Hrvoje Jambrović

CRO

Broj utakmica: 63

Prekršaji: 933 (14.8)

Peterci: 182 (2.9)

1.kol
5th Mar 15, 18:10
Mornar BS kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Šibenik kadeti
Split, Poljud
2.kol
6th Mar 15, 12:30
Cavtat kadeti
8 : 15
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF1
7th Mar 15, 15:00
Primorje EB kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

Cavtat kadeti
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF2
4th Jul 15, 15:40
HAVK Mladost kadeti
11 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Zenta
08.kolo
9th Apr 16, 17:30
ŽAVK Mladost
14 : 10
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
21st Jul 16, 17:00
Mornar BS mlađi kadeti
12 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
22nd Jul 16, 20:30
KPK mlađi kadeti
4 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 1-4
23rd Jul 16, 20:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
4 : 1
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 5. mjesto
24th Jul 16, 09:10
Zadar 1952 mlađi kadeti
13 : 14
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
2nd Dec 16, 10:30
Jug Adriatic osiguranje
20 : 6
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
3rd Dec 16, 12:00
Medveščak
31 : 2
ZAVRšENO

Marsonia
Zagreb, SRC Mladost
4.kolo
4th Feb 17, 17:30
ŽAVK Mladost
12 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
7.kolo
4th Mar 17, 19:45
ŽAVK Mladost
28 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SRC Mladost
Utakmica 1
7th Apr 17, 20:30
ŽAVK Mladost
11 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
20th Jan 18, 18:00
ŽAVK Mladost
22 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
9th Dec 18, 10:00
Primorje EB
9 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
24th Feb 19, 17:30
Marsonia/Mursa
3 : 26
ZAVRšENO

Primorje EB
Slavonski Brod
8. kolo
30th Mar 19, 16:00
Marsonia/Mursa
6 : 34
ZAVRšENO

POŠK
Slavonski Brod
1. kolo
18th Jul 19, 21:00
Solaris mlađi kadeti
10 : 22
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
19th Jul 19, 11:00
Primorje EB mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
19th Jul 19, 18:00
Jadran ST mlađi kadeti
5 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5. - 8. mj. PF2
20th Jul 19, 19:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
13 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
7. mjesto
21st Jul 19, 09:00
Solaris mlađi kadeti
10 : 15
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
15th Oct 19, 21:00
Galeb MR
7 : 24
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
12th Feb 20, 20:45
ŽAVK Mladost
26 : 11
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Zagreb, SRC Mladost
1. utakmica
26th Jun 20, 20:45
POŠK
4 : 21
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Šalata
1. ut. za 5. mj.
15th Jul 20, 20:00
Primorje EB
18 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
1. kolo
27th Jul 20, 13:00
Opatija LRH kadeti
10 : 17
ZAVRšENO

Solaris kadeti
3. kolo
28th Jul 20, 12:30
Solaris kadeti
7 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Jul 20, 20:30
Jadran ST kadeti
13 : 11
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 11:30
Jadran ST kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
29th Jul 20, 16:30
Galeb MR kadeti
25 : 3
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Dubrovnik, Gruž
5.kolo
30th Jul 20, 09:00
HAVK Mladost kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

Zagreb kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
3rd Oct 20, 18:00
HAVK Mladost
21 : 7
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
9th Oct 20, 11:00
Viktoria juniorke
4 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
9th Oct 20, 20:15
Primorje EB juniorke
11 : 8
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
10th Oct 20, 09:45
Viktoria juniorke
5 : 16
ZAVRšENO

Bura juniorke
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
10th Oct 20, 17:15
ŽAVK Mladost juniorke
15 : 1
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
11th Oct 20, 10:40
Jadran ST juniorke
5 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
1.kolo
27th Nov 20, 12:30
Jadran ST
17 : 2
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
11.kolo
2nd Mar 21, 20:30
Zadar 1952
2 : 23
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
2.utakmica
14th Apr 21, 20:45
HAVK Mladost
22 : 6
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
1.utakmica
15th May 21, 17:45
ŽAVK Mladost
16 : 0
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
26th Aug 21, 10:05
Zadar 1952 mlađi kadeti
14 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
2.kolo
26th Aug 21, 17:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
17 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
27th Aug 21, 11:10
Mornar BS mlađi kadeti
20 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
5.kolo
28th Aug 21, 09:00
Primorje EB mlađi kadeti
17 : 11
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 7.mjesto
29th Aug 21, 09:00
Primorje EB mlađi kadeti
9 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
7. kolo
2nd Dec 21, 20:45
Medveščak
4 : 14
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, Svetice
1. kolo
21st Jan 22, 20:30
ŽAVK Mladost
32 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Mursa
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
18th Feb 22, 20:00
ŽVK Mursa
4 : 17
ZAVRšENO

Viktoria
Sisak
12. kolo
27th Feb 22, 17:00
Zadar 1952
10 : 10
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
1. kolo
1st Apr 22, 10:45
Jadran ST juniorke
14 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Jug juniorke
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
1st Apr 22, 18:15
Mursa juniorke
2 : 9
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
2nd Apr 22, 12:00
Viktoria juniorke
5 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Jug juniorke
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
2nd Apr 22, 17:30
Mursa juniorke
2 : 21
ZAVRšENO

ŽVK Jug juniorke
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
2nd Apr 22, 18:45
POŠK 1937 juniorke
13 : 1
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
3rd Apr 22, 10:45
ŽAVK Mladost juniorke
11 : 6
ZAVRšENO

Mursa juniorke
Zagreb, SRC Mladost
6. kolo
9th Apr 22, 15:15
Delfin
14 : 18
ZAVRšENO

Osijek
Pula
7. kolo
22nd Apr 22, 20:00
Siscia
8 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937
Sisak
2.utakmica - 5.-8.mjesta
25th Apr 22, 20:15
Primorje EB
21 : 5
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
9. kolo
6th May 22, 20:00
Siscia
15 : 15
ZAVRšENO

Opatija LRH
Sisak
9. kolo
7th May 22, 16:00
Crikvenica
13 : 23
ZAVRšENO

Bellevue
Rijeka, Kantrida

Obrada rezultata: www.furkisport.hr