Petar Čelar

CRO

Broj utakmica: 52

Prekršaji: 735 (14.1)

Peterci: 166 (3.2)

1.kolo
30th Jan 20, 10:30
Medveščak kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
30th Jan 20, 19:30
Zadar 1952 kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
31st Jan 20, 12:30
HAVK Mladost kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
31st Jan 20, 16:30
Medveščak kadeti
16 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
1st Feb 20, 10:30
Solaris kadeti
15 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
1st Feb 20, 16:15
KPK kadeti
3 : 18
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Finale 7-8
2nd Feb 20, 09:00
Galeb MR kadeti
17 : 8
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Korčula, Gojko Arneri
5. kolo
29th Feb 20, 14:00
Bura
22 : 6
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Split, Poljud
6. kolo
11th Mar 20, 20:45
Jadran ST
18 : 12
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
9. kolo
4th Jul 20
Jadran ST
14 : 1
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
27th Jul 20, 09:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
15 : 6
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
27th Jul 20, 21:00
Primorje EB kadeti
22 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
28th Jul 20, 08:30
Galeb MR kadeti
13 : 20
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Jul 20, 17:30
Siscia kadeti
1 : 28
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 07:30
HAVK Mladost kadeti
27 : 2
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
29th Jul 20, 13:30
Opatija LRH kadeti
5 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za 7.mjesto
30th Jul 20, 10:00
Zadar 1952 kadeti
10 : 11
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
5th Mar 21, 19:00
ŽAVK Mladost juniorke
18 : 5
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniorke
Split, Poljud
2.kolo
6th Mar 21, 11:20
ŽAVK Mladost juniorke
12 : 6
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Split, Poljud
3.kolo
6th Mar 21, 17:00
Viktoria juniorke
16 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniorke
Split, Poljud
8.kolo
17th Apr 21, 19:45
Jadran ST
31 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Mursa
Split, Poljud
1. kolo
29th Jul 21, 11:10
Solaris kadeti
12 : 8
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Poljud
2. kolo
29th Jul 21, 20:00
Primorje EB kadeti
19 : 10
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Split, Poljud
3. kolo
30th Jul 21, 10:05
KPK kadeti
0 : 21
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
4. kolo
30th Jul 21, 16:45
HAVK Mladost kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Split, Poljud
5. kolo
31st Jul 21, 11:45
Medveščak kadeti
10 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Split, Poljud
Za 9.mjesto
31st Jul 21, 15:50
KPK kadeti
3 : 18
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Split, Poljud
5.-8.mjesta
31st Jul 21, 16:55
Mornar BS kadeti
11 : 8
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Poljud
Za 7.mjesto
1st Aug 21, 09:00
Medveščak kadeti
11 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Split, Poljud
3. kolo
23rd Oct 21, 19:00
Zadar 1952
8 : 28
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zadar, Višnjik
1. kolo
29th Oct 21, 12:00
ŽVK Jug mlađe juniorke
5 : 14
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađe juniorke
Split, Poljud
2. kolo
29th Oct 21, 20:15
Viktoria mlađe juniorke
9 : 10
ZAVRšENO

ŽVK Jug mlađe juniorke
Split, Poljud
3. kolo
30th Oct 21, 10:00
ŽVK Jug mlađe juniorke
4 : 15
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost mlađe juniorke
Split, Poljud
4. kolo
30th Oct 21, 16:45
Jadran ST mlađe juniorke
8 : 15
ZAVRšENO

ŽVK Jug mlađe juniorke
Split, Poljud
5. kolo
31st Oct 21, 11:15
POŠK 1937 mlađe juniorke
32 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe juniorke
Split, Poljud
1. kolo
10th Dec 21, 12:15
Zadar 1952
8 : 22
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
2. kolo
29th Jan 22, 16:00
Jadran ST
15 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
8. kolo
26th Mar 22, 11:00
Jadran ST
27 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Mursa
Split, Poljud
5. kolo
2nd Apr 22, 18:00
POŠK 1937
14 : 8
ZAVRšENO

Opatija LRH
Split, Poljud
1. kolo
7th Apr 22, 17:30
Medveščak mlađi kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
8th Apr 22, 13:10
Solaris mlađi kadeti
15 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
8th Apr 22, 19:50
KPK mlađi kadeti
5 : 4
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesta
9th Apr 22, 17:00
Opatija LRH mlađi kadeti
8 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 5. mjesto
10th Apr 22, 10:10
Opatija LRH mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
1. kolo
5th May 22, 10:30
Primorje EB nade
17 : 2
ZAVRšENO

Osijek nade
Korčula, Teren 1
2. kolo
5th May 22, 18:00
Osijek nade
1 : 21
ZAVRšENO

Solaris nade
Korčula, Teren 1
3. kolo
6th May 22, 09:30
Cavtat nade
5 : 1
ZAVRšENO

Medveščak nade
Korčula, Teren 2
4.kolo
6th May 22, 20:00
Cavtat nade
16 : 5
ZAVRšENO

Solaris nade
Korčula, Teren 1
5.kolo
7th May 22, 09:30
Jug Adriatic osiguranje nade
3 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Korčula, Teren 2
Za 9.mjesto
8th May 22, 08:50
Medveščak nade
8 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Korčula, Teren 2
10. kolo
14th May 22, 14:00
Galeb MR
19 : 10
ZAVRšENO

Crikvenica
Split, Poljud
2. kolo
19th Jul 22, 11:20
POŠK mlađi kadeti
2 : 26
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr