Mlađan Prvan

CRO

Broj utakmica: 227

Prekršaji: 3696 (16.3)

Peterci: 715 (3.1)

01.kolo
18th Jan 15, 17:00
Zadar 1952
20 : 12
ZAVRšENO

Delfin
Zadar, Višnjik
02.kolo
25th Jan 15, 16:00
Adriatic
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
03.kolo
31st Jan 15, 15:00
Salona
10 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH
Split, Poljud
01.kolo
19th Feb 15, 19:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
01.kolo
19th Feb 15, 20:45
Mornar juniori
9 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
02.kolo
20th Feb 15, 09:00
HAVK Mladost juniori
9 : 8
ZAVRšENO

OVK Split juniori
Split, Poljud
02.kolo
20th Feb 15, 10:15
Primorje EB juniori
14 : 10
ZAVRšENO

Biograd juniori
Split, Poljud
03.kolo
20th Feb 15, 19:30
Medveščak juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
03.kolo
20th Feb 15, 20:45
Mornar juniori
10 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
Polufinale 1
21st Feb 15, 19:00
OVK Split juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
Polufinale 2
21st Feb 15, 20:15
Mornar juniori
9 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
13.kolo
18th Apr 15, 19:00
Galeb MR
12 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH
Makarska
Finale, 2.utakmica
9th May 15, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
13 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
Finale, 3.utakmica
16th May 15, 19:00
Primorje EB
9 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Rijeka, Kantrida
Finale, 4.utakmica
20th May 15, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
12 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
Finale, 5.utakmica
23rd May 15, 18:40
Primorje EB
11 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Rijeka, Kantrida
01.kolo
2nd Jul 15, 18:30
POŠK kadeti
16 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Split, Zenta
5.-8. mjesto PF1
4th Jul 15, 14:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
10 : 2
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Zenta
5.-8. mjesto PF2
4th Jul 15, 15:40
HAVK Mladost kadeti
11 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Zenta
Polufinale 1
4th Jul 15, 16:50
Mornar kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

Šibenik kadeti
Split, Zenta
Polufinale 2
4th Jul 15, 18:00
POŠK kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Split, Zenta
01.kolo
23rd Oct 15, 19:30
Jug Adriatic osiguranje
29 : 3
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
Finale
6th Dec 15, 16:15
Jug Adriatic osiguranje
10 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Zadar, Višnjik
Za 7.mjesto 2.utakmica
9th Apr 16, 20:00
Solaris
7 : 13
ZAVRšENO

Medveščak
Šibenik, Crnica
09.kolo
16th Apr 16, 19:00
Bura
10 : 4
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
Finale 1.utakmica
20th Apr 16, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
12 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
2nd Dec 16, 19:00
Jadran ST
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
3.kolo
4th Dec 16, 10:30
Solaris
4 : 10
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
Polufinale 1
16th Dec 16, 17:00
ŽAVK Mladost
23 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Slavonski Brod
5.kolo
11th Feb 17, 19:00
Bura
6 : 6
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
Polufinale 1
18th Feb 17, 18:45
Primorje EB mlađi kadeti
3 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Split, Poljud
Polufinale 2
18th Feb 17, 20:00
Jadran ST mlađi kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Split, Poljud
Utakmica za 3.mjesto
19th Feb 17, 11:00
Primorje EB mlađi kadeti
8 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Split, Poljud
Finale
19th Feb 17, 12:15
KPK mlađi kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Split, Poljud
2.utakmica
22nd Apr 17, 19:00
Primorje EB
8 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
Polufinale 1
15th Dec 17, 18:00
ŽAVK Mladost
18 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
13th Jan 18, 14:00
POŠK
10 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
5. kolo
9th Mar 18, 19:30
Bura
4 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
9. kolo
21st Apr 18, 16:00
POŠK
15 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
1. ut. finala
16th May 18, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
Za 3. mjesto
2nd Sep 18, 10:50
Primorje EB mlađe nade
15 : 6
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Vukovar, gradski bazen
1. kolo
7th Dec 18, 12:00
Galeb MR
3 : 12
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
3. kolo
8th Dec 18, 12:00
Jadran ST
10 : 1
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
5. kolo
9th Dec 18, 10:30
Galeb MR
2 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
Finale
23rd Dec 18, 16:15
HAVK Mladost
7 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
23rd Mar 19, 14:00
Primorje EB
8 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
10th Apr 19, 19:30
OVK Split
7 : 9
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
1. ut. polufinala
3rd May 19, 21:00
POŠK
16 : 9
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
2. ut. finala
11th May 19, 16:30
Jug Adriatic osiguranje
10 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
2. ut. finala
25th May 19, 20:30
POŠK
7 : 8
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
2. kolo
28th Aug 19, 17:30
Osijek nade
1 : 33
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Vukovar, teren 2
2. kolo
28th Aug 19, 19:10
Vukovar nade
10 : 26
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Vukovar, teren 2
1. kolo
29th Aug 19, 09:00
Mornar nade
16 : 5
ZAVRšENO

