Tomislav Milenković

CRO

Broj utakmica: 174

Prekršaji: 2397 (13.8)

Peterci: 437 (2.5)

01.kolo
17th Jan 15
Osijek
8 : 23
ZAVRšENO

Galeb MR
Slavonski Brod
03.kolo
30th Jan 15, 21:00
Zagreb
5 : 16
ZAVRšENO

Bellevue
Zagreb, SP Mladost
08.kolo
15th Mar 15, 13:00
Osijek
6 : 22
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Slavonski Brod
11.kolo
3rd Apr 15, 22:00
Zagreb
11 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
23rd Jul 15, 20:00
Mornar mlađi juniori
8 : 9
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jul 15, 18:45
Jadran ST mlađi juniori
7 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF2
25th Jul 15, 18:45
Mornar mlađi juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Za 7. mjesto
26th Jul 15, 09:00
Jadran ST mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
02.kolo
12th Feb 16, 20:30
ŽAVK Mladost
25 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SP Mladost
1.utakmica
8th Mar 16, 20:30
Solaris
0 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Rijeka, Kantrida
05.kolo
14th Mar 16, 20:45
ŽAVK Mladost
12 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
08.kolo
9th Apr 16, 17:30
ŽAVK Mladost
14 : 10
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
2nd Dec 16, 12:00
Marsonia
0 : 45
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
7.kolo
4th Mar 17, 19:45
ŽAVK Mladost
28 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SP Mladost
Utakmica 2
13th Apr 17, 20:45
HAVK Mladost
20 : 1
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
5th May 17, 10:50
Palada nade
8 : 3
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
5th May 17, 18:00
Opatija LRH nade
1 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Rijeka, Teren 2
6.kolo
6th May 17, 18:50
Cavtat nade
11 : 0
ZAVRšENO

Medveščak nade
Rijeka, Teren 2
7.kolo
7th May 17, 11:40
Primorje EB nade
7 : 2
ZAVRšENO

OVK Split nade
Rijeka, Teren 1
2.kolo
20th Jun 17, 09:45
ŽVK Mursa kadetkinje
3 : 19
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
20th Jun 17, 20:30
ŽVK Jug kadetkinje
5 : 9
ZAVRšENO

Bura kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
4.kolo
21st Jun 17, 10:45
Bura kadetkinje
9 : 6
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
6th Jul 17, 16:30
Mornar kadeti
11 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 10:15
Medveščak kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 16:30
Mornar kadeti
8 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 1/4 mjesto 'D'
8th Jul 17, 20:15
Zadar 1952 kadeti
15 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
27th Jul 17, 18:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
5 : 10
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 17, 11:20
KPK mlađi kadeti
8 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
28th Jul 17, 20:20
Primorje EB mlađi kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 1-4 mjesto 'D'
29th Jul 17, 21:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
19 : 5
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 1-2 mjesto
30th Jul 17, 12:30
KPK mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
20th Jan 18, 18:00
ŽAVK Mladost
22 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
25th Jan 18, 19:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
9 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
26th Jan 18, 11:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
26th Jan 18, 20:45
Primorje EB mlađi juniori
13 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
27th Jan 18, 18:30
Mornar mlađi juniori
5 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5. mjesto
28th Jan 18, 10:15
KPK mlađi juniori
4 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
za 1-2 mjesto
29th Jul 18, 12:30
POŠK mlađi kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
8th Dec 18, 10:00
Zadar 1952
3 : 20
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
26th Jan 19, 16:45
Marsonia/Mursa
5 : 19
ZAVRšENO

Bura
Slavonski Brod
1. kolo
15th Jun 19, 13:00
Viktoria kadetkinje
20 : 10
ZAVRšENO

Bura kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
15th Jun 19, 19:15
ŽAVK Mladost kadetkinje
18 : 2
ZAVRšENO

Viktoria kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
16th Jun 19, 12:15
Bura kadetkinje
5 : 20
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
15th Oct 19, 21:00
Galeb MR
7 : 24
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
6th Dec 19, 10:40
Viktoria juniorke
13 : 6
ZAVRšENO

Marsonia juniorke
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
6th Dec 19, 21:00
ŽAVK Mladost juniorke
25 : 2
ZAVRšENO

Bura juniorke
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
7th Dec 19, 09:30
Marsonia juniorke
4 : 23
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SP Mladost
5. kolo
8th Dec 19, 11:45
Marsonia juniorke
15 : 12
ZAVRšENO

