Marin Beltrame

CRO

Broj utakmica: 158

Prekršaji: 2374 (15.0)

Peterci: 430 (2.7)

06.kolo
25th Mar 16, 20:00
Primorje EB
15 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Rijeka, Kantrida
08.kolo
9th Apr 16, 19:30
Primorje EB
4 : 17
ZAVRšENO

Bura
Rijeka, Kantrida
PF2, druga utakmica
11th May 16, 20:00
Primorje EB
9 : 8
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
2.kolo
28th Jul 16, 18:00
KPK nade
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
29th Jul 16, 11:00
Mornar BS nade
9 : 3
ZAVRšENO

Palada nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
29th Jul 16, 20:00
HAVK Mladost nade
4 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
5.-8. mjesto PF1
30th Jul 16, 19:00
Jug Adriatic osiguranje nade
7 : 1
ZAVRšENO

Cavtat nade
Rijeka, Teren 1
Za 3. mjesto
31st Jul 16, 11:00
Mornar BS nade
3 : 6
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Kantrida
2.kolo
2nd Dec 16, 19:45
POŠK
14 : 8
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
22nd Jan 17, 16:00
Primorje EB
9 : 2
ZAVRšENO

Viktoria
Rijeka, Kantrida
1.Kolo
27th Jan 17, 21:30
Jadran ST mlađi kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.Kolo
28th Jan 17, 10:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
3 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
3.Kolo
28th Jan 17, 20:00
Medveščak mlađi kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, SRC Mladost
6.kolo
25th Feb 17, 16:45
Primorje EB
3 : 7
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1.utakmica
22nd Apr 17, 18:45
Medveščak
15 : 13
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, Svetice
1.kolo
4th May 17, 10:00
Primorje EB nade
13 : 2
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
4th May 17, 18:00
KPK nade
1 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
5th May 17, 10:00
POŠK nade
4 : 4
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Rijeka, Teren 2
6.kolo
6th May 17, 18:00
ZPK nade
2 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
6.kolo
6th May 17, 19:40
POŠK nade
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
7.kolo
7th May 17, 10:00
KPK nade
1 : 2
ZAVRšENO

ZPK nade
Rijeka, Teren 1
7.kolo
7th May 17, 11:40
Jug Adriatic osiguranje nade
3 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 2
1.kolo
1st Mar 18, 20:30
Jadran ST kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

KPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
2nd Mar 18, 09:00
Zadar 1952 kadeti
8 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
2nd Mar 18, 19:20
ZPK kadeti
3 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 5-8 mj.
3rd Mar 18, 15:30
HAVK Mladost kadeti
11 : 9
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 5. mjesto
4th Mar 18, 10:10
HAVK Mladost kadeti
9 : 13
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
8. kolo
7th Apr 18, 12:45
Primorje EB
17 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Rijeka, Kantrida
2.kolo
26th Apr 18, 18:00
Jug Adriatic osiguranje nade
6 : 1
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
26th Apr 18, 19:40
HAVK Mladost nade
5 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
27th Apr 18, 11:40
Solaris nade
2 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
27th Apr 18, 18:00
Jug Adriatic osiguranje nade
4 : 2
ZAVRšENO

Palada nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
28th Apr 18, 10:00
Palada nade
5 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Teren 2
za plasman 5-8
28th Apr 18, 18:50
POŠK nade
3 : 0
ZAVRšENO

