Sara Kontek

CRO

Broj utakmica: 102

Prekršaji: 1429 (14.0)

Peterci: 321 (3.1)

3. kolo
7th Dec 19, 09:30
Marsonia juniorke
4 : 23
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
7th Dec 19, 12:00
Viktoria juniorke
7 : 18
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Zagreb, SP Mladost
4. kolo
7th Dec 19, 17:30
Primorje EB juniorke
12 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SP Mladost
4. kolo
7th Dec 19, 20:00
Bura juniorke
6 : 12
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SP Mladost
5. kolo
8th Dec 19, 09:00
Viktoria juniorke
4 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
1st Feb 20, 19:45
ŽAVK Mladost
23 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
12th Feb 20, 20:45
ŽAVK Mladost
26 : 11
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Zagreb, SP Mladost
7. kolo
27th Jun 20, 14:00
ŽAVK Mladost
10 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
29th Jun 20, 12:30
Cavtat mlađi kadeti
9 : 15
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
1.kolo
30th Jun 20, 12:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
5 : 0
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4.kolo
30th Jun 20, 18:30
Cavtat mlađi kadeti
3 : 21
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.kolo
1st Jul 20, 09:30
Jadran ST mlađi kadeti
16 : 6
ZAVRšENO

Cavtat mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesto PF1
1st Jul 20, 17:30
Solaris mlađi kadeti
20 : 6
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 7.mjesto
2nd Jul 20, 09:30
Opatija LRH mlađi kadeti
15 : 12
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
1. kolo
9th Oct 20, 11:00
Viktoria juniorke
4 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
9th Oct 20, 21:20
Bura juniorke
11 : 17
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
10th Oct 20, 11:00
Jadran ST juniorke
15 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Zagreb, SP Mladost
4. kolo
10th Oct 20, 17:15
ŽAVK Mladost juniorke
15 : 1
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SP Mladost
5. kolo
11th Oct 20, 09:30
Primorje EB juniorke
6 : 6
ZAVRšENO

Bura juniorke
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
27th Nov 20, 11:00
HAVK Mladost
17 : 4
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SP Mladost
1.utakmica
15th May 21, 17:45
ŽAVK Mladost
16 : 0
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
22nd Jul 21, 09:30
Mornar mlađi juniori
15 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
22nd Jul 21, 17:30
KPK mlađi juniori
5 : 17
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
23rd Jul 21, 13:15
Opatija LRH mlađi juniori
15 : 14
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Šibenik, Crnica
4. kolo
23rd Jul 21, 17:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
13 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Šibenik, Crnica
5. kolo
24th Jul 21, 09:30
Zadar 1952 mlađi juniori
5 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Šibenik, Crnica
Za 9.mjesto
24th Jul 21, 17:15
KPK mlađi juniori
12 : 15
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Šibenik, Crnica
Poluzavršnica
24th Jul 21, 21:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
13 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Šibenik, Crnica
Za 7.mjesto
25th Jul 21, 09:30
Opatija LRH mlađi juniori
15 : 13
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Šibenik, Crnica
1.kolo
26th Aug 21, 09:00
KPK mlađi kadeti
6 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
2.kolo
26th Aug 21, 18:35
Solaris mlađi kadeti
14 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
27th Aug 21, 09:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
8 : 7
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5.kolo
28th Aug 21, 10:05
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
14 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 3.mjesto
29th Aug 21, 11:10
Jadran ST mlađi kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
1. kolo
21st Jan 22, 20:30
ŽAVK Mladost
32 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Mursa
Zagreb, SP Mladost
4. kolo
18th Feb 22, 20:00
ŽVK Mursa
4 : 17
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Sisak
1. kolo
3rd Mar 22, 19:50
POŠK 1937 kadeti
12 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Poljud
2. kolo
4th Mar 22, 10:10
Mornar kadeti
27 : 7
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Split, Poljud
3. kolo
4th Mar 22, 21:00
POŠK kadeti
3 : 43
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
4. kolo
5th Mar 22, 21:00
Mornar kadeti
30 : 6
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
5. kolo
6th Mar 22, 09:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
16 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
7. kolo
19th Mar 22, 17:30
ŽAVK Mladost
25 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
1st Apr 22, 19:30
ŽVK Jug juniorke
2 : 15
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
2nd Apr 22, 09:30
Jadran ST juniorke
10 : 1
ZAVRšENO

Mursa juniorke
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
2nd Apr 22, 12:00
Viktoria juniorke
5 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Jug juniorke
Zagreb, SP Mladost
5. kolo
3rd Apr 22, 12:00
Viktoria juniorke
3 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SP Mladost
10. kolo
30th Apr 22, 11:45
ŽAVK Mladost
23 : 2
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
10. kolo
14th May 22, 19:00
Zagreb
27 : 6
ZAVRšENO

Pula
Zagreb, Utrina
2.utakmica
21st May 22, 14:00
Primorje EB
6 : 21
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1. kolo
15th Sep 22, 19:30
Primorje EB kadeti
8 : 9
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Zagreb, Svetice
2. kolo
16th Sep 22, 11:45
Solaris kadeti
13 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
16th Sep 22, 21:30
Zadar 1952 kadeti
9 : 6
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zagreb, SP Mladost
Četvrtzavršnica
17th Sep 22, 10:30
Mornar kadeti
9 : 3
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zagreb, SP Mladost
5.-8.mjesta
17th Sep 22, 18:45
Primorje EB kadeti
5 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SP Mladost
Za 5.mjesto
18th Sep 22, 11:45
Jug Adriatic osiguranje kadeti
8 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
13th Oct 22, 09:00
Osijek nade
7 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Rijeka, Teren 1
1. kolo
13th Oct 22, 10:40
KPK nade
14 : 2
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Rijeka, Teren 1
3. kolo
13th Oct 22, 14:00
Opatija LRH nade
1 : 22
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 1
2. kolo
13th Oct 22, 18:50
Cavtat nade
8 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 1
3. kolo
14th Oct 22, 09:00
Zadar 1952 nade
13 : 2
ZAVRšENO

POŠK 1937 nade
Rijeka, Teren 1
3. kolo
14th Oct 22, 10:40
Jug Adriatic osiguranje nade
17 : 3
ZAVRšENO

OVK Split nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
14th Oct 22, 19:10
KPK nade
6 : 6
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
5. kolo
15th Oct 22, 09:00
Osijek nade
9 : 2
ZAVRšENO

OVK Split nade
Rijeka, Teren 2
Poluzavršnica
15th Oct 22, 20:30
Jadran ST nade
7 : 9
ZAVRšENO

Cavtat nade
Rijeka, Teren 1
Finale
16th Oct 22, 11:30
KPK nade
5 : 6
ZAVRšENO

Cavtat nade
Rijeka, Kantrida
1. kolo
12th Nov 22, 14:15
Jadran ST
14 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
2. kolo
13th Nov 22, 09:30
ŽAVK Mladost
17 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
3. kolo
13th Nov 22, 17:30
ŽVK Viktoria
5 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
3.kolo
30th Nov 22, 20:30
HAVK Mladost mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
2nd Dec 22, 09:45
ŽAVK Mladost kadetkinje
7 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
2nd Dec 22, 11:00
ŽVK Mursa kadetkinje
3 : 13
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
2nd Dec 22, 20:15
Jadran ST kadetkinje
10 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Mursa kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
7. kolo
3rd Dec 22
Primorje EB
15 : 7
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
3.kolo
3rd Dec 22, 11:00
ŽVK Jug kadetkinje
15 : 3
ZAVRšENO

Jadran ST kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
4.kolo
3rd Dec 22, 17:30
POŠK 1937 kadetkinje
11 : 22
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
9. kolo
7th Jan 23, 12:30
Solaris
20 : 6
ZAVRšENO

KPK
Šibenik, Crnica
1.kolo
17th Feb 23, 20:15
ŽAVK Mladost juniorke
10 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
18th Feb 23, 10:00
Jadran ST juniorke
25 : 7
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
18th Feb 23, 18:45
Viktoria juniorke
6 : 25
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Zagreb, SP Mladost
11. kolo
25th Feb 23, 20:40
Medveščak mlađi juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, Svetice
5.kolo
4th Mar 23, 19:00
Delfin
6 : 22
ZAVRšENO

Opatija LRH
Rovinj
8.kolo
25th Mar 23, 19:00
Zagreb
11 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937
Zagreb, Utrina
2.utakmica
6th May 23, 18:00
ŽAVK Mladost
21 : 0
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
31st Jul 23, 17:30
POŠK 1937 kadeti
7 : 22
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
1st Aug 23, 09:00
Jadran ST kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Zagreb, Šalata
Četvrtzavršnica
2nd Aug 23, 10:00
Opatija LRH kadeti
11 : 3
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zagreb, Šalata
5.-8.mjesta
2nd Aug 23, 18:35
Jug Adriatic osiguranje kadeti
12 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Zagreb, Šalata
Za 5.mjesto
3rd Aug 23, 10:05
Mornar kadeti
7 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Oct 23, 11:00
Primorje EB
23 : 11
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
31st Jan 24, 20:45
HAVK Mladost
14 : 8
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
10th Feb 24, 17:45
ŽAVK Mladost
13 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SP Mladost
11.kolo
16th Feb 24, 20:45
HAVK Mladost mlađi juniori
18 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, SP Mladost
6.kolo
17th Feb 24, 13:00
Medveščak
9 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Svetice
9.kolo
24th Feb 24, 19:00
Siscia
13 : 12
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Sisak
1.kolo
29th Feb 24, 19:15
Jadran ST mlađi kadeti
26 : 3
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
3.kolo
1st Mar 24, 20:30
Delfin mlađi kadeti
5 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Bazen Iver
5.kolo
2nd Mar 24, 19:15
Galeb MR mlađi kadeti
6 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
Za 11.mjesto
3rd Mar 24, 09:45
Opatija LRH mlađi kadeti
11 : 13
ZAVRšENO

Zagreb Mlađi kadeti
Bazen Iver
Za 9.mjesto
3rd Mar 24, 11:00
Galeb MR mlađi kadeti
11 : 9
ZAVRšENO

Delfin mlađi kadeti
Bazen Iver
1.kolo
16th Mar 24, 10:30
ŽAVK Mladost kadetkinje
7 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
16th Mar 24, 18:00
Jadran ST kadetkinje
7 : 10
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
14.kolo
20th Mar 24, 20:40
Medveščak mlađi juniori
14 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Svetice

Obrada rezultata: www.furkisport.hr