Bura juniorke
Zagreb, SP Mladost
2. utakmica
27th Jun 20, 10:30
HAVK Mladost
15 : 4
ZAVRšENO

OVK Split
Zagreb, Šalata
1. kolo
13th Jul 20, 10:00
Solaris mlađi juniori
5 : 18
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2. kolo
13th Jul 20, 19:00
Vukovar mlađi juniori
2 : 16
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 20:30
Mornar mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 08:30
Solaris mlađi juniori
11 : 3
ZAVRšENO

Vukovar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 11:30
Mornar mlađi juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
6. kolo
15th Jul 20, 16:15
Vukovar mlađi juniori
4 : 26
ZAVRšENO

ZPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 7. mjesto
16th Jul 20, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1.kolo
17th Aug 20, 13:00
Opatija LRH mlađi kadeti
29 : 5
ZAVRšENO

Vukovar mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
18th Aug 20, 17:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
19th Aug 20, 09:00
Solaris mlađi kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 3. mjesto
20th Aug 20, 11:00
Opatija LRH mlađi kadeti
9 : 14
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
10th Sep 20, 11:00
Medveščak mlađe nade
14 : 4
ZAVRšENO

Barakudice
Zagreb, Šalata
3.kolo
11th Sep 20, 09:15
Barakudice
3 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Zagreb, Šalata
1. kolo
11th Sep 20, 16:45
Barakudice
14 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađe nade
Zagreb, Šalata
1. kolo
11th Sep 20, 17:55
Jadran ST mlađe nade
13 : 2
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađe nade
Zagreb, Šalata
2. kolo
12th Sep 20, 08:45
POŠK mlađe nade
16 : 4
ZAVRšENO

Vukovar mlađe nade
Zagreb, Šalata
2. kolo
12th Sep 20, 09:55
Jadran ST mlađe nade
15 : 2
ZAVRšENO

Mornar mlađe nade
Zagreb, Šalata
5. - 8. mjesto PF2
12th Sep 20, 19:00
Mornar mlađe nade
5 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Zagreb, Šalata
1. - 4. mjesto PF2
12th Sep 20, 20:30
Zagreb mlađe nade
3 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Zagreb, Šalata
Za 7. mjesto
13th Sep 20, 09:45
HAVK Mladost mlađe nade
9 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Zagreb, Šalata
1.kolo
3rd Oct 20, 20:00
Primorje EB
18 : 8
ZAVRšENO

OVK Split
Rijeka, Kantrida
1. kolo
9th Oct 20, 09:45
ŽAVK Mladost juniorke
18 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
9th Oct 20, 20:15
Primorje EB juniorke
11 : 8
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
10th Oct 20, 11:00
Jadran ST juniorke
15 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Zagreb, SP Mladost
4. kolo
10th Oct 20, 18:20
Bura juniorke
10 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Zagreb, SP Mladost
5. kolo
11th Oct 20, 09:30
Primorje EB juniorke
6 : 6
ZAVRšENO

Bura juniorke
Zagreb, SP Mladost
6. kolo
22nd Nov 20, 18:30
Jadran ST
13 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1.kolo
27th Nov 20, 12:30
Jadran ST
17 : 2
ZAVRšENO

OVK Split
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
5th Feb 21, 11:00
Jadran ST juniori
16 : 8
ZAVRšENO

OVK Split juniori
Zadar, Višnjik
2.kolo
5th Feb 21, 19:15
OVK Split juniori
6 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zadar, Višnjik
3.kolo
6th Feb 21, 09:30
Primorje EB juniori
12 : 4
ZAVRšENO

KPK juniori
Zadar, Višnjik
4.kolo
6th Feb 21, 17:45
OVK Split juniori
11 : 15
ZAVRšENO

KPK juniori
Zadar, Višnjik
5.kolo
7th Feb 21, 11:00
KPK juniori
16 : 21
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zadar, Višnjik
11.kolo
2nd Mar 21, 20:30
Zadar 1952
2 : 23
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
7.kolo
20th Mar 21, 19:45
ŽAVK Mladost
14 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
1. utakmica
10th Apr 21, 19:45
Medveščak
5 : 18
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Svetice
6. kolo
5th May 21, 20:30
Primorje EB
5 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Rijeka, Kantrida
1.kolo
26th Aug 21, 10:05
Zadar 1952 mlađi kadeti
14 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
2.kolo
26th Aug 21, 18:35
Solaris mlađi kadeti
14 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
27th Aug 21, 09:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
8 : 7
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
4.kolo
27th Aug 21, 19:40
POŠK 1937 mlađi kadeti
8 : 23
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5.kolo
28th Aug 21, 12:15
Medveščak mlađi kadeti
20 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 7.mjesto
29th Aug 21, 09:00
Primorje EB mlađi kadeti
9 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
3. kolo
23rd Oct 21, 20:00
Primorje EB
17 : 9
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
6. kolo
12th Nov 21, 20:15
Zadar 1952
4 : 24
ZAVRšENO

Jadran ST
Zadar, Višnjik
8. kolo
8th Jan 22, 19:45
Medveščak
5 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, Svetice
10.kolo
5th Feb 22, 20:00
Primorje EB
15 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
09.kolo
4th Mar 22, 17:00

VK Valis
19 : 11
ZAVRšENO

VK Proleter
Kranj
10.kolo
5th Mar 22, 20:40

AVK Triglav
11 : 15
ZAVRšENO

VK Valis
Kranj
11.kolo
6th Mar 22, 11:40

VA Cattaro
14 : 12
ZAVRšENO

AVK Triglav
Kranj
3. kolo
19th Mar 22, 19:00
Siscia
22 : 3
ZAVRšENO

Delfin
Sisak
1. kolo
1st Apr 22, 10:45
Jadran ST juniorke
14 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Jug juniorke
Zagreb, SP Mladost
5. kolo
2nd Apr 22, 19:00
Zagreb
14 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR
Zagreb, Utrina
7. kolo
23rd Apr 22, 18:30
Zagreb
15 : 12
ZAVRšENO

Opatija LRH
Zagreb, Utrina
2.utakmica - 5.-8.mjesta
25th Apr 22, 20:15
Primorje EB
21 : 5
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
1. kolo
28th Jul 22, 19:10
Primorje EB kadeti
6 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
29th Jul 22, 10:10
Zadar 1952 kadeti
18 : 5
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
29th Jul 22, 20:20
Galeb MR kadeti
6 : 20
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zagreb, Šalata
4. kolo
30th Jul 22, 09:00
Primorje EB kadeti
24 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zagreb, Šalata
5. kolo
30th Jul 22, 19:10
Galeb MR kadeti
2 : 26
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
15th Sep 22, 21:30
Jadran ST kadeti
8 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
16th Sep 22, 11:45
Solaris kadeti
13 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
16th Sep 22, 20:40
Jug Adriatic osiguranje kadeti
4 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Svetice
5.-8.mjesta
17th Sep 22, 18:45
Primorje EB kadeti
5 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SP Mladost
Za 7.mjesto
18th Sep 22, 10:30
Solaris kadeti
12 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
23rd Oct 22, 12:30
Medveščak
6 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
16th Nov 22, 20:00
Zadar 1952
10 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
6.kolo
16th Dec 22, 20:45
Medveščak mlađi juniori
5 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Svetice
12.kolo
4th Feb 23, 18:00
OVK Split
6 : 5
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
1.kolo
10th Feb 23, 16:30
Primorje EB kadeti
10 : 13
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Rijeka, Kantrida
2.kolo
11th Feb 23, 12:45
Vukovar kadeti
10 : 8
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Rijeka, Kantrida
3.kolo
11th Feb 23, 17:15
Mornar kadeti
3 : 8
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Rijeka, Kantrida
3.kolo
11th Feb 23, 19:45
Opatija LRH kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
4.kolo
12th Feb 23, 08:45
Solaris kadeti
16 : 13
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Rijeka, Kantrida
5.kolo
12th Feb 23, 18:30
Jadran ST kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Rijeka, Kantrida
4.kolo
25th Feb 23, 19:00
Siscia
9 : 16
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Sisak
11. kolo
25th Feb 23, 20:40
Medveščak mlađi juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, Svetice
9.kolo
1st Apr 23, 19:00
Siscia
11 : 17
ZAVRšENO

Opatija LRH
Sisak
13.kolo
7th May 23, 19:00
Siscia
13 : 11
ZAVRšENO

Zagreb
Sisak
1.kolo
28th Jun 23, 11:00
Zagreb Mlađi kadeti
6 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
28th Jun 23, 12:00
Opatija LRH mlađi kadeti
5 : 22
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jun 23, 19:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
27 : 3
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Jun 23, 11:00
Opatija LRH mlađi kadeti
3 : 26
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
4.kolo
29th Jun 23, 19:00
Solaris mlađi kadeti
11 : 13
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
10th Jul 23, 18:35
Jadran ST mlađi kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
11th Jul 23, 11:10
Zadar 1952 mlađi kadeti
4 : 13
ZAVRšENO

Cavtat mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
11th Jul 23, 12:15
Medveščak mlađi kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

Zagreb Mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
11th Jul 23, 18:35
Solaris mlađi kadeti
11 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Četvrtzavršnica
12th Jul 23, 11:05
Cavtat mlađi kadeti
9 : 3
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 7.mjesto
13th Jul 23, 09:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

Zagreb Mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 3.mjesto
13th Jul 23, 11:10
Jadran ST mlađi kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Oct 23, 11:00
Primorje EB
23 : 11
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
16th Dec 23, 20:00
Siscia
8 : 14
ZAVRšENO

Galeb MR
Sisak
5.kolo
20th Jan 24, 19:00
Siscia
16 : 19
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Sisak
1.kolo
2nd Feb 24, 19:20
Solaris kadeti
15 : 11
ZAVRšENO

Zagreb kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
3rd Feb 24, 11:20
Zagreb kadeti
6 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
3rd Feb 24, 19:20
Opatija LRH kadeti
6 : 10
ZAVRšENO

Zagreb kadeti
Zadar, Višnjik
5.kolo
4th Feb 24, 16:20
Medveščak kadeti
9 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zadar, Višnjik
4.kolo
10th Feb 24, 20:00
Primorje EB
18 : 10
ZAVRšENO

OVK Split
Rijeka, Kantrida
11.kolo
16th Feb 24, 20:40
Medveščak mlađi juniori
26 : 5
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi juniori
Zagreb, Svetice
1.kolo
29th Feb 24, 19:15
KPK mlađi kadeti
18 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Bazen Iver
2.kolo
1st Mar 24, 11:00
Primorje EB mlađi kadeti
3 : 10
ZAVRšENO

Cavtat mlađi kadeti
Bazen Iver
3.kolo
1st Mar 24, 19:15
HAVK Mladost mlađi kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
4.kolo
2nd Mar 24, 09:45
Solaris mlađi kadeti
18 : 6
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
5.kolo
2nd Mar 24, 19:15
Galeb MR mlađi kadeti
6 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
13.kolo
19th Mar 24, 20:40
Medveščak mlađi juniori
17 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zagreb, Svetice
17.kolo
12th Apr 24, 20:45
HAVK Mladost mlađi juniori
13 : 6
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Zagreb, SP Mladost
19.kolo
20th Apr 24, 10:45
Medveščak mlađi juniori
16 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zagreb, Svetice
1.utakmica
6th May 24, 18:00
Zadar 1952
13 : 12
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
1.kolo
16th May 24, 11:20
Opatija LRH kadeti
13 : 6
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Bazen Iver
2.kolo
16th May 24, 20:30
Zadar 1952 kadeti
19 : 4
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Bazen Iver
3.kolo
17th May 24, 12:30
HAVK Mladost kadeti
27 : 0
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Bazen Iver
4.kolo
17th May 24, 20:30
Osijek kadeti
5 : 9
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Bazen Iver
5.kolo
18th May 24, 12:30
Primorje EB kadeti
2 : 16
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Bazen Iver
6.kolo
18th May 24, 18:20
HAVK Mladost kadeti
14 : 2
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Bazen Iver
7.kolo
19th May 24, 09:00
Opatija LRH kadeti
14 : 10
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Bazen Iver
1.kolo
8th Jul 24, 19:00
Jadran ST mlađi kadeti
21 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
9th Jul 24, 10:00
Primorje EB mlađi kadeti
4 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
9th Jul 24, 21:00
Cavtat mlađi kadeti
8 : 5
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
4.kolo
10th Jul 24, 13:00
Galeb MR mlađi kadeti
3 : 10
ZAVRšENO

ZPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
5.kolo
10th Jul 24, 21:00
Solaris mlađi kadeti
7 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Poluzavršnica
11th Jul 24, 11:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
13 : 6
ZAVRšENO

ZPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 3.mjesto
11th Jul 24, 19:00
ZPK mlađi kadeti
11 : 10
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
17th Jul 24, 19:40
Mornar mlađe nade
2 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađe nade
Zagreb, SP Mladost
5.kolo
18th Jul 24, 19:40
Primorje EB mlađe nade
1 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Zagreb, SP Mladost

Obrada rezultata: www.furkisport.hr