Matija Begić

CRO

Broj utakmica: 62

Prekršaji: 874 (14.1)

Peterci: 133 (2.1)

01.kolo
17th Jan 15
Osijek
8 : 23
ZAVRšENO

Galeb MR
Slavonski Brod, Vijuš
05.kolo
14th Feb 15, 19:00
Siscia
6 : 12
ZAVRšENO

Galeb MR
Sisak
01.kolo
19th Feb 15, 18:15
Biograd juniori
8 : 10
ZAVRšENO

POŠK juniori
Split, Poljud
02.kolo
20th Feb 15, 10:15
Primorje EB juniori
14 : 10
ZAVRšENO

Biograd juniori
Split, Poljud
03.kolo
20th Feb 15, 18:15
POŠK juniori
10 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF1
21st Feb 15, 16:30
HAVK Mladost juniori
12 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
07.kolo
7th Mar 15, 19:00
Siscia
19 : 10
ZAVRšENO

Osijek
Sisak
10.kolo
27th Mar 15, 21:00
Osijek
8 : 18
ZAVRšENO

Bellevue
Slavonski Brod, Vijuš
12.kolo
11th Apr 15, 19:15
Siscia
7 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Sisak
2.kolo
24th Jul 15, 10:15
Primorje EB mlađi juniori
13 : 4
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jul 15, 21:15
Mornar BS mlađi juniori
13 : 8
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF2
25th Jul 15, 18:45
Mornar BS mlađi juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Za 7. mjesto
26th Jul 15, 09:00
Jadran ST mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
02.kolo
13th Feb 16, 19:30
Primorje EB
16 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Rijeka, Kantrida
01.kolo
4th Mar 16, 19:15
Primorje EB mlađi kadeti
13 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
5th Mar 16, 11:45
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
5th Mar 16, 17:00
Primorje EB mlađi kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
8th Mar 16, 20:30
Solaris
0 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Rijeka, Kantrida
1. utakmica
23rd Mar 16, 20:00
Mornar BS
9 : 18
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
2.kolo
13th Aug 16, 09:00

Srbija U19
10 : 11
ZAVRšENO

Velika Britanija U19
Zagreb, Šalata
3.kolo
13th Aug 16, 21:15

Njemačka U19
9 : 11
ZAVRšENO

Srbija U19
Zagreb, Šalata
Finale
14th Aug 16, 10:30

Velika Britanija U19
8 : 12
ZAVRšENO

Srbija U19
Zagreb, Šalata
3.kolo
3rd Dec 16, 10:30
Jug Adriatic osiguranje
14 : 8
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
4.kolo
3rd Dec 16, 17:30
Marsonia
13 : 21
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
Utakmica 1
7th Apr 17, 20:45
Medveščak
5 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Svetice
1. utakmica
22nd Apr 17, 19:00
Solaris
7 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
1. kolo
13th Jul 17, 19:00
Solaris nade
2 : 12
ZAVRšENO

POŠK nade
Zagreb, Šalata
3. kolo
14th Jul 17, 18:00
Solaris nade
6 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Zagreb, Šalata
3. kolo
14th Jul 17, 20:00
Cavtat nade
7 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Zagreb, Šalata
razigravanje 1.-4. mjesto (D)
15th Jul 17, 21:00
Primorje EB nade
9 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Zagreb, Šalata
Finale
16th Jul 17, 12:00
POŠK nade
2 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Zagreb, Šalata
1. kolo
13th Jan 18, 17:30
ŽAVK Mladost
16 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. utakmica
5th May 18, 17:30
ŽAVK Mladost
16 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
31st Jan 19, 13:00
POŠK kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 18:30
Primorje EB kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

Barakudice nade
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 11:00
Jadran ST kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 20:30
POŠK kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

Barakudice nade
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 11:00
Mornar BS kadeti
13 : 12
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Rijeka, Kantrida
Utakmica za 9. mjesto
2nd Feb 19, 16:30
Solaris kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

KPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 10:00
Mornar BS kadeti
7 : 14
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
9. kolo
30th Mar 19, 18:00
ŽAVK Mladost
13 : 7
ZAVRšENO

Bura
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. polufinala
4th May 19, 18:00
ŽAVK Mladost
18 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
13th Jun 19, 20:40
Jadran ST mlađi juniori
7 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
14th Jun 19, 11:20
Primorje EB mlađi juniori
11 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
3. kolo
14th Jun 19, 20:40
KPK mlađi juniori
3 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
Četvrtfinale 2
15th Jun 19, 10:30
Jadran ST mlađi juniori
7 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 2, 5.-8. mjesto
15th Jun 19, 18:00
Mornar BS mlađi juniori
19 : 4
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
za 5. mjesto
16th Jun 19, 10:00
KPK mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
16th Oct 19, 21:00
Galeb MR
15 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Dec 19, 19:45
Jadran ST juniorke
13 : 6
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
6th Dec 19, 21:00
ŽAVK Mladost juniorke
25 : 2
ZAVRšENO

Bura juniorke
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
7th Dec 19, 10:45
Bura juniorke
5 : 20
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
7th Dec 19, 18:45
ŽAVK Mladost juniorke
25 : 2
ZAVRšENO

Marsonia juniorke
Zagreb, SRC Mladost
5. kolo
8th Dec 19, 09:00
Viktoria juniorke
4 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
26th Feb 20, 20:45
ŽAVK Mladost
23 : 4
ZAVRšENO

Bura
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
27th Aug 20, 12:00
Jug Adriatic osiguranje nade
11 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 1
2. kolo
27th Aug 20, 20:00
Jadran ST nade
4 : 10
ZAVRšENO

KPK nade
Rijeka, Teren 2
3. kolo
28th Aug 20, 10:30
Primorje EB nade
8 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Rijeka, Teren 1
1. kolo
28th Aug 20, 20:00
KPK nade
11 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
2. kolo
29th Aug 20, 12:30
Jadran ST nade
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
Polufinale 5-8 mjesto PF2
29th Aug 20, 19:00
Zadar 1952 nade
8 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 2
Za 5-6 mjesto
30th Aug 20, 10:00
Solaris nade
2 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 2

Obrada rezultata: www.furkisport.hr