Krešimir Milinović

CRO

Broj utakmica: 48

Prekršaji: 511 (10.6)

Peterci: 109 (2.3)

06.kolo
28th Feb 15, 18:30
Galeb MR
15 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Makarska
1.kol
5th Mar 15, 19:20
Jug Adriatic osiguranje kadeti
14 : 4
ZAVRšENO

Cavtat kadeti
Split, Poljud
2.kol
6th Mar 15, 09:00
Medveščak kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Šibenik kadeti
Split, Poljud
3.kol
6th Mar 15, 18:10
Šibenik kadeti
8 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF2
7th Mar 15, 16:10
HAVK Mladost kadeti
12 : 8
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Poljud
06.kolo
26th Mar 16, 17:00
Bura
19 : 10
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
PF1, prva utakmica
7th May 16, 17:00
Bura
13 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
3.kolo
28th Jan 17, 18:30
Bura
12 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
6. kolo
17th Mar 18, 18:00
Bura
16 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
7. kolo
30th Mar 18, 18:30
POŠK
13 : 11
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
9. kolo
21st Apr 18, 16:00
POŠK
15 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
1.kolo
30th Aug 18, 10:40
HAVK Mladost mlađe nade
14 : 2
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Vukovar, teren 2
3.kolo
30th Aug 18, 14:30
ZPK mlađe nade
4 : 8
ZAVRšENO

Delfin mlađe nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
30th Aug 18, 20:30
Primorje EB mlađe nade
10 : 5
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Vukovar, teren 1
4.kolo
31st Aug 18, 20:00
Solaris mlađe nade
7 : 2
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Vukovar, teren 1
2.kolo
1st Sep 18, 10:40
Primorje EB mlađe nade
10 : 7
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, teren 1
4.kolo
1st Sep 18, 18:00
ZPK mlađe nade
15 : 2
ZAVRšENO

Vukovar mlađe nade
Vukovar, teren 1
Za 3. mjesto
2nd Sep 18, 10:50
Primorje EB mlađe nade
15 : 6
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, gradski bazen
2. kolo
7th Dec 18, 21:00
Mornar BS
12 : 9
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
2. kolo
6th Feb 19, 20:30
Viktoria
3 : 21
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
4. kolo
16th Feb 19, 18:00
Bura
5 : 22
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
7. kolo
16th Mar 19, 14:30
POŠK
16 : 2
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2. utakmica
24th Mar 19, 14:00
Jug AO
14 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
2. ut. polufinala
8th May 19, 21:15
Bura
5 : 19
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
7. kolo
27th Jun 20, 16:30
Bura
17 : 6
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2. utakmica
8th Jul 20, 20:00
Mornar BS
13 : 12
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
4.kolo
27th Feb 21, 18:00
POŠK 1937
4 : 21
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
2.utakmica
19th May 21, 20:30
POŠK 1937
5 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
1.kolo
9th Jul 21, 19:00
POŠK 1937 kadetkinje
29 : 6
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Split, Poljud
2.kolo
10th Jul 21, 10:00
ŽAVK Mladost kadetkinje
1 : 10
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Split, Poljud
3.kolo
10th Jul 21, 17:30
ŽVK Mursa kadetkinje
4 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Split, Poljud
5. kolo
5th Mar 22, 16:00
POŠK 1937
22 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Mursa
Split, Poljud
3. kolo
19th Mar 22, 19:30
Galeb MR
12 : 11
ZAVRšENO

Opatija LRH
Makarska
9. kolo
9th Apr 22, 16:30
POŠK 1937
13 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
10. kolo
10th Apr 22, 11:00
POŠK 1937
21 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Mursa
Split, Poljud
1.utakmica
28th May 22, 16:00
POŠK 1937
14 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
3.kolo
29th Jul 22, 17:30
Osijek kadeti
10 : 10
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Zenta
4. kolo
30th Jul 22, 11:50
Jadran ST kadeti
22 : 1
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
1. kolo
22nd Sep 22, 12:00
Solaris mlađe nade
12 : 6
ZAVRšENO

Galeb mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
22nd Sep 22, 18:20
HAVK Mladost mlađe nade
11 : 8
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
22nd Sep 22, 19:00
KPK mlađe nade
19 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
3. kolo
23rd Sep 22, 11:00
Galeb mlađe nade
4 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
4. kolo
23rd Sep 22, 18:00
Primorje EB mlađe nade
4 : 9
ZAVRšENO

Galeb mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
4. kolo
23rd Sep 22, 18:40
KPK mlađe nade
14 : 7
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
5. kolo
24th Sep 22, 11:00
HAVK Mladost mlađe nade
16 : 2
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
Za 9. mjesto
24th Sep 22, 19:00
Primorje EB mlađe nade
5 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
Za 3. mjesto
25th Sep 22, 11:00
ZPK mlađe nade
8 : 4
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
Finale
25th Sep 22, 11:40
KPK mlađe nade
2 : 7
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri

Obrada rezultata: www.furkisport.hr