Ante Rogić

CRO

Grad: Sudac

Broj utakmica: 111

Prekršaji: 1584 (14.3)

Peterci: 300 (2.7)

03.kolo
1st Feb 15, 17:00
Zadar 1952
12 : 4
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
05.kolo
13th Feb 15, 20:30
Zadar 1952
12 : 10
ZAVRšENO

Opatija LRH
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
21st Feb 15, 18:30
Mornar BS mlađi kadeti
12 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
06.kolo
28th Feb 15, 18:30
Adriatic
16 : 14
ZAVRšENO

Bellevue
Šibenik, Crnica
11.kolo
3rd Apr 15, 19:15
Adriatic
17 : 5
ZAVRšENO

Opatija LRH
Šibenik, Crnica
14. kolo
25th Apr 15, 19:30
Zadar 1952
7 : 6
ZAVRšENO

Galeb MR
Zadar, Višnjik
15.kolo
3rd May 15, 17:00
Zadar 1952
10 : 11
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Zadar, Višnjik
1.kolo
30th Jul 15, 18:10
POŠK mlađi kadeti
15 : 7
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
31st Jul 15, 09:00
Primorje EB mlađi kadeti
21 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
1st Aug 15, 18:20
Primorje EB mlađi kadeti
12 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Finale
2nd Aug 15, 12:30
Primorje EB mlađi kadeti
5 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
01.kolo
23rd Oct 15, 18:00
Solaris
10 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
02.kolo
24th Oct 15, 18:00
Solaris
4 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS
Šibenik, Crnica
03.kolo
20th Feb 16, 17:00
Viktoria
6 : 14
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1. kolo
21st Mar 16, 11:00
Primorje EB nade
23 : 2
ZAVRšENO

Gusar Mlini nade
Korčula, Teren 1
2. kolo
21st Mar 16, 20:00
KPK nade
7 : 1
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Korčula, Teren 2
3. kolo
22nd Mar 16, 10:00
POŠK nade
3 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Korčula, Teren 1
4.kolo
22nd Mar 16, 20:00
KPK nade
8 : 2
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 2
9.-12. mjesto PF1
23rd Mar 16, 17:00
POŠK nade
6 : 3
ZAVRšENO

Medveščak nade
Korčula, Teren 2
Finale
24th Mar 16, 12:00
Primorje EB nade
3 : 10
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, Gojko Arneri
PF1, druga utakmica
14th May 16, 18:00
Viktoria
5 : 17
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
2.kolo
24th Jun 16, 10:15
Mornar BS mlađi juniori
4 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jun 16, 18:45
Jadran ST mlađi juniori
8 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Polufinale 1
25th Jun 16, 18:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
14 : 4
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 16, 20:00
Primorje EB nade
8 : 0
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
3.kolo
29th Jul 16, 10:00
POŠK nade
5 : 8
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 1
4.kolo
29th Jul 16, 17:00
POŠK nade
14 : 1
ZAVRšENO

Delfin nade
Rijeka, Teren 1
13.-15. mjesto PF2
30th Jul 16, 18:00
Opatija LRH nade
10 : 5
ZAVRšENO

Delfin nade
Rijeka, Teren 1
Za 13.mjesto
31st Jul 16, 08:00
Solaris nade
3 : 4
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
4th Dec 16, 10:30
Solaris
4 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
7.kolo
4th Mar 17, 17:00
Viktoria
3 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
4.kolo
17th Mar 17, 17:30
Primorje EB nade
13 : 2
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Dubrovnik Teren 2
5.kolo
18th Mar 17, 10:00
Zagreb nade
1 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Dubrovnik Teren 2
6.kolo
18th Mar 17, 17:00
Opatija LRH nade
5 : 9
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Dubrovnik Teren 2
2.utakmica za 3. mjesto
5th May 17, 19:15
Viktoria
4 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1.kolo
6th Jul 17, 17:45
Medveščak kadeti
9 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 10:15
Medveščak kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 17:45
Jadran ST kadeti
8 : 3
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 1/4 mjesto 'C'
8th Jul 17, 19:00
Mornar BS kadeti
5 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale 5/6 mjesto
9th Jul 17, 10:15
Primorje EB kadeti
7 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
27th Jan 18
Viktoria
10 : 5
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
6. kolo
17th Mar 18, 16:00
Viktoria
7 : 11
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
2. utakmica
13th May 18, 11:00
Viktoria
6 : 11
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
01. kolo
7th Jun 18, 17:00
KPK mlađi juniori
2 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 09:00
HAVK Mladost mlađi juniori
9 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 18:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 4
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 2
9th Jun 18
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 2
9th Jun 18, 21:00
Mornar BS mlađi juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 5.mjesto
10th Jun 18, 10:20
Primorje EB mlađi juniori
14 : 11
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1.kolo
23rd Nov 18, 11:00
Primorje EB juniorke
8 : 3
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Rijeka, Kantrida
2.kolo
23rd Nov 18, 19:40
POŠK juniorke
18 : 1
ZAVRšENO

Mursa juniorke
Rijeka, Kantrida
3. kolo
24th Nov 18, 11:00
Mursa juniorke
1 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Rijeka, Kantrida
4. kolo
24th Nov 18, 18:00
Primorje EB juniorke
13 : 4
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Rijeka, Kantrida
3. kolo
8th Dec 18, 11:20
Medveščak
7 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
8th Dec 18, 18:50
Medveščak
9 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
31st Jan 19, 11:00
Barakudice nade
5 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 19:30
ZPK kadeti
10 : 6
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 10:00
Mornar BS kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 17:30
ZPK kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 10:00
Primorje EB kadeti
16 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 18:30
POŠK kadeti
14 : 7
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 11:00
Jadran ST kadeti
7 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
6. kolo
9th Mar 19, 17:00
Viktoria
6 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1. utakmica
24th Mar 19, 20:00
Zadar 1952
7 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zadar, Višnjik
1. utakmica
10th Apr 19, 20:00
Solaris
10 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
1. kolo
12th Sep 19, 09:50
Mornar BS mlađe nade
8 : 4
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Rijeka, Teren 2
1. kolo
12th Sep 19, 11:30
Zadar 1952 mlađe nade
7 : 9
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Rijeka, Teren 2
3. kolo
13th Sep 19, 12:00
Barakudice nade
13 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađe nade
Rijeka, Teren 2
1.-8. mjesto - 2. kolo
14th Sep 19, 11:30
Cavtat mlađe nade
7 : 8
ZAVRšENO

Zagreb mlađe nade
Rijeka, Teren 1
1.-4. mjesto
14th Sep 19, 20:30
Medveščak mlađe nade
5 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Rijeka, Teren 2
za 3. mjesto
15th Sep 19, 10:50
KPK mlađe nade
7 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Rijeka, Kantrida
1.kolo
31st Jan 20, 17:30
Primorje EB kadeti
22 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
1st Feb 20, 12:30
Galeb MR kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinala 1-4
1st Feb 20, 18:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
11 : 12
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Finale 1-2
2nd Feb 20, 12:00
Primorje EB kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
5. kolo
29th Feb 20, 17:00
Viktoria
4 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1.kolo
29th Jun 20, 11:30
Solaris mlađi kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2.kolo
29th Jun 20, 19:00
Primorje EB mlađi kadeti
29 : 0
ZAVRšENO

Cavtat mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4.kolo
30th Jun 20, 17:30
Primorje EB mlađi kadeti
14 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.kolo
1st Jul 20, 10:30
POŠK mlađi kadeti
9 : 20
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesto PF1
1st Jul 20, 17:30
Solaris mlađi kadeti
20 : 6
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 5.mjesto
2nd Jul 20, 10:30
Solaris mlađi kadeti
14 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
13th Jul 20, 18:00
Primorje EB mlađi juniori
8 : 7
ZAVRšENO

ZPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
14th Jul 20, 11:00
Jadran ST mlađi juniori
21 : 5
ZAVRšENO

Vukovar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 19:30
Jadran ST mlađi juniori
13 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 21:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 07:30
ZPK mlađi juniori
13 : 2
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
6. kolo
15th Jul 20, 17:15
Medveščak mlađi juniori
8 : 9
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Zadar, Višnjik
10.kolo
22nd Dec 20, 19:00
Jadran ST
17 : 8
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
16.kolo
3rd Apr 21, 19:30
Mornar BS
6 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
3.kolo
16th Apr 21, 20:45
Siscia
17 : 13
ZAVRšENO

Osijek
Zadar, Višnjik
5.-8.mjesta
17th Apr 21, 18:15
Delfin
11 : 12
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Zadar, Višnjik
Za 3.mjesto
18th Apr 21, 12:00
Osijek
16 : 14
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Zadar, Višnjik
2.utakmica
26th May 21, 21:15
Viktoria
10 : 15
ZAVRšENO

POŠK 1937
Šibenik, Crnica
5. kolo
6th Nov 21, 19:00
Jadran ST
24 : 5
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
2. kolo
10th Dec 21, 19:00
Jadran ST
26 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
3. kolo
11th Dec 21, 10:00
Zadar 1952
5 : 17
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. kolo
4th Feb 22, 21:00
Viktoria
6 : 21
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
3. kolo
5th Feb 22, 17:00
Viktoria
11 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1. kolo
17th Mar 22, 17:00
Solaris kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zadar, Višnjik
2. kolo
18th Mar 22, 10:20
Solaris kadeti
10 : 13
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Zadar, Višnjik
3. kolo
18th Mar 22, 18:20
Mornar BS kadeti
7 : 3
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zadar, Višnjik
5.-8.mjesta
19th Mar 22, 18:20
Primorje EB kadeti
11 : 8
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zadar, Višnjik
Za 5. mjesto
20th Mar 22, 10:20
Jug Adriatic osiguranje kadeti
13 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
5. kolo
2nd Apr 22, 18:00
Jadran Kostrena
16 : 13
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Rijeka, Kantrida
1. kolo
7th Apr 22, 21:00
KPK mlađi kadeti
7 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
8th Apr 22, 13:10
Solaris mlađi kadeti
15 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
8th Apr 22, 19:50
KPK mlađi kadeti
5 : 4
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Četvrtzavršnica
9th Apr 22, 10:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
18 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Poluzavršnica
9th Apr 22, 20:30
Jadran ST mlađi kadeti
7 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 3. mjesto
10th Apr 22, 11:20
Solaris mlađi kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Šibenik, Crnica

Obrada rezultata: www.furkisport.hr