Vlaho Ljubić

CRO

Datum rođenja: 1997-10-02

Grad: Dubrovnik

Broj utakmica: 96

Prekršaji: 1404 (14.6)

Peterci: 268 (2.8)

07.kolo
3rd Apr 16, 16:00
ŽVK Jug
10 : 21
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
1.Kolo
27th Jan 17, 21:30
Jadran ST mlađi kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
28th Jan 17, 09:30
Zadar 1952 mlađi kadeti
10 : 10
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
3.kolo
28th Jan 17, 19:00
Jadran ST mlađi kadeti
17 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Četvrtfinale 2
24th Feb 17, 19:30
POŠK mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5.mjesto
25th Feb 17, 11:00
Zadar 1952 mlađi juniori
5 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
17th Mar 17, 10:50
POŠK nade
4 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Dubrovnik Teren 2
6.kolo
18th Mar 17, 17:00
Primorje EB nade
14 : 2
ZAVRšENO

Medveščak nade
Dubrovnik, Teren 1
7.kolo
19th Mar 17, 10:00
Opatija nade
11 : 2
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Dubrovnik, Teren 1
1. kolo
13th Jul 17, 21:00
Medveščak nade
2 : 13
ZAVRšENO

Cavtat nade
Zagreb, Šalata
2. kolo
14th Jul 17, 10:00
HAVK Mladost nade
11 : 2
ZAVRšENO

Solaris nade
Zagreb, Šalata
3. kolo
14th Jul 17, 19:00
POŠK nade
11 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Zagreb, Šalata
razigravanje 5.-8. mjesto (A)
15th Jul 17, 18:00
HAVK Mladost nade
10 : 4
ZAVRšENO

Medveščak nade
Zagreb, Šalata
razigravanje 1.-4. mjesto (D)
15th Jul 17, 21:00
Primorje EB nade
9 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Zagreb, Šalata
utakmica za 7. mjesto
16th Jul 17, 09:00
Medveščak nade
6 : 5
ZAVRšENO

Solaris nade
Zagreb, Šalata
utakmica za 3. mjesto
16th Jul 17, 11:00
Cavtat nade
8 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Zagreb, Šalata
1.kolo
27th Jul 17, 19:10
HAVK Mladost mlađi kadeti
10 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 17, 12:30
Medveščak mlađi kadeti
7 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
28th Jul 17, 19:10
Jadran ST mlađi kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 1-4 mjesto 'C'
29th Jul 17, 20:20
Jadran ST mlađi kadeti
10 : 11
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 7-8 mjesto
30th Jul 17, 09:00
Medveščak mlađi kadeti
10 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
25th Jan 18, 18:15
POŠK mlađi juniori
2 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
26th Jan 18, 12:45
Zadar 1952 mlađi juniori
4 : 3
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
26th Jan 18, 17:00
POŠK mlađi juniori
11 : 8
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF1
27th Jan 18, 16:00
POŠK mlađi juniori
4 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 3. mjesto
28th Jan 18, 11:30
Mornar BS mlađi juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
26th Apr 18, 11:40
POŠK nade
19 : 0
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
26th Apr 18, 18:00
Zadar 1952 nade
4 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
27th Apr 18, 10:00
Medveščak nade
6 : 7
ZAVRšENO

Palada nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
27th Apr 18, 18:50
Opatija nade
5 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 1
5.kolo
28th Apr 18, 10:50
Primorje EB nade
7 : 3
ZAVRšENO

POŠK nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 1-4
28th Apr 18, 19:40
HAVK Mladost nade
3 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 1-4
29th Apr 18, 11:10
Primorje EB nade
10 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
1.kolo
28th Jun 18, 18:00
Jadran ST juniori
4 : 6
ZAVRšENO

POŠK juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
29th Jun 18, 10:15
Jadran ST juniori
8 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Jun 18, 19:15
Zadar 1952 juniori
8 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF2
30th Jun 18, 19:15
POŠK juniori
8 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
Za 7. mjesto
1st Jul 18, 09:00
Jadran ST juniori
4 : 11
ZAVRšENO

POŠK juniori
Zagreb, Šalata
5. kolo
9th Dec 18, 11:20
HAVK Mladost
16 : 4
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
1st Feb 19, 19:00
Marsonia/Mursa
5 : 18
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Slavonski Brod, Vijuš
3. kolo
8th Feb 19, 20:45
ŽAVK Mladost
10 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
28th Feb 19, 21:00
Zadar 1952 mlađi juniori
3 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 13:00
Jadran ST mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 17:00
Mornar BS mlađi juniori
13 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
Polufinale 5. - 8. mj.
2nd Mar 19, 16:30
Mornar BS mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
Utakmica za 7. mjesto
3rd Mar 19, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
15 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
1. ut. polufinala
4th May 19, 18:00
ŽAVK Mladost
18 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
18th Jul 19, 18:00
Mornar BS mlađi kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
19th Jul 19, 12:00
Solaris mlađi kadeti
15 : 20
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
19th Jul 19, 20:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
12 : 19
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5. - 8. mj. PF1
20th Jul 19, 18:00
Jadran ST mlađi kadeti
13 : 10
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5. mjesto
21st Jul 19, 10:00
Jadran ST mlađi kadeti
7 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
27th Feb 20, 19:40
Zadar 1952 mlađi juniori
7 : 14
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
28th Feb 20, 09:00
Primorje EB mlađi juniori
8 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
28th Feb 20, 21:00
Jadran ST mlađi juniori
16 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica 1. - 4. mjesto
29th Feb 20, 19:10
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
16 : 3
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
Za 3. mjesto
1st Mar 20, 11:40
POŠK mlađi juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
7. kolo
27th Jun 20, 14:00
ŽAVK Mladost
10 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
13th Jul 20, 21:00
Jadran ST mlađi juniori
16 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
14th Jul 20, 10:00
Mornar BS mlađi juniori
9 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 16:30
Solaris mlađi juniori
6 : 11
ZAVRšENO

ZPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 08:30
Solaris mlađi juniori
11 : 3
ZAVRšENO

Vukovar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
6. kolo
15th Jul 20, 17:15
Medveščak mlađi juniori
8 : 9
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5.-8. mjesto PF2
15th Jul 20, 19:00
HAVK Mladost mlađi juniori
14 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 5. mjesto
16th Jul 20, 10:00
Primorje EB mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1. kolo
27th Jul 20, 10:00
Zadar 1952 kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
27th Jul 20, 20:00
POŠK kadeti
24 : 2
ZAVRšENO

Zagreb kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
28th Jul 20, 09:30
Jadran ST kadeti
9 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Jul 20, 19:30
POŠK kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 10:30
Mornar BS kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 12:30
Solaris kadeti
10 : 17
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
29th Jul 20, 21:30
Primorje EB kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za 3.mjesto
30th Jul 20, 12:00
Jadran ST kadeti
14 : 15
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Dubrovnik, Gruž
4.Kolo
21st Oct 20, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
9.kolo
7th Dec 20, 12:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
10.kolo
19th Dec 20, 15:00
Jug Adriatic osiguranje
20 : 1
ZAVRšENO

Zadar 1952
Dubrovnik, Gruž
14.kolo
20th Mar 21, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
13 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
15.kolo
31st Mar 21, 12:30
Jug Adriatic osiguranje
15 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
13th Apr 21, 18:00
POŠK
5 : 23
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica
14th Apr 21, 12:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 6
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
4th May 21, 20:30
Jug Adriatic osiguranje
14 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
8th May 21, 16:55
Jug Adriatic osiguranje
12 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
3.utakmica
19th May 21, 17:55
Jug Adriatic osiguranje
10 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
5. utakmica
26th May 21, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
11 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
29th Jul 21, 10:05
Mornar BS kadeti
25 : 8
ZAVRšENO

KPK kadeti
Split, Poljud
2. kolo
29th Jul 21, 17:50
HAVK Mladost kadeti
12 : 16
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
3. kolo
30th Jul 21, 09:00
Mornar BS kadeti
11 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Split, Poljud
4. kolo
30th Jul 21, 17:50
POŠK 1937 kadeti
15 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Split, Poljud
5. kolo
31st Jul 21, 08:30
KPK kadeti
6 : 15
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
Za 9.mjesto
31st Jul 21, 15:50
KPK kadeti
3 : 18
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Split, Poljud
5.-8.mjesta
31st Jul 21, 16:55
Mornar BS kadeti
11 : 8
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Poljud
Za 3.mjesto
1st Aug 21, 11:10
Primorje EB kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
1.kolo
31st Aug 21, 12:00
HAVK Mladost nade
8 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
31st Aug 21, 17:50
Jadran ST nade
17 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
1st Sep 21, 09:50
Zadar 1952 nade
4 : 8
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, Gojko Arneri
4.kolo
1st Sep 21, 19:30
Medveščak nade
13 : 10
ZAVRšENO

Opatija nade
Korčula, plivalište KPK

Obrada rezultata: www.furkisport.hr