Palada nade
Rijeka, Teren 1
za plasman 1-4
29th Apr 18, 11:10
Jug Adriatic osiguranje nade
6 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
2. utakmica
12th May 18, 18:30
Primorje EB
6 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
01. kolo
7th Jun 18, 21:00
Zadar 1952 mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 13:00
Zadar 1952 mlađi juniori
5 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 18:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 4
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5.-8. mjesto PF2
9th Jun 18, 18:20
POŠK mlađi juniori
16 : 5
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 7.mjesto
10th Jun 18, 09:00
KPK mlađi juniori
18 : 2
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1.kolo
30th Aug 18, 11:30
Mornar BS mlađe nade
13 : 4
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađe nade
Vukovar, teren 2
2.kolo
30th Aug 18, 20:30
HAVK Mladost mlađe nade
2 : 14
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Vukovar, teren 2
4.kolo
31st Aug 18, 18:20
Cavtat mlađe nade
10 : 6
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Vukovar, teren 1
2.kolo
1st Sep 18, 09:50
Vukovar mlađe nade
9 : 9
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Vukovar, teren 1
Polufinale 2
1st Sep 18, 20:30
POŠK mlađe nade
12 : 9
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, teren 2
Finale
2nd Sep 18, 11:40
Zadar 1952 mlađe nade
6 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađe nade
Vukovar, gradski bazen
1.kolo
23rd Nov 18, 11:00
Primorje EB juniorke
8 : 3
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Rijeka, Kantrida
1.kolo
23rd Nov 18, 13:20
Bura juniorke
4 : 13
ZAVRšENO

POŠK juniorke
Rijeka, Kantrida
3. kolo
24th Nov 18, 08:40
Viktoria juniorke
6 : 16
ZAVRšENO

POŠK juniorke
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 18:30
Primorje EB kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

Barakudice nade
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 20:30
KPK kadeti
9 : 16
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 12:00
HAVK Mladost kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 18:30
KPK kadeti
2 : 27
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 11:00
Mornar BS kadeti
13 : 12
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 18:30
POŠK kadeti
14 : 7
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 11:00
Jadran ST kadeti
7 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
2. utakmica
25th Mar 19, 20:45
HAVK Mladost
11 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, SRC Mladost
10. kolo
13th Apr 19, 17:00
Primorje EB
15 : 2
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Rijeka, Kantrida
2. ut. polufinala
11th May 19, 17:30
Primorje EB
3 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
2. ut. za 5. mjesto
17th May 19, 19:30
POŠK
9 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
2. ut. za 3. mjesto
26th May 19, 16:00
Primorje EB
8 : 12
ZAVRšENO

Bura
Rijeka, Kantrida
1. kolo
18th Jul 19, 20:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
7 : 13
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
19th Jul 19, 12:00
Solaris mlađi kadeti
15 : 20
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
19th Jul 19, 19:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Četvrtzavršnica 1
20th Jul 19, 09:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
14 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5. - 8. mj. PF2
20th Jul 19, 19:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
13 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. mjesto
21st Jul 19, 11:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
28th Aug 19, 09:00
Jug Adriatic osiguranje nade
27 : 6
ZAVRšENO

Barakudice nade
Vukovar, teren 2
1. kolo
28th Aug 19, 11:30
Zagreb nade
8 : 14
ZAVRšENO

Vukovar nade
Vukovar, teren 2
2. kolo
28th Aug 19, 20:00
Medveščak nade
13 : 6
ZAVRšENO

Zagreb nade
Vukovar, teren 2
3 kolo
29th Aug 19, 11:30
POŠK nade
9 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Vukovar, teren 1
4. kolo
29th Aug 19, 19:10
HAVK Mladost nade
21 : 1
ZAVRšENO

Lošinj nade
Vukovar, teren 1
1. - 8. mj.
30th Aug 19, 19:10
Solaris nade
7 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Vukovar, teren 2
1. - 8. mj.
30th Aug 19, 20:00
POŠK nade
8 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Vukovar, teren 1
1. - 8. mj.
31st Aug 19, 10:40
Zadar 1952 nade
5 : 9
ZAVRšENO

POŠK nade
Vukovar, teren 1
1. - 8. mj.
31st Aug 19, 11:30
Jadran ST nade
5 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Vukovar, teren 2
Finale
1st Sep 19, 12:20
POŠK nade
5 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Vukovar, teren 1
1. kolo
11th Sep 19, 19:10
Primorje EB mlađe nade
23 : 5
ZAVRšENO

Gusar Mlini mlađe nade
Rijeka, Teren 1
1. kolo
11th Sep 19, 20:00
Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
24 : 3
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađe nade
Rijeka, Teren 1
3. kolo
12th Sep 19, 14:30
Primorje EB mlađe nade
5 : 4
ZAVRšENO

