Mato Miloslavić

CRO

Broj utakmica: 69

Prekršaji: 998 (14.5)

Peterci: 246 (3.6)

1. kolo
26th Nov 21, 11:45
ŽVK Mursa kadetkinje
3 : 22
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadetkinje
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
26th Nov 21, 19:00
ŽAVK Mladost kadetkinje
1 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST kadetkinje
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
27th Nov 21, 10:30
ŽVK Mursa kadetkinje
4 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
28th Nov 21, 10:00
POŠK 1937 kadetkinje
13 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST kadetkinje
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
5th Mar 22, 16:30
Bellevue
8 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
26th Mar 22, 16:30
Bellevue
10 : 8
ZAVRšENO

Zagreb
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
7th Apr 22, 18:40
POŠK 1937 mlađi kadeti
3 : 20
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
8th Apr 22, 10:50
Medveščak mlađi kadeti
18 : 3
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
8th Apr 22, 18:40
HAVK Mladost mlađi kadeti
7 : 13
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Četvrtzavršnica
9th Apr 22, 11:10
Solaris mlađi kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Poluzavršnica
9th Apr 22, 19:20
Medveščak mlađi kadeti
14 : 11
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Finale
10th Apr 22, 12:00
Medveščak mlađi kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
8. kolo
30th Apr 22, 16:30
Bellevue
17 : 9
ZAVRšENO

Osijek
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
5th May 22, 12:10
KPK nade
12 : 7
ZAVRšENO

Zagreb nade
Korčula, Teren 1
2. kolo
5th May 22, 20:30
Galeb MR nade
8 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Korčula, Teren 2
3. kolo
6th May 22, 12:00
POŠK 1937 nade
2 : 19
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, Teren 1
4.kolo
6th May 22, 18:20
Zadar 1952 nade
12 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937 nade
Korčula, Teren 2
5.kolo
7th May 22, 10:20
OVK Split nade
5 : 3
ZAVRšENO

Osijek nade
Korčula, Teren 1
7th May 22, 20:00
KPK nade
5 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Korčula, Teren 2
Za 3.mjesto
8th May 22, 10:30
HAVK Mladost nade
6 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Korčula, Gojko Arneri
11. kolo
21st May 22, 15:00
Gusar Mlini
10 : 8
ZAVRšENO

Bellevue
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
6th Oct 22, 21:00
Mornar mlađi kadeti
0 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
7th Oct 22, 13:00
Solaris mlađi kadeti
11 : 2
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
7th Oct 22, 18:50
HAVK Mladost mlađi kadeti
7 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Četvrtzavršnica
8th Oct 22, 11:10
Solaris mlađi kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesta
8th Oct 22, 18:10
Opatija LRH mlađi kadeti
21 : 10
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Finale
9th Oct 22, 12:30
Solaris mlađi kadeti
4 : 10
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4. kolo
31st Oct 22, 20:00
Jadran ST
17 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
8. kolo
16th Dec 22, 19:30
KPK
2 : 15
ZAVRšENO

Mornar
Korčula, Gojko Arneri
9.kolo
4th Feb 23, 13:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
13 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
10th Feb 23, 20:00
POŠK 1937 kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
11th Feb 23, 10:15
Medveščak kadeti
16 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
11th Feb 23, 21:00
Galeb MR kadeti
5 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Zadar, Višnjik
4.kolo
12th Feb 23, 12:30
Zadar 1952 kadeti
12 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Zadar, Višnjik
5.kolo
12th Feb 23, 16:00
Medveščak kadeti
17 : 4
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
18th Feb 23, 15:00
Bellevue
20 : 7
ZAVRšENO

Siscia
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
19th Feb 23, 13:00
Gusar Mlini
8 : 12
ZAVRšENO

Galeb MR
Dubrovnik, Gruž
11. kolo
25th Feb 23, 15:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 10
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
10.kolo
25th Mar 23, 13:00
ŽVK Mursa
4 : 21
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Vukovar, gradski bazen
1.kolo
29th Mar 23, 20:50
OVK Split nade
2 : 27
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Split, Poljud
2.kolo
30th Mar 23, 09:00
ZPK nade
31 : 0
ZAVRšENO

OVK Split nade
Split, Poljud
3.kolo
30th Mar 23, 14:00
OVK Split nade
6 : 15
ZAVRšENO

Zagreb nade
Split, Poljud
4.kolo
30th Mar 23, 19:40
Zagreb nade
5 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Split, Poljud
4.kolo
30th Mar 23, 20:30
Medveščak nade
21 : 4
ZAVRšENO

OVK Split nade
Split, Poljud
3.kolo
31st Mar 23, 09:50
Solaris nade
5 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Split, Poljud
1.kolo
31st Mar 23, 18:00
Primorje EB nade
4 : 11
ZAVRšENO

Delfin nade
Split, Poljud
1.kolo
31st Mar 23, 20:30
HAVK Mladost nade
17 : 6
ZAVRšENO

Mornar nade
Split, Poljud
2.kolo
1st Apr 23, 11:30
Solaris nade
5 : 10
ZAVRšENO

Mornar nade
Split, Poljud
3.kolo
1st Apr 23, 16:40
POŠK 1937 nade
6 : 6
ZAVRšENO

Delfin nade
Split, Poljud
Poluzavršnica
1st Apr 23, 20:00
HAVK Mladost nade
10 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Split, Poljud
Za 5.mjesto
2nd Apr 23, 10:00
ZPK nade
9 : 8
ZAVRšENO

Mornar nade
Split, Poljud
10.kolo
18th Apr 23, 13:00
Bellevue
9 : 15
ZAVRšENO

POŠK 1937
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Sep 23, 21:00
Zadar 1952 mlađi juniori
11 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2.kolo
29th Sep 23, 13:00
HAVK Mladost mlađi juniori
12 : 14
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3.kolo
29th Sep 23, 17:00
Primorje EB mlađi juniori
11 : 14
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5.-8.mjesta
30th Sep 23, 17:00
Primorje EB mlađi juniori
16 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 7.mjesto
1st Oct 23, 09:00
Primorje EB mlađi juniori
9 : 14
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 5.mjesto
1st Oct 23, 10:30
Jadran ST mlađi juniori
12 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zadar, Višnjik
8.kolo
4th Nov 23, 20:15
KPK
10 : 9
ZAVRšENO

Medveščak
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
6th Dec 23, 21:00
Gusar Mlini
12 : 18
ZAVRšENO

Bellevue
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
26th Dec 23, 13:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
2 : 12
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
25th Jan 24, 18:00
Zadar 1952 juniori
6 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
2.kolo
26th Jan 24, 10:30
Jadran ST juniori
21 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
3.kolo
26th Jan 24, 16:30
Zadar 1952 juniori
14 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica
27th Jan 24, 09:30
Primorje EB juniori
22 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
5.-8. mjesta
27th Jan 24, 16:30
Zadar 1952 juniori
12 : 13
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
Za 5.mjesto
28th Jan 24, 10:30
Medveščak juniori
7 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
6.kolo
16th Feb 24, 17:30
KPK
11 : 20
ZAVRšENO

Solaris
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
18th Feb 24, 13:00
Bellevue
15 : 9
ZAVRšENO

Delfin
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr