Nikola Gašpardi

CRO

Broj utakmica: 130

Prekršaji: 1614 (12.4)

Peterci: 329 (2.5)

04.kolo
7th Feb 15, 19:00
KPK
8 : 9
ZAVRšENO

Siscia
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
26th Mar 15, 11:00
Jug Adriatic osiguranje nade
21 : 0
ZAVRšENO

ZPK nade
Korčula, Teren 1
2.kolo
26th Mar 15, 20:00
Jug Adriatic osiguranje nade
6 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Korčula, Teren 1
3.kolo
27th Mar 15, 09:00
POŠK nade
17 : 3
ZAVRšENO

Adriatic nade
Korčula, Teren 1
4.kolo
27th Mar 15, 18:00
Salona nade
6 : 5
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Korčula, Teren 2
11.kolo
1st Apr 15, 19:00
KPK
8 : 11
ZAVRšENO

Galeb MR
Korčula, Gojko Arneri
01.kolo
2nd Jul 15, 18:30
POŠK kadeti
16 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Split, Zenta
Polufinale 1
4th Jul 15, 16:50
Mornar BS kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

Šibenik kadeti
Split, Zenta
01.kolo
6th Feb 16, 14:00
ŽVK Jug
8 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica
9th Mar 16, 18:00
Jug AO
20 : 2
ZAVRšENO

Medveščak
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
21st Mar 16, 09:00
HAVK Mladost nade
10 : 3
ZAVRšENO

Solaris nade
Korčula, Teren 2
2. kolo
21st Mar 16, 20:00
Primorje EB nade
7 : 2
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 1
3. kolo
22nd Mar 16, 11:00
Jadran ST nade
5 : 1
ZAVRšENO

Cavtat nade
Korčula, Teren 2
4.kolo
22nd Mar 16, 18:00
Opatija LRH nade
4 : 5
ZAVRšENO

ZPK nade
Korčula, Teren 1
5.-8. mjesto PF1
23rd Mar 16, 19:00
Zadar 1952 nade
4 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Korčula, Teren 1
Za 13.mjesto
24th Mar 16, 08:00
Solaris nade
8 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Korčula, Teren 2
Za 3. mjesto
24th Mar 16, 11:00
Jug Adriatic osiguranje nade
9 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Korčula, Gojko Arneri
10.kolo
30th Apr 16, 15:00
ŽVK Jug
7 : 18
ZAVRšENO

Bura
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
21st Jul 16, 17:00
Mornar BS mlađi kadeti
12 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
22nd Jul 16, 10:10
Mornar BS mlađi kadeti
11 : 3
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
22nd Jul 16, 18:10
Primorje EB mlađi kadeti
8 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 1-4
23rd Jul 16, 19:20
Primorje EB mlađi kadeti
3 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 1. mjesto
24th Jul 16, 11:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
18th Nov 16, 19:30
ŽVK Jug juniorke
1 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
19th Nov 16, 11:00
Bura juniorke
13 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Jug juniorke
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
19th Nov 16, 16:00
Viktoria juniorke
2 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
19th Nov 16, 17:00
ŽAVK Mladost juniorke
7 : 8
ZAVRšENO

Bura juniorke
Dubrovnik, Gruž
5.kolo
20th Nov 16, 09:30
ŽVK Jug juniorke
5 : 15
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
21st Jan 17, 14:30
ŽVK Jug
8 : 23
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
27th Jan 17, 18:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
28th Jan 17, 11:45
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
3 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
28th Jan 17, 17:15
Primorje EB mlađi kadeti
12 : 3
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 1
24th Feb 17, 18:00
HAVK Mladost mlađi juniori
13 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5.mjesto
25th Feb 17, 11:00
Zadar 1952 mlađi juniori
5 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
16th Mar 17, 17:30
Zagreb nade
2 : 21
ZAVRšENO

POŠK nade
Dubrovnik, Teren 1
6.kolo
18th Mar 17, 18:00
Jug Adriatic osiguranje nade
1 : 5
ZAVRšENO

POŠK nade
Dubrovnik, Teren 1
7.kolo
19th Mar 17, 10:00
Galeb MR nade
3 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Dubrovnik Teren 2
1.utakmica
19th Apr 17, 20:30
Jug AO
18 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
1st Dec 17, 18:30
Jadran ST
22 : 8
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
2nd Dec 17, 19:00
Medveščak
4 : 19
ZAVRšENO

Jug AO
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
27th Jan 18, 14:00
ŽVK Jug
9 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
10th Feb 18, 16:00
ŽVK Jug
8 : 19
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
1st Mar 18, 18:10
POŠK kadeti
7 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
2nd Mar 18, 10:10
Jug Adriatic osiguranje kadeti
15 : 8
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
2nd Mar 18, 18:10
HAVK Mladost kadeti
3 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Četvrtfinale 2
3rd Mar 18, 10:10
Jadran ST kadeti
8 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 1
3rd Mar 18, 17:50
Jug Adriatic osiguranje kadeti
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 3. mjesto
4th Mar 18, 11:20
Jadran ST kadeti
9 : 3
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1. ut. poluf.
2nd May 18, 19:00
Jug AO
13 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
21st Mar 19, 18:00
Mornar BS mlađi kadeti
4 : 16
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
22nd Mar 19, 10:00
Jadran ST mlađi kadeti
6 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
22nd Mar 19, 20:00
Galeb MR mlađi kadeti
9 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
23rd Mar 19, 18:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
15 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Utakmica za 3. mjesto
24th Mar 19, 11:00
POŠK mlađi kadeti
14 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
13th Jun 19, 18:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
14th Jun 19, 11:20
Primorje EB mlađi juniori
11 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
3. kolo
14th Jun 19, 18:00
Zadar 1952 mlađi juniori
22 : 2
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 2, 5.-8. mjesto
15th Jun 19, 18:00
Mornar BS mlađi juniori
19 : 4
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
za 7. mjesto
16th Jun 19, 08:40
Jadran ST mlađi juniori
18 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
1. kolo
14th Oct 19, 19:00
Jug AO
23 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
15th Oct 19, 17:30
Jug AO
16 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
30th Jan 20, 10:30
Medveščak kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
30th Jan 20, 18:30
Mornar BS kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
31st Jan 20, 10:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
12 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
31st Jan 20, 17:30
Primorje EB kadeti
22 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
1st Feb 20, 09:30
POŠK kadeti
7 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinala 1-4
1st Feb 20, 17:30
Primorje EB kadeti
12 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Finale 1-2
2nd Feb 20, 12:00
Primorje EB kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2. utakmica
26th Jun 20, 11:00
Jug AO
20 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
1st Jul 20, 19:00
Jug AO
17 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
6th Aug 20, 17:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
23 : 3
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
7th Aug 20, 08:45
Galeb MR juniori
6 : 20
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Korčula, plivalište KPK
3. kolo
7th Aug 20, 19:30
Zadar 1952 juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Korčula, plivalište KPK
5.-8. mjesto, 1. utakmica
8th Aug 20, 17:00
Jadran ST juniori
16 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Korčula, plivalište KPK
Za 7. mjesto
9th Aug 20, 08:30
Zadar 1952 juniori
18 : 9
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Korčula, plivalište KPK
2.Kolo
10th Oct 20, 19:30
Galeb MR
6 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST
Makarska
7.kolo
22nd Nov 20, 17:00
Mornar BS
7 : 22
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
3.kolo
1st Sep 21, 10:40
HAVK Mladost nade
4 : 2
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Korčula, Gojko Arneri
5.kolo
2nd Sep 21, 09:50
Delfin nade
4 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, plivalište KPK
9.-12.mjesta
2nd Sep 21, 17:00
Zadar 1952 nade
4 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
9th Oct 21, 19:00
Jug AO
22 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
6. kolo
12th Nov 21, 18:00
Jug AO
19 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
26th Nov 21, 10:30
Jadran ST kadetkinje
2 : 18
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
26th Nov 21, 19:00
ŽAVK Mladost kadetkinje
1 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST kadetkinje
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
27th Nov 21, 11:45
POŠK 1937 kadetkinje
9 : 15
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
28th Nov 21, 10:00
POŠK 1937 kadetkinje
13 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST kadetkinje
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
10th Dec 21, 10:30
KPK
4 : 23
ZAVRšENO