Zagreb mlađe nade
Rijeka, Teren 2
4. kolo
12th Sep 19, 19:40
Zagreb mlađe nade
18 : 1
ZAVRšENO

Gusar Mlini mlađe nade
Rijeka, Teren 1
4. kolo
12th Sep 19, 20:30
Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
8 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Rijeka, Teren 1
1.-8. mjesto - 1. kolo
13th Sep 19, 19:10
Primorje EB mlađe nade
3 : 3
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Rijeka, Teren 1
1.-8. mjesto - 1. kolo
13th Sep 19, 20:00
HAVK Mladost mlađe nade
10 : 10
ZAVRšENO

Zagreb mlađe nade
Rijeka, Teren 1
9.-12. mjesto - 2. kolo
14th Sep 19, 09:50
Gusar Mlini mlađe nade
6 : 8
ZAVRšENO

Barakudice nade
Rijeka, Teren 2
5.-8. mjesto
14th Sep 19, 20:30
Zadar 1952 mlađe nade
7 : 6
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Rijeka, Teren 1
za 5. mjesto
15th Sep 19, 09:50
Zagreb mlađe nade
13 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađe nade
Rijeka, Teren 2
4. kolo
25th Feb 20, 19:30
Primorje EB
11 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
1. utakmica
1st Jul 20, 20:30
HAVK Mladost
13 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
10. kolo
11th Jul 20, 13:00
Primorje EB
10 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Rijeka, Kantrida
1. kolo
13th Jul 20, 11:00
ZPK mlađi juniori
9 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2. kolo
13th Jul 20, 20:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
13 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
14th Jul 20, 09:00
POŠK mlađi juniori
6 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 19:30
Jadran ST mlađi juniori
13 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 11:30
Mornar BS mlađi juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5.-8. mjesto PF2
15th Jul 20, 19:00
HAVK Mladost mlađi juniori
14 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Finale
16th Jul 20, 12:00
Jadran ST mlađi juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1. utakmica
25th Jul 20, 19:00
Primorje EB
7 : 9
ZAVRšENO

Bura
Rijeka, Kantrida
1. kolo
28th Aug 20, 18:00
Mornar BS nade
6 : 5
ZAVRšENO

Zagreb nade
Rijeka, Teren 1
1. kolo
28th Aug 20, 20:00
HAVK Mladost nade
9 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Rijeka, Teren 1
2. kolo
29th Aug 20, 10:30
Mornar BS nade
4 : 2
ZAVRšENO

Cavtat nade
Rijeka, Teren 2
Za 1-2 mjesto
30th Aug 20, 12:00
Medveščak nade
6 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Rijeka, Kantrida
1.kolo
5th Feb 21, 09:45
Mornar BS juniori
15 : 4
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Šibenik, Crnica
2.kolo
5th Feb 21, 18:00
Galeb MR juniori
12 : 17
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Šibenik, Crnica
3.kolo
6th Feb 21, 13:15
Medveščak juniori
5 : 19
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Šibenik, Crnica
4.kolo
6th Feb 21, 19:30
Mornar BS juniori
20 : 7
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Šibenik, Crnica
5.kolo
7th Feb 21, 09:00
Medveščak juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Solaris juniori
Šibenik, Crnica
12.kolo
9th Mar 21, 20:45
HAVK Mladost
16 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Zagreb, SRC Mladost
15.kolo
31st Mar 21, 20:45
Medveščak
13 : 11
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, Svetice
8.kolo
17th Apr 21, 14:00
Primorje EB
7 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937
Rijeka, Kantrida
1.utakmica
28th Apr 21, 20:45
Medveščak
13 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS
Zagreb, Svetice
10.kolo
8th May 21, 14:00
Primorje EB
1 : 19
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1.kolo
26th Aug 21, 12:15
Mornar BS mlađi kadeti
7 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
26th Aug 21, 19:40
Medveščak mlađi kadeti
11 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
27th Aug 21, 12:15
Jadran ST mlađi kadeti
8 : 15
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
4.kolo
27th Aug 21, 20:45
HAVK Mladost mlađi kadeti
9 : 14
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5.kolo
28th Aug 21, 11:10
Jadran ST mlađi kadeti
14 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Finale
29th Aug 21, 12:15
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
9 : 18
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
2nd Oct 21, 19:45
Medveščak
6 : 19
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Svetice
3. kolo
23rd Oct 21, 18:00
HAVK Mladost
14 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
7. kolo
4th Dec 21, 18:00
HAVK Mladost
18 : 7
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
22nd Jan 22, 18:00
Primorje EB
6 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
10.kolo
5th Feb 22, 20:15
HAVK Mladost
12 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, Svetice
4. kolo
19th Feb 22, 17:00
Primorje EB
10 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937
Rijeka, Kantrida
12. kolo
26th Feb 22, 19:30
Medveščak
16 : 15
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, Svetice
1. kolo
3rd Mar 22, 18:30
Solaris kadeti
24 : 5
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
4th Mar 22, 12:45
Solaris kadeti
15 : 5
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
4th Mar 22, 16:00
Vukovar kadeti
12 : 13
ZAVRšENO

Zagreb kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
5th Mar 22, 17:15
Solaris kadeti
12 : 4
ZAVRšENO

Vukovar kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
6th Mar 22, 12:45
Zagreb kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
6th Mar 22, 17:00
Opatija LRH
32 : 7
ZAVRšENO

Pula
Rijeka, Kantrida
1. kolo
10th Mar 22, 17:00
Jadran ST juniori
13 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
11th Mar 22, 10:20
Jadran ST juniori
13 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
11th Mar 22, 21:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
12 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
12th Mar 22, 19:40
Jadran ST juniori
18 : 3
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 7.mjesto
13th Mar 22, 09:00
KPK juniori
15 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
19th Mar 22, 20:00
Jadran Kostrena
11 : 9
ZAVRšENO

Crikvenica
Rijeka, Kantrida
4. kolo
26th Mar 22, 15:00
Delfin
16 : 23
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Pula
1.utakmica
28th Mar 22, 20:45
Medveščak
7 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, Svetice
2. kolo
1st Apr 22, 20:45
POŠK 1937 juniorke
10 : 3
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
2nd Apr 22, 10:45
ŽAVK Mladost juniorke
9 : 7
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniorke
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
2nd Apr 22, 20:00
Jadran ST juniorke
5 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
3rd Apr 22, 12:00
Viktoria juniorke
3 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SRC Mladost
6. kolo
9th Apr 22, 18:00
Opatija LRH
14 : 9
ZAVRšENO

Crikvenica
Rijeka, Kantrida
1. poludinalna utakmica - 5.-8.mjesta
16th Apr 22, 19:30
Medveščak
10 : 14
ZAVRšENO

Mornar BS
Zagreb, Svetice
8. kolo
30th Apr 22, 17:00
Opatija LRH
26 : 5
ZAVRšENO

Delfin
Rijeka, Kantrida
7. kolo
6th May 22, 21:00
Pula
5 : 22
ZAVRšENO

Bellevue
Pula
9. kolo
7th May 22, 18:30
Jadran Kostrena
11 : 15
ZAVRšENO

Zagreb
Rijeka, Kantrida
10. kolo
14th May 22, 16:00
Opatija LRH
17 : 15
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Rijeka, Kantrida
11. kolo
21st May 22, 13:30
Pula
11 : 21
ZAVRšENO

Siscia
Pula
11. kolo
21st May 22, 15:15
Delfin
4 : 23
ZAVRšENO

Galeb MR
Rijeka, Kantrida
2.utakmica
4th Jun 22, 16:00
Primorje EB
7 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937
Rijeka, Kantrida
1. kolo
30th Jun 22, 20:30
Mornar BS juniori
7 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, Svetice
2. kolo
1st Jul 22, 10:30
Medveščak juniori
9 : 15
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
1st Jul 22, 18:30
Mornar BS juniori
14 : 16
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Svetice
5.-8.mjesta
2nd Jul 22, 18:35
HAVK Mladost juniori
18 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, SRC Mladost
Za 7. mjesto
3rd Jul 22, 09:30
Medveščak juniori
10 : 19
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, SRC Mladost

Obrada rezultata: www.furkisport.hr