kolo - Liga
6th Mar 22, 20:40
Radnički
11 : 10
ZAVRšENO

VK Šabac
Kragujevac, SC Park
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 11. kolo - Skupina A
30th Mar 22, 20:30
Radnički
13 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Premier Regionalna liga, Poluzavršnica - Polufinale 1
2nd Apr 22, 18:00
Novi Beograd
12 : 8
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, 11.april
Premier Regionalna liga, Završnica - Za 3.mjesto
3rd Apr 22, 17:00
Radnički
15 : 18
ZAVRšENO

Jug AO
Beograd, 11.april
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 12. kolo - Skupina A
9th Apr 22, 19:00
Brescia
12 : 8
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 13. kolo - Skupina A
20th Apr 22, 19:00
FTC Budapest
13 : 12
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 14. kolo - Skupina A
11th May 22, 20:30
Radnički
11 : 13
ZAVRšENO

Novi Beograd
Premier Regionalna liga, 1.dio - 1.kolo - Liga
7th Oct 22, 19:00
BVK Crvena zvezda
10 : 15
ZAVRšENO

Radnički
Kragujevac, SC Park
Premier Regionalna liga, 1.dio - 3.kolo - Liga
9th Oct 22, 19:00
Radnički
17 : 11
ZAVRšENO

Partizan
Kragujevac, SC Park
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 1. kolo - Skupina A
15th Nov 22, 20:30
Radnički
9 : 9
ZAVRšENO

Vouliagmeni
Premier Regionalna liga, 1.dio - 4.kolo - Liga
25th Nov 22, 21:00
Primorac
9 : 11
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, Banjica
Premier Regionalna liga, 1.dio - 5.kolo - Liga
26th Nov 22, 21:00
Jug AO
9 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, Banjica
Premier Regionalna liga, 1.dio - 6.kolo - Liga
27th Nov 22, 11:30
Radnički
12 : 8
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Beograd, Banjica
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 2. kolo - Skupina A
29th Nov 22, 20:30
Radnički
13 : 12
ZAVRšENO

Waspo 98 Hannover
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 3. kolo - Skupina A
13th Dec 22, 21:00
Pro Recco
21 : 12
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 4. kolo - Skupina A
20th Dec 22, 20:00
CNAB Barceloneta
18 : 9
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 5.kolo - Skupina A
10th Jan 23, 20:30
Radnički
11 : 10
ZAVRšENO

Dinamo Tbilsi
Premier Regionalna liga, 1.dio - 7.kolo - Liga
19th Jan 23, 18:45
Radnički
9 : 6
ZAVRšENO

VK Šabac
Korčula, Gojko Arneri
Premier Regionalna liga, 1.dio - 8.kolo - Liga
20th Jan 23, 20:30
Novi Beograd
13 : 6
ZAVRšENO

Radnički
Korčula, Gojko Arneri
Premier Regionalna liga, 1.dio - 9.kolo - Liga
21st Jan 23, 11:30
HAVK Mladost
13 : 13
ZAVRšENO

Radnički
Korčula, Gojko Arneri
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 6.kolo - Skupina A
24th Jan 23, 19:00
Jadran ST
10 : 10
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 7.kolo - Skupina A
7th Feb 23, 16:30
Olympiacos
13 : 7
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 8.kolo - Skupina A
18th Feb 23, 20:30
Radnički
10 : 10
ZAVRšENO

Olympiacos
Premier Regionalna liga, 1.dio - 10.kolo - Liga
23rd Feb 23, 19:00
Jadran ST
15 : 3
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
Premier Regionalna liga, 1.dio - 11.kolo - Liga
24th Feb 23, 20:45
Radnički
15 : 12
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
Premier Regionalna liga, 1.dio - 12.kolo - Liga
25th Feb 23, 10:00
Radnički
14 : 9
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 9.kolo - Skupina A
1st Mar 23, 20:30
Radnički
11 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 10.kolo - Skupina A
22nd Mar 23, 16:00
Dinamo Tbilsi
13 : 8
ZAVRšENO

Radnički
Premier Regionalna liga, Poluzavršnica - Polufinale 1
25th Mar 23, 18:00
Jadran ST
17 : 15
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, 11.april
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 11.kolo - Skupina A
5th Apr 23, 20:30
Radnički
10 : 14
ZAVRšENO

CNAB Barceloneta
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 12.kolo - Skupina A
26th Apr 23, 20:30
Radnički
8 : 16
ZAVRšENO

Pro Recco
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 13.kolo - Skupina A
13th May 23, 19:00
Waspo 98 Hannover
7 : 12
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Po skupinama - 14.kolo - Skupina A
24th May 23, 18:00
Vouliagmeni
9 : 10
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Kvalifikacije - 1.kolo - Skupina B Kragujevac
7th Sep 23, 20:00
Radnički
17 : 16
ZAVRšENO

Primorac
LEN Liga prvaka, Kvalifikacije - 3.kolo - Skupina B Kragujevac
9th Sep 23, 10:00
ASC Duisburg
8 : 13
ZAVRšENO

Radnički
LEN Liga prvaka, Kvalifikacije - 4.kolo - Skupina B Kragujevac
9th Sep 23, 21:00
Radnički
13 : 10
ZAVRšENO

Noisy-le-Sec
LEN Liga prvaka, Kvalifikacije - 5.kolo - Skupina B Kragujevac
10th Sep 23, 20:00
Radnički
8 : 15
ZAVRšENO

Brescia
LEN Euro kup, Kvalifikacije - 1.kolo - Skupina D Rijeka
22nd Sep 23, 19:45
Primorje EB
8 : 6
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida
LEN Euro kup, Kvalifikacije - 2.kolo - Skupina D Rijeka
23rd Sep 23, 19:45
Radnički
9 : 10
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
LEN Euro kup, Kvalifikacije - 3.kolo - Skupina D Rijeka
24th Sep 23, 11:45
Csm Oradea
9 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida

Obrada rezultata: www.furkisport.hr