Rusija

Utakmice

Statistika igrača

Utakmice:

OI Atlanta, Po skupinama - 1.kolo - Skupina A
20th Jul 96
Mađarska
8 : 7
ZAVRšENO

Rusija
OI Atlanta, Po skupinama - 2.kolo - Skupina A
21st Jul 96
Jugoslavija
9 : 9
ZAVRšENO

Rusija
OI Atlanta, Po skupinama - 3.kolo - Skupina A
22nd Jul 96
Rusija
10 : 8
ZAVRšENO

Njemačka
OI Atlanta, Po skupinama - 4.kolo - Skupina A
23rd Jul 96
Nizozemska
5 : 10
ZAVRšENO

Rusija
OI Atlanta, Po skupinama - 5.kolo - Skupina A
24th Jul 96
Rusija
6 : 8
ZAVRšENO

Španjolska
OI Atlanta, Četvrtzavršnica - Četvrtzavršnica
26th Jul 96
Rusija
9 : 11
ZAVRšENO

Italija
OI Atlanta, Poluzavršnica - 5.-8.mjesta
27th Jul 96
Jugoslavija
15 : 16
ZAVRšENO

Rusija
OI Atlanta, Završnica - Za 5.mjesto
28th Jul 96
Grčka
8 : 10
ZAVRšENO

Rusija
OI Sydney, Po skupinama - 1.kolo - Skupina A
23rd Sep 00
Australija
4 : 6
ZAVRšENO

Rusija
OI Sydney, Po skupinama - 2.kolo - Skupina A
24th Sep 00
Rusija
7 : 7
ZAVRšENO

Italija
OI Sydney, Po skupinama - 3.kolo - Skupina A
25th Sep 00
Kazahstan
7 : 9
ZAVRšENO

Rusija
OI Sydney, Po skupinama - 4.kolo - Skupina A
26th Sep 00
Rusija
8 : 5
ZAVRšENO

Španjolska
OI Sydney, Po skupinama - 5.kolo - Skupina A
27th Sep 00
Slovačka
5 : 21
ZAVRšENO

Rusija
OI Sydney, Četvrtzavršnica - Četvrtzavršnica
29th Sep 00
Rusija
11 : 10
ZAVRšENO

SAD
OI Sydney, Poluzavršnica - Poluzavršnica
30th Sep 00
Rusija
8 : 7
ZAVRšENO

Španjolska
OI Sydney, Završnica - Finale
1st Oct 00
Rusija
6 : 13
ZAVRšENO

Mađarska
OI Atena, Po skupinama - 1.kolo - Skupina A
15th Aug 04
Rusija
5 : 2
ZAVRšENO

Kazahstan
OI Atena, Po skupinama - 2.kolo - Skupina A
17th Aug 04
Rusija
3 : 4
ZAVRšENO

Srbija i Crna Gora
OI Atena, Po skupinama - 3.kolo - Skupina A
19th Aug 04
Hrvatska
8 : 9
ZAVRšENO

Rusija
OI Atena, Po skupinama - 4.kolo - Skupina A
21st Aug 04
Rusija
9 : 7
ZAVRšENO

SAD
OI Atena, Po skupinama - 5.kolo - Skupina A
23rd Aug 04
Rusija
6 : 7
ZAVRšENO

Mađarska
OI Atena, Četvrtzavršnica - Četvrtzavršnica
25th Aug 04
Rusija
12 : 5
ZAVRšENO

Njemačka
OI Atena, Poluzavršnica - Poluzavršnica
27th Aug 04
Mađarska
7 : 5
ZAVRšENO

Rusija
OI Atena, Finale - Za 3.mjesto
29th Aug 04
Rusija
6 : 5
ZAVRšENO

Grčka
Europsko prvenstvo Beograd, Po skupinama - 1. kolo - Skupina A
1st Sep 06
Srbija
13 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Europsko prvenstvo Beograd, Po skupinama - 2. kolo - Skupina A
2nd Sep 06
Rumunjska
13 : 10
ZAVRšENO

Rusija
Europsko prvenstvo Beograd, Po skupinama - 3. kolo - Skupina A
3rd Sep 06
Rusija
10 : 13
ZAVRšENO

Španjolska
Europsko prvenstvo Beograd, Po skupinama - 4. kolo - Skupina A
4th Sep 06
Rusija
11 : 5
ZAVRšENO

Nizozemska
Europsko prvenstvo Beograd, Po skupinama - 5. kolo - Skupina A
5th Sep 06
Slovačka
9 : 12
ZAVRšENO

Rusija
Europsko prvenstvo Beograd, Poluzavršnica - 7.-10.mjesta
8th Sep 06
Hrvatska
10 : 7
ZAVRšENO

Rusija
Europsko prvenstvo Beograd, Završnica - Za 9. mjesto
9th Sep 06
Rusija
15 : 10
ZAVRšENO

Nizozemska
Svjetsko prvenstvo Melbourne, Po skupinama - 1. kolo - Skupina C
20th Mar 07
Grčka
10 : 7
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Melbourne, Po skupinama - 2. kolo - Skupina C
22nd Mar 07
Rusija
8 : 12
ZAVRšENO

Španjolska
Svjetsko prvenstvo Melbourne, Po skupinama - 3. kolo - Skupina C
23rd Mar 07
Kina
6 : 11
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Melbourne, Kvalifikacije za četvrtzavršnicu - Kvalifikacije za četvrtzavršnicu
26th Mar 07
Rusija
17 : 13
ZAVRšENO

Kanada
Svjetsko prvenstvo Melbourne, Četvrtzavršnica - Četvrtzavršnica
28th Mar 07
Hrvatska
13 : 3
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Melbourne, Poluzavršnica - 5.-8.mjesta
30th Mar 07
Grčka
9 : 8
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Melbourne, Završnica - Za 7. mjesto
30th Mar 07
Rusija
11 : 8
ZAVRšENO

Njemačka
Europsko Prvenstvo Malaga, Po skupinama - 1.kolo - Skupina B
4th Jul 08
Rusija
6 : 12
ZAVRšENO

Italija
Europsko Prvenstvo Malaga, Po skupinama - 2.kolo - Skupina B
5th Jul 08
Njemačka
13 : 4
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Malaga, Po skupinama - 3.kolo - Skupina B
6th Jul 08
Rusija
9 : 9
ZAVRšENO

Makedonija
Europsko Prvenstvo Malaga, Po skupinama - 4.kolo - Skupina B
7th Jul 08
Srbija
11 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Malaga, Po skupinama - 5.kolo - Skupina B
8th Jul 08
Rusija
10 : 14
ZAVRšENO

Rumunjska
Europsko Prvenstvo Malaga, Četvrtzavršnica - 7.-12.mjesta
9th Jul 08
Grčka
4 : 9
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Malaga, Četvrtzavršnica - 7.-12.mjesta
11th Jul 08
Rusija
11 : 13
ZAVRšENO

Makedonija
Europsko Prvenstvo Malaga, Završnica - Za 9.mjesto
12th Jul 08
Rumunjska
11 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Zagreb, Po skupinama - 1.kolo - Skupina B
29th Aug 10
Rusija
9 : 10
ZAVRšENO

Makedonija
Europsko Prvenstvo Zagreb, Po skupinama - 2.Kolo - Skupina B
30th Aug 10
Njemačka
7 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Zagreb, Po skupinama - 3.Kolo - Skupina B
1st Sep 10
Rusija
10 : 16
ZAVRšENO

Srbija
Europsko Prvenstvo Zagreb, Po skupinama - 4.Kolo - Skupina B
3rd Sep 10
Mađarska
14 : 10
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Zagreb, Po skupinama - 5.Kolo - Skupina B
5th Sep 10
Rusija
7 : 6
ZAVRšENO

Grčka
Europsko Prvenstvo Zagreb, Četvrtzavršnica - 9.-12.mjesta
7th Sep 10
Španjolska
9 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Zagreb, Završnica - Za 11.mjesto
10th Sep 10
Rusija
5 : 4
ZAVRšENO

Makedonija
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 1.kolo - Skupina A
14th Jul 14
Italija
13 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 2.Kolo - Skupina A
15th Jul 14
Rusija
7 : 15
ZAVRšENO

Crna Gora
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 3.Kolo - Skupina A
17th Jul 14
Grčka
12 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 4.Kolo - Skupina A
19th Jul 14
Gruzija
12 : 16
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 5.Kolo - Skupina A
21st Jul 14
Rusija
8 : 11
ZAVRšENO

Rumunjska
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Poluzavršnica - 9.-12.mjesta
23rd Jul 14
Rusija
8 : 9
ZAVRšENO

