Vaterpolo - Prvenstvo Hrvatske seniori

Liga

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 VK Jug Adriatic osiguranje 10 10 0 0 30 167 73 +94
2 HAVK Mladost 10 9 0 1 27 183 70 +113
3 VK Jadran Split 10 8 0 2 24 160 79 +81
4 VK Primorje EB 10 7 0 3 21 129 97 +32
5 VK Mornar BS 10 6 0 4 18 114 113 +1
6 VK Solaris 10 5 0 5 15 120 100 +20
7 OVK POŠK (1) 10 3 0 7 (3) 9 86 126 (+5) -40
8 VK Medveščak (1) 10 3 0 7 (0) 9 102 151 (-5) -49
9 VK KPK (1) 10 2 0 8 (3) 6 97 142 (+3) -45
10 VK Galeb MR (1) 10 2 0 8 (0) 6 93 160 (-3) -67
11 VK Zadar 1952 10 0 0 10 0 67 207 -140
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Utakmice

1.kolo Liga
3rd Oct 20, 18:00
HAVK Mladost
21 : 7
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo Liga
3rd Oct 20, 18:00
Mornar BS
16 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
1.kolo Liga
3rd Oct 20, 19:30
Jadran ST
28 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
1.kolo Liga
3rd Oct 20, 19:30
Solaris
14 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Šibenik, Crnica
1.kolo Liga
3rd Oct 20, 20:00
Primorje EB
18 : 8
ZAVRšENO

POŠK
Rijeka, Kantrida
2.Kolo Liga
9th Oct 20, 20:45
Medveščak
9 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, Svetice
2.Kolo Liga
10th Oct 20, 18:00
Mornar BS
12 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
2.Kolo Liga
10th Oct 20, 18:00
Zadar 1952
6 : 17
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
2.Kolo Liga
10th Oct 20, 19:30
Galeb MR
6 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST
Makarska
2.Kolo Liga
11th Oct 20, 17:00
POŠK
4 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
3.Kolo Liga
14th Oct 20, 20:00
Primorje EB
21 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
3.Kolo Liga
17th Oct 20, 18:00
Jadran ST
8 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
3.Kolo Liga
17th Oct 20, 19:30
Mornar BS
16 : 9
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
3.Kolo Liga
17th Oct 20, 20:00
Galeb MR
10 : 8
ZAVRšENO

POŠK
Makarska
4.Kolo Liga
21st Oct 20, 19:00
Zadar 1952
9 : 19
ZAVRšENO

Mornar BS
Zadar, Višnjik
4.Kolo Liga
21st Oct 20, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
4.Kolo Liga
21st Oct 20, 20:45
HAVK Mladost
12 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
3.Kolo Liga
31st Oct 20, 18:00
Solaris
17 : 9
ZAVRšENO

KPK
Šibenik, Crnica
5.Kolo Liga
31st Oct 20, 19:30
Galeb MR
20 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952
Makarska
6. kolo Liga
5th Nov 20, 19:00
Zadar 1952
9 : 18
ZAVRšENO

POŠK
Zadar, Višnjik
4.Kolo Liga
8th Nov 20, 19:30
KPK
8 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Korčula, Gojko Arneri
5.Kolo Liga
14th Nov 20, 17:45
POŠK
15 : 10
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
6. kolo Liga
14th Nov 20, 19:30
KPK
15 : 12
ZAVRšENO

Galeb MR
Korčula, Gojko Arneri
5.Kolo Liga
17th Nov 20, 19:45
Mornar BS
12 : 10
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
5.Kolo Liga
20th Nov 20, 19:00
Solaris
6 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
5.Kolo Liga
20th Nov 20, 20:00
Primorje EB
6 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Rijeka, Kantrida
7.kolo Liga
21st Nov 20, 18:00
POŠK
12 : 5
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
4.Kolo Liga
21st Nov 20, 19:45
Medveščak
17 : 9
ZAVRšENO

Galeb MR
Zagreb, Svetice
7.kolo Liga
22nd Nov 20, 17:00
Mornar BS
7 : 22
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
6. kolo Liga
22nd Nov 20, 18:30
Jadran ST
13 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
6. kolo Liga
24th Nov 20, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
7.kolo Liga
25th Nov 20, 19:30
Galeb MR
9 : 20
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Makarska
7.kolo Liga
25th Nov 20, 20:00
Primorje EB
5 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
7.kolo Liga
25th Nov 20, 20:45
Medveščak
19 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, Svetice
6. kolo Liga
1st Dec 20, 19:00
HAVK Mladost
14 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
8.kolo Liga
4th Dec 20, 18:00
Medveščak
9 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, Svetice
8.kolo Liga
5th Dec 20, 18:00
POŠK
3 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
8.kolo Liga
5th Dec 20, 18:00
Zadar 1952
8 : 22
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
9.kolo Liga
7th Dec 20, 12:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
8.kolo Liga
11th Dec 20, 20:00
Jug Adriatic osiguranje
16 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
9.kolo Liga
16th Dec 20, 18:00
Solaris
9 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
9.kolo Liga
16th Dec 20, 19:00
HAVK Mladost
24 : 4
ZAVRšENO

Galeb MR
Zagreb, SRC Mladost
9.kolo Liga
16th Dec 20, 19:00
Jadran ST
15 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
9.kolo Liga
16th Dec 20, 19:30
KPK
9 : 11
ZAVRšENO

Medveščak
Korčula, Gojko Arneri
10.kolo Liga
19th Dec 20, 15:00
Jug Adriatic osiguranje
20 : 1
ZAVRšENO

Zadar 1952
Dubrovnik, Gruž
8.kolo Liga
19th Dec 20, 18:00
KPK
12 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST
Korčula, Gojko Arneri
10.kolo Liga
19th Dec 20, 18:00
HAVK Mladost
22 : 6
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
10.kolo Liga
22nd Dec 20, 19:00
Jadran ST
17 : 8
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
10.kolo Liga
23rd Dec 20, 18:00
Solaris
11 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR
Šibenik, Crnica
10.kolo Liga
23rd Dec 20, 20:00
Primorje EB
11 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
11.kolo Liga
26th Feb 21, 18:00
KPK
5 : 19
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
11.kolo Liga
26th Feb 21, 19:00
Galeb MR
10 : 17
ZAVRšENO

Primorje EB
Makarska
11.kolo Liga
27th Feb 21, 19:30
POŠK
6 : 13
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
11.kolo Liga
27th Feb 21, 19:45
Medveščak
5 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, Svetice
11.kolo Liga
2nd Mar 21, 20:30
Zadar 1952
2 : 23
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost

Obrada rezultata: www.furkisport.hr