Palada nade
Vukovar, teren 1
3. kolo
29th Aug 19, 09:50
Jug Adriatic osiguranje nade
25 : 5
ZAVRšENO

ZPK nade
Vukovar, teren 2
4. kolo
29th Aug 19, 19:10
Medveščak nade
10 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Vukovar, teren 2
4. kolo
29th Aug 19, 20:00
Zagreb nade
3 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Vukovar, teren 2
5. kolo
30th Aug 19, 09:00
Osijek nade
1 : 17
ZAVRšENO

ZPK nade
Vukovar, teren 2
3. kolo
30th Aug 19, 09:50
KPK nade
4 : 24
ZAVRšENO

Mornar nade
Vukovar, teren 1
5. kolo
30th Aug 19, 10:40
Delfin nade
13 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Vukovar, teren 1
5. kolo
30th Aug 19, 11:30
Lošinj nade
3 : 21
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Vukovar, teren 1
1. - 8. mj.
30th Aug 19, 19:10
Solaris nade
7 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Vukovar, teren 2
1. - 8. mj.
30th Aug 19, 20:00
Primorje EB nade
9 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Vukovar, teren 2
1. - 8. mj.
31st Aug 19, 10:40
Solaris nade
5 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Vukovar, teren 2
1. - 8. mj.
31st Aug 19, 11:30
Jadran ST nade
5 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Vukovar, teren 2
Utakmica za 9. mjesto
1st Sep 19, 09:50
Opatija LRH nade
6 : 10
ZAVRšENO

Medveščak nade
Vukovar, teren 2
Utakmica za 3. mjesto
1st Sep 19, 11:30
Solaris nade
17 : 15
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Vukovar, teren 1
Finale
1st Sep 19, 12:20
OVK Split nade
5 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Vukovar, teren 1
5. kolo
29th Feb 20, 14:00
Bura
22 : 6
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Split, Poljud
6. kolo
11th Mar 20, 20:45
Jadran ST
18 : 12
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
1. utakmica
25th Jun 20, 19:00
Galeb MR
4 : 23
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
9. kolo
4th Jul 20, 16:00
Bura
8 : 22
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
1. utakmica
18th Jul 20, 18:45
Jug Adriatic osiguranje
18 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
3. utakmica
25th Jul 20, 20:15
Jug Adriatic osiguranje
19 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
3rd Oct 20, 18:00
Mornar
16 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
4.Kolo
21st Oct 20, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
6. kolo
22nd Nov 20, 18:30
Jadran ST
13 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
Finale
24th Jan 21, 17:30
Jug Adriatic osiguranje
13 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
Četvrtzavršnica
19th Feb 21, 20:30
Primorje EB juniori
11 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
Za 5. mjesto
20th Feb 21, 11:30
HAVK Mladost juniori
13 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
20th Feb 21, 16:15
Jadran ST juniori
10 : 9
ZAVRšENO

Mornar juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
20th Feb 21, 20:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
8 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
Finale
21st Feb 21, 12:00
Jadran ST juniori
5 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
4.kolo
27th Feb 21, 12:00
Jadran ST
23 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1.utakmica
13th Apr 21, 18:00
OVK Split
5 : 23
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
8th May 21, 16:55
Jug Adriatic osiguranje
12 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica
12th May 21, 17:55
HAVK Mladost
8 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SP Mladost
3.utakmica
19th May 21, 17:55
Jug Adriatic osiguranje
10 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
4. utakmica
22nd May 21, 17:55
HAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SP Mladost
5. utakmica
26th May 21, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
11 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
Za 3.mjesto
25th Aug 21, 10:35
HAVK Mladost mlađe nade
4 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Split, Poljud
Finale
25th Aug 21, 11:15
KPK mlađe nade
7 : 5
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Split, Poljud
1. kolo
29th Oct 21, 10:45
Jadran ST mlađe juniorke
10 : 7
ZAVRšENO

Viktoria mlađe juniorke
Split, Poljud
2. kolo
29th Oct 21, 19:00
ŽAVK Mladost mlađe juniorke
17 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe juniorke
Split, Poljud
4. kolo
30th Oct 21, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
31st Oct 21, 10:00
Viktoria mlađe juniorke
1 : 21
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost mlađe juniorke
Split, Poljud
5. kolo
31st Oct 21, 11:15
POŠK 1937 mlađe juniorke
32 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe juniorke
Split, Poljud
6. kolo
13th Nov 21, 18:00
Solaris
9 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
2. kolo
10th Dec 21, 18:15
Solaris
9 : 18
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
11th Dec 21, 18:15
Solaris
21 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
12th Dec 21, 10:30
KPK
10 : 17
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
18th Dec 21, 18:30
Jug Adriatic osiguranje
14 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
Finale
19th Dec 21, 16:45
ŽAVK Mladost
12 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
5th Feb 22, 17:30
POŠK 1937
10 : 18
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
11. kolo
12th Feb 22, 19:45
Zadar 1952
13 : 13
ZAVRšENO

