Nikica Boduljak

CRO

Broj utakmica: 33

Prekršaji: 425 (12.9)

Peterci: 65 (2.0)

1.kolo
30th Aug 18, 09:00
Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
21 : 5
ZAVRšENO

Vukovar mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
30th Aug 18, 18:00
KPK mlađe nade
6 : 20
ZAVRšENO

Palada mlađe nade
Vukovar, teren 1
2.kolo
30th Aug 18, 18:00
Vukovar mlađe nade
2 : 22
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
1st Sep 18, 09:00
KPK mlađe nade
8 : 9
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Vukovar, teren 1
5.-8. mjesto PF1
1st Sep 18, 19:40
Medveščak mlađe nade
8 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađe nade
Vukovar, teren 1
Za 5. mjesto
2nd Sep 18, 09:50
Opatija LRH mlađe nade
7 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Vukovar, teren 2
1. kolo
28th Aug 19, 10:40
Primorje EB nade
18 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Vukovar, teren 2
2. kolo
28th Aug 19, 19:10
Delfin nade
9 : 17
ZAVRšENO

POŠK nade
Vukovar, teren 1
3. kolo
29th Aug 19, 09:50
Jug Adriatic osiguranje nade
25 : 5
ZAVRšENO

ZPK nade
Vukovar, teren 2
5. kolo
30th Aug 19, 09:50
Barakudice nade
1 : 19
ZAVRšENO

Solaris nade
Vukovar, teren 2
9. - 16. mj.
30th Aug 19, 17:30
Palada nade
6 : 11
ZAVRšENO

Delfin nade
Vukovar, teren 1
9. - 16. mj.
31st Aug 19, 09:00
Palada nade
7 : 14
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Vukovar, teren 1
Par F
31st Aug 19, 18:20
Medveščak nade
15 : 10
ZAVRšENO

Delfin nade
Vukovar, teren 2
Utakmica za 13. mjesto
1st Sep 19, 09:00
Vukovar nade
10 : 4
ZAVRšENO

Barakudice nade
Vukovar, teren 2
Utakmica za 7. mjesto
1st Sep 19, 10:40
Jadran ST nade
9 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Vukovar, teren 1
1. kolo
2nd Feb 20, 17:00
Marsonia/Mursa
3 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Slavonski Brod
2. kolo
8th Feb 20, 11:00
Marsonia/Mursa
7 : 30
ZAVRšENO

Jadran ST
Slavonski Brod
8. kolo
1st Jul 20, 20:00
Marsonia/Mursa
2 : 24
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Slavonski Brod
5.kolo
13th Mar 21, 12:00
ŽVK Mursa
7 : 17
ZAVRšENO

POŠK 1937
Vukovar, gradski bazen
6. kolo
17th Mar 21, 13:00
ŽVK Mursa
5 : 25
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Vukovar, gradski bazen
2.kolo
16th Apr 21, 12:00
Delfin
8 : 21
ZAVRšENO

Siscia
Zadar, Višnjik
3.kolo
16th Apr 21, 18:15
Gusar Mlini
8 : 9
ZAVRšENO

Bellevue
Zadar, Višnjik
Poluzavršnica
17th Apr 21, 20:45
Siscia
14 : 8
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Zadar, Višnjik
Za 7.mjesto
18th Apr 21, 09:30
Pula
5 : 10
ZAVRšENO

Delfin
Zadar, Višnjik
3. kolo
5th Feb 22, 11:00
ŽVK Mursa
5 : 19
ZAVRšENO

Jadran ST
Vukovar, gradski bazen
1. kolo
24th Feb 22, 17:30
Zadar 1952 mlađi kadeti
9 : 19
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
25th Feb 22, 12:15
Mornar BS mlađi kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

Barakudice
Šibenik, Crnica
3. kolo
25th Feb 22, 17:30
KPK mlađi kadeti
7 : 16
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4.kolo
26th Feb 22, 20:00
Solaris mlađi kadeti
18 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.kolo
27th Feb 22, 09:00
Opatija LRH mlađi kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
5th Mar 22, 17:00
Osijek
18 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Slavonski Brod
6. kolo
12th Mar 22, 13:00
ŽVK Mursa
2 : 15
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Vukovar, gradski bazen
9. kolo
7th May 22, 15:30
Osijek
10 : 13
ZAVRšENO

Galeb MR
Slavonski Brod

Obrada rezultata: www.furkisport.hr