Rene Vekić

CRO

Grad: Rijeka

Broj utakmica: 99

Prekršaji: 1570 (15.9)

Peterci: 331 (3.3)

2. kolo
12th Sep 19, 09:50
Zagreb mlađe nade
12 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
Rijeka, Teren 1
2. kolo
12th Sep 19, 19:40
Osijek mlađe nade
2 : 16
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Rijeka, Teren 2
3. kolo
13th Sep 19, 11:10
Zadar 1952 mlađe nade
7 : 4
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Rijeka, Teren 2
9.-12. mjesto - 1. kolo
13th Sep 19, 17:30
Gusar Mlini mlađe nade
4 : 19
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Rijeka, Teren 2
1.-8. mjesto - 2. kolo
14th Sep 19, 11:30
Zadar 1952 mlađe nade
12 : 6
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Rijeka, Teren 2
9.-12. mjesto - 3. kolo
14th Sep 19, 18:00
Barakudice nade
3 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Rijeka, Teren 2
za 7. mjesto
15th Sep 19, 09:50
Solaris mlađe nade
3 : 12
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Rijeka, Teren 1
2. kolo
8th Feb 20, 13:30
Primorje EB
10 : 16
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
6. kolo
7th Mar 20, 16:00
Primorje EB
9 : 3
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Rijeka, Kantrida
8. kolo
1st Jul 20, 19:30
Primorje EB
9 : 5
ZAVRšENO

Bura
Rijeka, Kantrida
1. kolo
6th Aug 20, 20:45
Mornar BS juniori
13 : 2
ZAVRšENO

KPK juniori
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
7th Aug 20, 10:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
12 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Korčula, plivalište KPK
3. kolo
7th Aug 20, 17:00
Jadran ST juniori
17 : 10
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Korčula, plivalište KPK
2. utakmica
8th Aug 20, 10:00
HAVK Mladost juniori
8 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Korčula, plivalište KPK
5.-8. mjesto, 1. utakmica
8th Aug 20, 17:00
Jadran ST juniori
16 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Korčula, plivalište KPK
Za 1. mjesto
9th Aug 20, 12:15
Jug Adriatic osiguranje juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Korčula, plivalište KPK
1. kolo
28th Aug 20, 19:00
Jug Adriatic osiguranje nade
10 : 6
ZAVRšENO

Solaris nade
Rijeka, Teren 1
2. kolo
29th Aug 20, 10:30
Zagreb nade
9 : 3
ZAVRšENO

Barakudice nade
Rijeka, Teren 1
Polufinale 1-4 mjesto PF2
29th Aug 20, 20:00
HAVK Mladost nade
9 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Rijeka, Teren 2
Za 3-4 mjesto
30th Aug 20, 11:00
KPK nade
3 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Rijeka, Kantrida
2.kolo
10th Sep 20, 11:35
KPK mlađe nade
4 : 7
ZAVRšENO

Zagreb mlađe nade
Zagreb, Šalata
1.kolo
10th Sep 20, 12:45
Vukovar mlađe nade
0 : 23
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Zagreb, Šalata
2.kolo
10th Sep 20, 18:55
Mornar BS mlađe nade
12 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađe nade
Zagreb, Šalata
3.kolo
11th Sep 20, 11:00
HAVK Mladost mlađe nade
7 : 6
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Zagreb, Šalata
1. kolo
11th Sep 20, 18:30
Mornar BS mlađe nade
8 : 10
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Zagreb, Šalata
2. kolo
12th Sep 20, 10:30
Opatija LRH mlađe nade
7 : 11
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Zagreb, Šalata
3. kolo
12th Sep 20, 16:45
ZPK mlađe nade
12 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađe nade
Zagreb, Šalata
1. - 4. mjesto PF1
12th Sep 20, 19:45
Jadran ST mlađe nade
14 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Zagreb, Šalata
Finale
13th Sep 20, 12:00
Jadran ST mlađe nade
13 : 2
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Zagreb, Šalata
1.kolo
3rd Oct 20, 20:00
Primorje EB
18 : 8
ZAVRšENO

POŠK
Rijeka, Kantrida
1. kolo
9th Oct 20, 09:45
ŽAVK Mladost juniorke
18 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
9th Oct 20, 21:20
Bura juniorke
11 : 17
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
10th Oct 20, 09:45
Viktoria juniorke
5 : 16
ZAVRšENO

Bura juniorke
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
10th Oct 20, 18:20
Bura juniorke
10 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
11th Oct 20, 10:40
Jadran ST juniorke
5 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
3.Kolo
14th Oct 20, 20:00
Primorje EB
21 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
5.Kolo
20th Nov 20, 20:00
Primorje EB
6 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Rijeka, Kantrida
7.kolo
25th Nov 20, 20:00
Primorje EB
5 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
2.kolo
27th Nov 20, 20:30
Mornar BS
4 : 21
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Feb 21, 14:00
Primorje EB
14 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Mursa
Rijeka, Kantrida
16.kolo
3rd Apr 21, 20:00
Primorje EB
4 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
2.kolo
16th Apr 21, 13:15
Osijek
17 : 6
ZAVRšENO

Pula
Zadar, Višnjik
3.kolo
16th Apr 21, 17:16
Jadran Kostrena
12 : 9
ZAVRšENO

Zagreb
Zadar, Višnjik
Poluzavršnica
17th Apr 21, 19:30
Bellevue
9 : 6
ZAVRšENO

Osijek
Zadar, Višnjik
Finale
18th Apr 21, 13:15
Bellevue
10 : 7
ZAVRšENO

Siscia
Zadar, Višnjik
9.kolo
28th Apr 21, 20:30
Primorje EB
5 : 27
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
6. kolo
5th May 21, 20:30
Primorje EB
5 : 7
ZAVRšENO

Viktoria
Rijeka, Kantrida
10.kolo
8th May 21, 14:00
Primorje EB
1 : 19
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
5.-8.mjesta PF2
15th May 21, 20:00
Primorje EB
22 : 12
ZAVRšENO

POŠK
Rijeka, Kantrida
2.utakmica
22nd May 21, 20:00
Primorje EB
21 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Rijeka, Kantrida
1.kolo
26th Aug 21, 11:10
HAVK Mladost mlađi kadeti
4 : 10
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
26th Aug 21, 17:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
17 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
27th Aug 21, 12:15
Jadran ST mlađi kadeti
8 : 15
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
4.kolo
27th Aug 21, 19:40
POŠK 1937 mlađi kadeti
8 : 23
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5.kolo
28th Aug 21, 10:05
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
14 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Finale
29th Aug 21, 12:15
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
9 : 18
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
2nd Oct 21, 20:00
Primorje EB
9 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
3. kolo
23rd Oct 21, 20:00
Primorje EB
17 : 9
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
5. kolo
6th Nov 21, 18:00
HAVK Mladost
10 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Zagreb, SRC Mladost
7. kolo
4th Dec 21, 18:00
HAVK Mladost
18 : 7
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
22nd Jan 22, 18:00
Primorje EB
6 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
10.kolo
5th Feb 22, 18:30
Medveščak
17 : 8
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, Svetice
2. kolo
18th Feb 22, 10:00
Jadran ST mlađi juniori
9 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
18th Feb 22, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica
19th Feb 22, 11:10
Zadar 1952 mlađi juniori
9 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
5.-8.mjesta
19th Feb 22, 18:40
POŠK 1937 mlađi juniori
13 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
Finale
20th Feb 22, 12:30
HAVK Mladost mlađi juniori
11 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
1. kolo
26th Feb 22, 13:00
Pula
6 : 19
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Pula
1. kolo
3rd Mar 22, 19:45
KPK kadeti
6 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
4th Mar 22, 11:30
Siscia kadeti
3 : 31
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
4th Mar 22, 18:30
KPK kadeti
17 : 4
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
5th Mar 22, 16:00
Medveščak kadeti
20 : 5
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
6th Mar 22, 09:00
Medveščak kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
6th Mar 22, 17:00
Opatija LRH
32 : 7
ZAVRšENO

Pula
Rijeka, Kantrida
5. kolo
11th Mar 22, 20:45
Primorje EB
5 : 17
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1. kolo
17th Mar 22, 18:20
Medveščak kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zadar, Višnjik
2. kolo
18th Mar 22, 13:00
Zadar 1952 kadeti
7 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zadar, Višnjik
3. kolo
18th Mar 22, 19:40
HAVK Mladost kadeti
12 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zadar, Višnjik
Četvrtzavršnica
19th Mar 22, 11:20
Jadran ST kadeti
13 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zadar, Višnjik
Poluzavršnica
19th Mar 22, 19:40
Medveščak kadeti
16 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zadar, Višnjik
Za 3. mjesto
20th Mar 22, 11:40
Jadran ST kadeti
7 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zadar, Višnjik
4. kolo
26th Mar 22, 15:00
Delfin
16 : 23
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Pula
1.utakmica
28th Mar 22, 20:45
Medveščak
7 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, Svetice
9. kolo
9th Apr 22, 17:30
ŽAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
1.utakmica
30th Apr 22, 19:30
Medveščak
14 : 12
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, Svetice
2. kolo
5th May 22, 18:00
Medveščak nade
22 : 1
ZAVRšENO

POŠK nade
Korčula, Teren 2
2. kolo
5th May 22, 18:50
Barakudice nade
3 : 3
ZAVRšENO

Cavtat nade
Korčula, Teren 2
3. kolo
6th May 22, 09:30
Jadran ST nade
15 : 0
ZAVRšENO

Osijek nade
Korčula, Teren 1
4.kolo
6th May 22, 19:10
KPK nade
14 : 1
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 2
5.kolo
7th May 22, 11:10
KPK nade
8 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Korčula, Teren 2
7th May 22, 17:30
Medveščak nade
10 : 4
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Korčula, Teren 2
Finale
8th May 22, 11:20
Cavtat nade
9 : 8
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, Gojko Arneri
8. kolo
20th May 22, 20:30
Galeb MR
23 : 5
ZAVRšENO

Pula
Pula
5. kolo
22nd May 22, 16:00
Pula
16 : 8
ZAVRšENO

Delfin
Pula
Prijateljska utakmica
14th Jun 22, 20:00
Hrvatska
12 : 11
ZAVRšENO

Italija
Pula
2.kolo
29th Jul 22, 13:00
Jadran ST kadeti
20 : 7
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Zenta
3.kolo
29th Jul 22, 18:40
Mornar BS kadeti
9 : 6
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Split, Zenta
4. kolo
30th Jul 22, 09:30
Mornar BS kadeti
16 : 7
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
5. kolo
30th Jul 22, 17:30
Mornar BS kadeti
9 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud

Obrada rezultata: www.furkisport.hr