Medveščak
Zadar, Višnjik
09.kolo
4th Mar 22, 17:00

VK Valis
19 : 11
ZAVRšENO

VK Proleter
Kranj
10.kolo
5th Mar 22, 20:40

AVK Triglav
11 : 15
ZAVRšENO

VK Valis
Kranj
11.kolo
6th Mar 22, 13:40

VK Vojvodina
14 : 15
ZAVRšENO

VK Valis
Kranj
7. kolo
19th Mar 22, 17:00
POŠK 1937
10 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
4. kolo
26th Mar 22, 19:30
Galeb MR
12 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937
Makarska
6. kolo
9th Apr 22, 18:00
POŠK 1937
14 : 8
ZAVRšENO

Zagreb
Split, Poljud
2.utakmica - 5.-8.mjesta
23rd Apr 22, 17:45
Mornar
19 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
10. kolo
14th May 22, 14:00
Galeb MR
19 : 10
ZAVRšENO

Crikvenica
Split, Poljud
3.utakmica
18th May 22, 20:45
HAVK Mladost
9 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SP Mladost
3.utakmica
20th May 22, 18:30
Jadran ST
7 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
2.utakmica
4th Jun 22, 18:00
Jadran ST
4 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
2.kolo
29th Jul 22, 09:30
POŠK kadeti
2 : 18
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Split, Zenta
2.kolo
29th Jul 22, 10:40
Solaris kadeti
27 : 5
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Split, Zenta
4. kolo
30th Jul 22, 09:30
Mornar kadeti
16 : 7
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
4. kolo
30th Jul 22, 10:40
Jug Adriatic osiguranje kadeti
19 : 4
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Split, Poljud
5. kolo
30th Jul 22, 19:50
Jadran ST kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Split, Poljud
2.kolo
22nd Oct 22, 19:45
Solaris
12 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
2.kolo
2nd Nov 22, 19:30
Solaris
3 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Šibenik, Crnica
5. kolo
12th Nov 22, 18:30
Zadar 1952
5 : 22
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zadar, Višnjik
6. kolo
23rd Nov 22, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 7
ZAVRšENO

OVK Split
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
7th Dec 22, 17:30
Jug Adriatic osiguranje
12 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
11. kolo
25th Feb 23, 15:30
POŠK 1937 mlađi juniori
7 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
5.kolo
4th Mar 23, 19:30
Galeb MR
25 : 12
ZAVRšENO

Siscia
Makarska
2.utakmica
28th Mar 23, 20:00
Jadran ST
15 : 4
ZAVRšENO

OVK Split
Split, Poljud
1.kolo
29th Mar 23, 20:00
Medveščak nade
5 : 14
ZAVRšENO

ZPK nade
Split, Poljud
1.kolo
29th Mar 23, 20:50
OVK Split nade
2 : 27
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Split, Poljud
1.kolo
30th Mar 23, 10:40
HAVK Mladost nade
25 : 7
ZAVRšENO

Delfin nade
Split, Poljud
3.kolo
30th Mar 23, 14:00
OVK Split nade
6 : 15
ZAVRšENO

Zagreb nade
Split, Poljud
3.kolo
30th Mar 23, 14:50
Jadran ST nade
6 : 5
ZAVRšENO

ZPK nade
Split, Poljud
2.kolo
30th Mar 23, 18:00
POŠK 1937 nade
14 : 5
ZAVRšENO

Osijek nade
Split, Poljud
2.kolo
30th Mar 23, 18:50
KPK nade
17 : 4
ZAVRšENO

Mornar nade
Split, Poljud
5.kolo
31st Mar 23, 10:40
Zadar 1952 nade
3 : 7
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Split, Poljud
5.kolo
31st Mar 23, 11:30
Primorje EB nade
1 : 21
ZAVRšENO

Cavtat nade
Split, Poljud
1.kolo
31st Mar 23, 19:40
Cavtat nade
5 : 2
ZAVRšENO

ZPK nade
Split, Poljud
1.kolo
31st Mar 23, 20:30
HAVK Mladost nade
17 : 6
ZAVRšENO

Mornar nade
Split, Poljud
2.kolo
1st Apr 23, 10:40
Cavtat nade
13 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Split, Poljud
2.kolo
1st Apr 23, 11:30
ZPK nade
12 : 6
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Split, