Pero Bartičević

CRO

Broj utakmica: 64

Prekršaji: 829 (13.0)

Peterci: 177 (2.8)

01.kolo
17th Jan 15, 13:30
Salona
8 : 5
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
06.kolo
28th Feb 15, 12:00
Salona
8 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
3.kolo
28th Jan 17, 18:30
Bura
12 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
Utakmica 1
8th Apr 17, 16:00
Bura
8 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1.kolo
6th Jul 17, 20:15
HAVK Mladost kadeti
11 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 11:30
HAVK Mladost kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 20:15
KPK kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 5/8 mjesto 'A'
8th Jul 17, 16:30
Primorje EB kadeti
14 : 6
ZAVRšENO

KPK kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale za 7/8 mjesto
9th Jul 17, 09:00
KPK kadeti
14 : 6
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
20th Jan 18, 20:00
Bura
3 : 11
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
6. kolo
17th Mar 18, 18:00
Bura
16 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
9. kolo
21st Apr 18, 17:30
Bura
6 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
5. kolo
23rd Feb 19, 16:00
POŠK
19 : 0
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
1. kolo
21st Mar 19, 19:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
15 : 14
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
22nd Mar 19, 11:00
Primorje EB mlađi kadeti
19 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
22nd Mar 19, 20:00
Galeb MR mlađi kadeti
9 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 4
23rd Mar 19, 20:00
Primorje EB mlađi kadeti
15 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Utakmica za 5. mjesto
24th Mar 19, 10:00
Galeb MR mlađi kadeti
7 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. ut. polufinala
8th May 19, 21:15
Bura
5 : 19
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
1.kolo
30th Jan 20, 13:30
Opatija LRH kadeti
11 : 10
ZAVRšENO

KPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
30th Jan 20, 20:30
POŠK kadeti
17 : 5
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
31st Jan 20, 12:30
HAVK Mladost kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
31st Jan 20, 19:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
11 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
1st Feb 20, 10:30
Solaris kadeti
15 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinala 1-4
1st Feb 20, 17:30
Primorje EB kadeti
12 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Final 3-4
2nd Feb 20, 11:00
HAVK Mladost kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Korčula, Gojko Arneri
7. kolo
27th Jun 20, 11:30
Jadran ST
35 : 2
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Split, Poljud
2. utakmica
8th Jul 20, 20:00
Mornar BS
13 : 12
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
1. kolo
27th Jul 20, 09:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
15 : 6
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
27th Jul 20, 21:00
Primorje EB kadeti
22 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
28th Jul 20, 12:30
Solaris kadeti
7 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Jul 20, 16:30
Galeb MR kadeti
5 : 21
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 08:30
Zagreb kadeti
8 : 17
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za 7.mjesto
30th Jul 20, 10:00
Zadar 1952 kadeti
10 : 11
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Dubrovnik, Gruž
4.kolo
27th Feb 21, 12:00
Jadran ST
23 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
8.kolo
17th Apr 21, 16:00
Viktoria
7 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1.utakmica
15th May 21, 17:30
Jadran ST
14 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
1.kolo
9th Jul 21, 20:15
Mursa kadetkinje
2 : 18
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Split, Poljud
2.kolo
10th Jul 21, 11:15
POŠK 1937 kadetkinje
16 : 7
ZAVRšENO

Mursa kadetkinje
Split, Poljud
3.kolo
10th Jul 21, 17:30
Mursa kadetkinje
4 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Split, Poljud
4.kolo
23rd Aug 21, 18:20
Cavtat mlađe nade
11 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Split, Poljud
5.-8.mjesta
24th Aug 21, 18:20
Solaris mlađe nade
12 : 3
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
Split, Poljud
Za 3.mjesto
25th Aug 21, 10:35
HAVK Mladost mlađe nade
4 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Split, Poljud
1. kolo
29th Oct 21, 12:00
ŽVK Jug mlađe juniorke
5 : 14
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađe juniorke
Split, Poljud
2. kolo
29th Oct 21, 20:15
Viktoria mlađe juniorke
9 : 10
ZAVRšENO

ŽVK Jug mlađe juniorke
Split, Poljud
3. kolo
30th Oct 21, 10:00
ŽVK Jug mlađe juniorke
4 : 15
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost mlađe juniorke
Split, Poljud
4. kolo
30th Oct 21, 16:45
Jadran ST mlađe juniorke
8 : 15
ZAVRšENO

ŽVK Jug mlađe juniorke
Split, Poljud
4. kolo
30th Oct 21, 18:00
ŽAVK Mladost mlađe juniorke
10 : 10
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađe juniorke
Split, Poljud
5. kolo
31st Oct 21, 10:00
Viktoria mlađe juniorke
1 : 21
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost mlađe juniorke
Split, Poljud
1. kolo
26th Feb 22, 17:30
POŠK 1937
17 : 0
ZAVRšENO

Delfin
Split, Poljud
1. kolo
3rd Mar 22, 21:00
HAVK Mladost kadeti
31 : 2
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
2. kolo
4th Mar 22, 09:00
Opatija LRH kadeti
7 : 19
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
3. kolo
4th Mar 22, 19:50
HAVK Mladost kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Poljud
4. kolo
5th Mar 22, 19:50
HAVK Mladost kadeti
27 : 2
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Split, Poljud
5. kolo
6th Mar 22, 00:12
Opatija LRH kadeti
17 : 7
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
6. kolo
12th Mar 22, 14:00
Jadran ST
15 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
3. kolo
19th Mar 22, 19:30
Galeb MR
12 : 11
ZAVRšENO

Opatija LRH
Makarska
9. kolo
9th Apr 22, 16:30
POŠK 1937
13 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
10. kolo
27th Apr 22, 19:45
Jadran ST
19 : 9
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
10. kolo
14th May 22, 18:00
POŠK 1937
26 : 8
ZAVRšENO

Osijek
Split, Poljud
3.kolo
29th Jul 22, 17:30
Osijek kadeti
10 : 10
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Zenta
3.kolo
29th Jul 22, 18:40
Mornar BS kadeti
9 : 6
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Split, Zenta
4. kolo
30th Jul 22, 11:50
Jadran ST kadeti
22 : 1
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
4. kolo
30th Jul 22, 13:00
Solaris kadeti
24 : 7
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Split, Poljud

Obrada rezultata: www.furkisport.hr