Njemačka
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Završnica - Za 11.mjesto
25th Jul 14
Gruzija
8 : 9
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Kazan, Po skupinama - 1.kolo - Skupina B
27th Jul 15
SAD
7 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Kazan, Po skupinama - 2.kolo - Skupina B
29th Jul 15
Rusija
6 : 9
ZAVRšENO

Italija
Svjetsko prvenstvo Kazan, Po skupinama - 3.kolo - Skupina B
31st Jul 15
Grčka
15 : 11
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Kazan, Poluzavršnica - 13.-16.mjesta
2nd Aug 15
Kina
11 : 14
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Kazan, Završnica - Za 13.mjesto
6th Aug 15
Rusija
9 : 13
ZAVRšENO

Japan
Svjetska liga, Kvalifikacije - 01.kolo - Grupa C
20th Oct 15
Rusija
11 : 16
ZAVRšENO

Italija
Svjetska liga, Kvalifikacije - 02.kolo - Grupa C
17th Nov 15, 20:45
Hrvatska
17 : 9
ZAVRšENO

Rusija
Zadar, Višnjik
Svjetska liga, Kvalifikacije - 03.kolo - Grupa C
1st Dec 15, 17:45
Rusija
13 : 9
ZAVRšENO

Turska
Europsko Prvenstvo Beograd, Po skupinama - 1.kolo - Skupina D
11th Jan 16
Rusija
17 : 8
ZAVRšENO

Turska
Europsko Prvenstvo Beograd, Po skupinama - 2.Kolo - Skupina D
13th Jan 16
Mađarska
12 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Beograd, Po skupinama - 3.Kolo - Skupina D
15th Jan 16
Rusija
9 : 8
ZAVRšENO

Grčka
Europsko Prvenstvo Beograd, Osmina završnice - Osmina završnice
17th Jan 16
Rusija
9 : 6
ZAVRšENO

Njemačka
Europsko Prvenstvo Beograd, Četvrtzavršnica - Četvrtzavršnica
18th Jan 16
Srbija
15 : 5
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Beograd, Poluzavršnica - 5.-8.mjesta
20th Jan 16
Španjolska
10 : 9
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Beograd, Završnica - Za 7.mjesto
23rd Jan 16
Rusija
5 : 13
ZAVRšENO

Hrvatska
Svjetsko prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 1.kolo - Skupina D
17th Jul 17
Japan
8 : 15
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 2.kolo - Skupina D
19th Jul 17
Rusija
8 : 10
ZAVRšENO

Hrvatska
Svjetsko prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 3.kolo - Skupina D
21st Jul 17
SAD
14 : 11
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Budimpešta, Kvalifikacije za četvrtzavršnicu - Kvalifikacije za četvrtzavršnicu
23rd Jul 17
Španjolska
10 : 11
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Budimpešta, Četvrtzavršnica - Četvrtzavršnica
25th Jul 17
Mađarska
14 : 5
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Budimpešta, Poluzavršnica - 5.-8.mjesta
27th Jul 17
Crna Gora
9 : 8
ZAVRšENO

Rusija
Svjetsko prvenstvo Budimpešta, Završnica - Za 7.mjesto
29th Jul 17
Rusija
7 : 10
ZAVRšENO

Australija
Svjetska liga, Po skupinama - 1.kolo - Skupina B
14th Nov 17, 18:00
Hrvatska
14 : 4
ZAVRšENO

Rusija
Zadar, Višnjik
Svjetska liga, Po skupinama - 2. kolo - Skupina B
12th Dec 17
Njemačka
11 : 12
ZAVRšENO

Rusija
Svjetska liga, Po skupinama - 4. kolo - Skupina B
13th Feb 18
Rusija
9 : 17
ZAVRšENO

Hrvatska
Svjetska liga, Po skupinama - 5. kolo - Skupina B
20th Mar 18
Rusija
16 : 12
ZAVRšENO

Njemačka
Europsko Prvenstvo Barcelona, Po skupinama - 1.kolo - Skupina D
16th Jul 18
Rusija
12 : 6
ZAVRšENO

Slovačka
Europsko Prvenstvo Barcelona, Po skupinama - 2.Kolo - Skupina D
16th Jul 18
Rusija
9 : 11
ZAVRšENO

Srbija
Europsko Prvenstvo Barcelona, Po skupinama - 3.Kolo - Skupina D
20th Jul 18
Rusija
12 : 7
ZAVRšENO

Rumunjska
Europsko Prvenstvo Barcelona, Kvalifikacije za četvrtzavršnicu - Kvalifikacije za četvrtzavršnicu
22nd Jul 18
Francuska
9 : 12
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Barcelona, Četvrtzavršnica - Četvrtzavršnica
24th Jul 18
Italija
11 : 1
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Barcelona, Poluzavršnica - 5.-8.mjesta
26th Jul 18
Grčka
12 : 11
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Barcelona, Završnica - Za 7.mjesto
28th Jul 18
Mađarska
8 : 9
ZAVRšENO

Rusija
Svjetska liga, Po skupinama - 1.kolo
12th Nov 19
Mađarska
14 : 6
ZAVRšENO

Rusija
Svjetska liga, Po skupinama - 2.kolo
17th Dec 19
Rusija
13 : 12
ZAVRšENO

Francuska
Prijateljske utakmice, Utakmice - Prijateljska utakmica
7th Jan 20, 18:00
Hrvatska
11 : 8
ZAVRšENO

Rusija
Zagreb, SRC Mladost
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 1.kolo - Skupina B
14th Jan 20
Srbija
13 : 9
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 2.Kolo - Skupina B
16th Jan 20
Rusija
15 : 9
ZAVRšENO

Nizozemska
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Po skupinama - 3.Kolo - Skupina B
18th Jan 20
Rumunjska
11 : 10
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Kvalifikacije za četvrtzavršnicu - Kvalifikacije za četvrtzavršnicu
20th Jan 20
Rusija
14 : 13
ZAVRšENO

Gruzija
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Četvrtzavršnica - Četvrtzavršnica
22nd Jan 20
Mađarska
14 : 10
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Poluzavršnica - 5.-8.mjesta
24th Jan 20
Italija
14 : 12
ZAVRšENO

Rusija
Europsko Prvenstvo Budimpešta, Završnica - Za 7.mjesto
26th Jan 20
Rusija
9 : 11
ZAVRšENO

Grčka
Kvalifikacije za OI, Po skupinama - 1.kolo - Skupina B
14th Feb 21, 20:30
Francuska
12 : 13
ZAVRšENO

Rusija
Kvalifikacije za OI, Po skupinama - 2.kolo - Skupina B
15th Feb 21, 13:00
Rumunjska
9 : 9
ZAVRšENO

Rusija
Kvalifikacije za OI, Po skupinama - 3.kolo - Skupina B
16th Feb 21, 17:30
Rusija
17 : 5
ZAVRšENO

Njemačka
Kvalifikacije za OI, Po skupinama - 4.kolo - Skupina B
17th Feb 21, 14:30
Hrvatska
13 : 14
ZAVRšENO

Rusija
Kvalifikacije za OI, Po skupinama - 5.kolo - Skupina B
18th Feb 21, 19:00
Rusija
11 : 10
ZAVRšENO

Nizozemska
Kvalifikacije za OI, Četvrtzavršnica - Četvrfinale 4
19th Feb 21, 20:00
Kanada
9 : 17
ZAVRšENO

Rusija
Kvalifikacije za OI, Poluzavršnica - Polufinale PF2
20th Feb 21, 20:00
Grčka
13 : 10
ZAVRšENO

Rusija
Kvalifikacije za OI, Završnica - Za 3.mjesto
21st Feb 21, 14:00
Hrvatska
25 : 24
ZAVRšENO

Rusija
Benu Kup, Po skupinama - 1.kolo -
2nd Jul 21, 20:30
Mađarska
19 : 14
ZAVRšENO

Rusija
Benu Kup, Po skupinama - 2.kolo -
3rd Jul 21, 18:30
Španjolska
15 : 11
ZAVRšENO

Rusija
Benu Kup, Po skupinama - 3.kolo -
4th Jul 21, 11:00
Hrvatska
21 : 11
ZAVRšENO

Rusija
Sardinia Kup, Liga - 1.kolo -
9th Jul 21, 20:30
Hrvatska
14 : 5
ZAVRšENO

Rusija
Sardinia Kup, Liga - 3.kolo -
11th Jul 21, 20:30
Italija
16 : 9
ZAVRšENO

Rusija
Svjetska liga, Po skupinama - 2.kolo - Skupina D
15th Feb 22, 18:00
Hrvatska
11 : 9
ZAVRšENO

Rusija
Zagreb, SRC Mladost
Svjetska liga, Po skupinama - 3.kolo - Skupina D
8th Mar 22
Rusija
0 : 0
ZAVRšENO

Grčka

Obrada rezultata: www.furkisport.hr