Jug AO
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
11th Dec 21, 10:30
POŠK
6 : 15
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
12th Dec 21, 12:00
Jug AO
13 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
10.kolo
5th Feb 22, 19:00
Mornar BS
9 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
2. kolo
5th Mar 22, 15:00
Gusar Mlini
11 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
5th Mar 22, 16:30
Bellevue
8 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
17th Mar 22, 19:40
Zadar 1952 kadeti
15 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zadar, Višnjik
2. kolo
18th Mar 22, 11:40
Jadran ST kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
3. kolo
18th Mar 22, 19:40
HAVK Mladost kadeti
12 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zadar, Višnjik
Poluzavršnica
19th Mar 22, 19:40
Medveščak kadeti
16 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zadar, Višnjik
Za 3. mjesto
20th Mar 22, 11:40
Jadran ST kadeti
7 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zadar, Višnjik
1.utakmica
25th Mar 22, 19:00
KPK
7 : 24
ZAVRšENO

Jug AO
Dubrovnik, Gruž
6. kolo
9th Apr 22, 15:00
Gusar Mlini
28 : 4
ZAVRšENO

Pula
Dubrovnik, Gruž
2. utakmica
14th Apr 22, 19:30
POŠK
14 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
1. kolo
5th May 22, 13:00
Zadar 1952 nade
6 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 2
2. kolo
5th May 22, 19:40
Zagreb nade
16 : 5
ZAVRšENO

POŠK 1937 nade
Korčula, Teren 1
3. kolo
6th May 22, 10:20
Solaris nade
13 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Korčula, Teren 1
4.kolo
6th May 22, 20:00
HAVK Mladost nade
10 : 7
ZAVRšENO

Zagreb nade
Korčula, Teren 2
5.kolo
7th May 22, 12:00
Mornar BS nade
PREKINUTO

Zagreb nade
Korčula, Teren 2
7th May 22, 19:10
Barakudice nade
10 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 1
Za 11.mjesto
8th May 22, 08:50
Jug Adriatic osiguranje nade
6 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Korčula, Teren 1
Za 3.mjesto
8th May 22, 10:30
HAVK Mladost nade
6 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Korčula, Gojko Arneri
10. kolo
14th May 22, 15:00
Bellevue
30 : 9
ZAVRšENO

Delfin
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
23rd Jun 22, 21:00
Jadran ST mlađi juniori
9 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
24th Jun 22, 19:40
Jadran ST mlađi juniori
9 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8.mjesta
25th Jun 22, 17:00
Medveščak mlađi juniori
4 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5.mjesto
26th Jun 22, 10:20
Jadran ST mlađi juniori
12 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
18th Jul 22, 18:40
Mornar BS mlađi kadeti
4 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
19th Jul 22, 09:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
3 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
20th Jul 22, 10:10
KPK mlađi kadeti
16 : 3
ZAVRšENO

ZPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
22nd Sep 22, 13:20
Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
0 : 15
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
22nd Sep 22, 20:20
Mornar BS mlađe nade
3 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
3. kolo
23rd Sep 22, 10:20
Solaris mlađe nade
12 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
3. kolo
23rd Sep 22, 12:20
Cavtat mlađe nade
8 : 4
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
4. kolo
23rd Sep 22, 19:20
Mornar BS mlađe nade
2 : 12
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
5. kolo
24th Sep 22, 11:40
Cavtat mlađe nade
9 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
5.-8.mjesta
24th Sep 22, 17:40
Solaris mlađe nade
10 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale
24th Sep 22, 20:20
Cavtat mlađe nade
8 : 4
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
Za 5. mjesto
25th Sep 22, 10:20
Solaris mlađe nade
8 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
Za 3. mjesto
25th Sep 22, 11:00
ZPK mlađe nade
8 : 4
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
1st Oct 22, 19:00
Jug AO
16 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
31st Oct 22, 20:00
Jadran ST
17 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
6. kolo
23rd Nov 22, 19:00
Jug AO
14 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
26th Nov 22, 11:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr