Ivan Matijević

CRO

Broj utakmica: 157

Prekršaji: 2384 (15.2)

Peterci: 474 (3.0)

1. kolo
1st Dec 17, 10:30
Jadran Kostrena
5 : 21
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
2nd Dec 17, 19:00
Medveščak
4 : 19
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
13th Jan 18, 14:00
ŽVK Jug
4 : 8
ZAVRšENO

Bura
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
25th Jan 18, 17:00
HAVK Mladost mlađi juniori
19 : 3
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
26th Jan 18, 09:15
Medveščak mlađi juniori
4 : 15
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
26th Jan 18, 18:15
Mornar mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
27th Jan 18, 14:00
ŽVK Jug
9 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF2
27th Jan 18, 17:15
Zadar 1952 mlađi juniori
13 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 7.mjesto
28th Jan 18, 09:00
POŠK mlađi juniori
9 : 6
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
1st Mar 18, 18:10
POŠK kadeti
7 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
2nd Mar 18, 11:20
Jadran ST kadeti
12 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
2nd Mar 18, 19:20
ZPK kadeti
3 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Četvrtfinale 2
3rd Mar 18, 10:10
Jadran ST kadeti
8 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 2
3rd Mar 18, 19:00
KPK kadeti
14 : 5
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 3. mjesto
4th Mar 18, 11:20
Jadran ST kadeti
9 : 3
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
5th Jul 18, 20:00
POŠK kadeti
8 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
6th Jul 18, 13:00
HAVK Mladost kadeti
11 : 8
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
6th Jul 18, 17:30
Primorje EB kadeti
12 : 6
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Zagreb, SP Mladost
5-8 mjesto PF 1
7th Jul 18, 14:45
Primorje EB kadeti
11 : 5
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Zagreb, SP Mladost
5-6 mjesto
8th Jul 18, 10:30
Primorje EB kadeti
5 : 8
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
28th Feb 19, 17:00
HAVK Mladost mlađi juniori
18 : 3
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 10:20
HAVK Mladost mlađi juniori
9 : 9
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
8 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
Polufinale 5. - 8. mj.
2nd Mar 19, 17:50
KPK mlađi juniori
13 : 4
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
Utakmica za 7. mjesto
3rd Mar 19, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
15 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
1. utakmica za 9. mjesto
23rd Mar 19, 20:00
Galeb MR
11 : 11
ZAVRšENO

Medveščak
Makarska
1. kolo
8th Aug 19, 21:00
Mornar kadeti
4 : 17
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
9th Aug 19, 12:00
Medveščak kadeti
12 : 13
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
9th Aug 19, 18:00
HAVK Mladost kadeti
4 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, Šalata
5. - 8. mj. PF2
10th Aug 19, 19:00
Mornar kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zagreb, Šalata
Utakmica za 7. mjesto
11th Aug 19, 09:00
Medveščak kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
30th Jan 20, 11:30
Primorje EB kadeti
21 : 9
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
30th Jan 20, 20:30
POŠK kadeti
17 : 5
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
31st Jan 20, 18:30
POŠK kadeti
15 : 9
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
1st Feb 20, 12:30
Galeb MR kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinala 5-8
1st Feb 20, 20:30
Mornar kadeti
13 : 8
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Finale 5-6
2nd Feb 20, 10:00
Solaris kadeti
10 : 12
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1. kolo
13th Jul 20, 11:00
ZPK mlađi juniori
9 : 11
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2. kolo
13th Jul 20, 19:00
Vukovar mlađi juniori
2 : 16
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 17:30
Vukovar mlađi juniori
6 : 13
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 07:30
ZPK mlađi juniori
13 : 2
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
15th Jul 20, 20:00
Jadran ST mlađi juniori
14 : 10
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 3. mjesto
16th Jul 20, 11:00
POŠK mlađi juniori
5 : 12
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1. kolo
6th Aug 20, 18:15
Jadran ST juniori
5 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
7th Aug 20, 11:15
Mornar juniori
10 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Korčula, plivalište KPK
3. kolo
7th Aug 20, 20:45
HAVK Mladost juniori
8 : 5
ZAVRšENO

KPK juniori
Korčula, plivalište KPK
1. utakmica
8th Aug 20, 08:45
Primorje EB juniori
11 : 8
ZAVRšENO

KPK juniori
Korčula, plivalište KPK
5.-8. mjesto, 2. utakmica
8th Aug 20, 18:15
KPK juniori
18 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Korčula, plivalište KPK
Za 5. mjesto
9th Aug 20, 09:45
Jadran ST juniori
11 : 6
ZAVRšENO

KPK juniori
Korčula, plivalište KPK
4.Kolo
21st Oct 20, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
6. kolo
24th Nov 20, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 7
ZAVRšENO

Mornar
Dubrovnik, Gruž
10.kolo
19th Dec 20, 15:00
Jug Adriatic osiguranje
20 : 1
ZAVRšENO

Zadar 1952
Dubrovnik, Gruž
11.kolo
26th Feb 21, 18:00
KPK
5 : 19
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
14.kolo
20th Mar 21, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
13 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
15.kolo
31st Mar 21, 12:30
Jug Adriatic osiguranje
15 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
13th Apr 21, 18:00
OVK Split
5 : 23
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica
14th Apr 21, 12:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 6
ZAVRšENO

OVK Split
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
4th May 21, 20:30
Jug Adriatic osiguranje
14 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
8th May 21, 16:55
Jug Adriatic osiguranje
12 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
3.utakmica
19th May 21, 17:55
Jug Adriatic osiguranje
10 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
5. utakmica
26th May 21, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
11 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
31st Aug 21, 17:50
KPK nade
7 : 9
ZAVRšENO

Solaris nade
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
1st Sep 21, 09:50
Zagreb nade
4 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Korčula, Gojko Arneri
5.kolo
2nd Sep 21, 10:40
HAVK Mladost nade
5 : 6
ZAVRšENO

Medveščak nade
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
9th Oct 21, 18:30
KPK
12 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952
Korčula, Gojko Arneri
7. kolo
4th Dec 21, 17:30
Jadran ST
10 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
10th Dec 21, 12:00
OVK Split
8 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
10th Dec 21, 19:45
Medveščak
17 : 12
ZAVRšENO

KPK
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
11th Dec 21, 10:30
OVK Split
6 : 15
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
11th Dec 21, 19:45
OVK Split
11 : 9
ZAVRšENO

KPK
Dubrovnik, Gruž
6. kolo
15th Dec 21, 18:30
KPK
14 : 9
ZAVRšENO

OVK Split
Korčula, Gojko Arneri
9. kolo
29th Jan 22, 19:30
OVK Split
13 : 11
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
2. kolo
18th Feb 22, 13:30
Mornar mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
18th Feb 22, 17:30
HAVK Mladost mlađi juniori
12 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica
19th Feb 22, 10:00
POŠK 1937 mlađi juniori
11 : 13
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
19th Feb 22, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Split, Poljud
Za 7.mjesto
20th Feb 22, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
9 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
1. kolo
3rd Mar 22, 19:50
POŠK 1937 kadeti
12 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Poljud
2. kolo
4th Mar 22, 10:10
Mornar kadeti
27 : 7
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Split, Poljud
3. kolo
4th Mar 22, 19:50
HAVK Mladost kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Poljud
4. kolo
5th Mar 22, 21:00
Mornar kadeti
30 : 6
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
5. kolo
6th Mar 22, 11:20
HAVK Mladost kadeti
7 : 8
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Split, Poljud
1. kolo
17th Mar 22, 18:20
Medveščak kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Zadar, Višnjik
2. kolo
18th Mar 22, 11:40
Jadran ST kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
3. kolo
18th Mar 22, 21:00
Primorje EB kadeti
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zadar, Višnjik
Četvrtzavršnica
19th Mar 22, 10:00
Mornar kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
Poluzavršnica
19th Mar 22, 21:00
HAVK Mladost kadeti
5 : 9
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Zadar, Višnjik
Finale
20th Mar 22, 13:00
Medveščak kadeti
13 : 6
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Zadar, Višnjik
1.utakmica
25th Mar 22, 19:00
KPK
7 : 24
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
26th Mar 22, 15:00
Gusar Mlini
11 : 7
ZAVRšENO

Siscia
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica
6th Apr 22, 19:00
Jadran ST
21 : 10
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
2.utakmica - 5.-8.mjesta
23rd Apr 22, 17:45
Mornar
19 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
1. kolo
5th May 22, 11:20
Jadran ST nade
10 : 2
ZAVRšENO

Solaris nade
Korčula, Teren 1
3. kolo
6th May 22, 10:20
OVK Split nade
2 : 27
ZAVRšENO

Barakudice nade
Korčula, Teren 2
4.kolo
6th May 22, 17:30
Primorje EB nade
21 : 6
ZAVRšENO

OVK Split nade
Korčula, Teren 1
5.kolo
7th May 22, 10:20
Galeb MR nade
6 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937 nade
Korčula, Gojko Arneri
7th May 22, 18:20
Zadar 1952 nade
12 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Korčula, Teren 2
1.kolo
1st Oct 22, 18:30
Jadran ST
22 : 2
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
2. kolo
7th Oct 22, 10:40
Jadran ST mlađi kadeti
15 : 3
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
7th Oct 22, 20:00
Mornar mlađi kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Četvrtzavršnica
8th Oct 22, 11:10
Solaris mlađi kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Polufinale
8th Oct 22, 19:20
Jadran ST mlađi kadeti
10 : 12
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 3. mjesto
9th Oct 22, 11:20
Jadran ST mlađi kadeti
6 : 4
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2.kolo
26th Oct 22, 20:00
Mornar
20 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
4. kolo
5th Nov 22, 19:30
KPK
10 : 10
ZAVRšENO

OVK Split
Korčula, Gojko Arneri
6. kolo
23rd Nov 22, 19:30
KPK
12 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Korčula, Gojko Arneri
4.kolo
27th Nov 22, 20:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
9. kolo
7th Jan 23, 18:00
Mornar
12 : 9
ZAVRšENO

OVK Split
Split, Poljud
1.kolo
4th Feb 23, 15:00
Bellevue
15 : 14
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Dubrovnik, Gruž
10. kolo
5th Feb 23, 13:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
15 : 10
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
13.kolo
11th Feb 23, 19:30
Mornar
12 : 8
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
11. kolo
25th Feb 23, 15:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 10
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.kolo
4th Mar 23, 13:00
Bellevue
15 : 8
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Dubrovnik, Gruž
6.kolo
4th Mar 23, 16:00
ŽVK Jug
4 : 21
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
7.kolo
18th Mar 23, 13:00
Bellevue
19 : 4
ZAVRšENO

Crikvenica
Dubrovnik, Gruž
8.kolo
18th Mar 23, 16:00
ŽVK Jug
9 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
23rd Mar 23, 19:50
Medveščak kadeti
20 : 10
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Šibenik, Crnica
2.kolo
24th Mar 23, 12:00
POŠK 1937 kadeti
8 : 21
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Šibenik, Crnica
3.kolo
24th Mar 23, 19:50
Mornar kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Šibenik, Crnica
Poluzavršnica
25th Mar 23, 20:30
Medveščak kadeti
10 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Šibenik, Crnica
Finale
26th Mar 23, 12:30
Jadran ST kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Šibenik, Crnica
15. kolo
1st Apr 23, 12:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
15 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
3rd Apr 23, 20:00
OVK Split
7 : 15
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1.kolo
24th Jul 23, 18:40
KPK nade
32 : 1
ZAVRšENO

OVK Split nade
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
24th Jul 23, 19:30
Primorje EB nade
3 : 8
ZAVRšENO

Mornar nade
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
25th Jul 23, 09:00
Opatija LRH nade
1 : 15
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
25th Jul 23, 09:50
Cavtat nade
9 : 1
ZAVRšENO

Medveščak nade
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
25th Jul 23, 09:50
Jadran ST nade
21 : 0
ZAVRšENO

Delfin nade
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
25th Jul 23, 17:00
Medveščak nade
27 : 1
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
25th Jul 23, 17:50
ZPK nade
8 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Zagreb, SP Mladost
4.kolo
26th Jul 23, 10:40
HAVK Mladost nade
20 : 2
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Zagreb, SP Mladost
4.kolo
26th Jul 23, 11:30
Mornar nade
11 : 3
ZAVRšENO

POŠK 1937 nade
Zagreb, SP Mladost
5.kolo
26th Jul 23, 18:40
HAVK Mladost nade
11 : 1
ZAVRšENO

Mornar nade
Zagreb, SP Mladost
5.kolo
26th Jul 23, 19:30
Primorje EB nade
8 : 4
ZAVRšENO

POŠK 1937 nade
Zagreb, SP Mladost
Poluzavršnica
27th Jul 23, 12:20
KPK nade
14 : 7
ZAVRšENO

ZPK nade
Zagreb, SP Mladost
Finale
27th Jul 23, 18:40
HAVK Mladost nade
11 : 6
ZAVRšENO

KPK nade
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
29th Sep 23, 19:00
Solaris
10 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
8.kolo
4th Nov 23, 19:30
OVK Split
7 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
3.kolo
25th Nov 23, 18:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
7 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
6th Dec 23, 21:00
Gusar Mlini
12 : 18
ZAVRšENO

Bellevue
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
16th Dec 23, 14:00
Bellevue
19 : 8
ZAVRšENO

Crikvenica
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
26th Dec 23, 13:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
2 : 12
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
20th Jan 24, 16:00
OVK Split
7 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
1.kolo
2nd Feb 24, 18:10
Siscia kadeti
4 : 19
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Makarska
2.kolo
3rd Feb 24, 09:50
Cavtat kadeti
29 : 6
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Makarska
3.kolo
3rd Feb 24, 16:20
Siscia kadeti
6 : 23
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Makarska
3.kolo
3rd Feb 24, 20:00
OVK Split
6 : 17
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
4.kolo
4th Feb 24, 08:40
Cavtat kadeti
7 : 6
ZAVRšENO

KPK kadeti
Makarska
5.kolo
4th Feb 24, 16:20
Cavtat kadeti
10 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Makarska
9.kolo
10th Feb 24, 16:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
19 : 18
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
10.kolo
11th Feb 24, 13:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
18 : 17
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
16th Feb 24, 10:00
ŽVK Jug mlađe juniorke
5 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe juniorke
Makarska
2.kolo
16th Feb 24, 17:15
ŽAVK Mladost mlađe juniorke
7 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Jug mlađe juniorke
Makarska
3.kolo
17th Feb 24, 11:15
Viktoria mlađe juniorke
5 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe juniorke
Makarska
4.kolo
17th Feb 24, 18:00
ŽAVK Mladost mlađe juniorke
18 : 2
ZAVRšENO

Viktoria mlađe juniorke
Makarska
5.kolo
18th Feb 24, 11:15
Jadran ST mlađe juniorke
11 : 8
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost mlađe juniorke
Makarska
6.kolo
21st Feb 24, 21:00
Gusar Mlini
9 : 15
ZAVRšENO

Galeb MR
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr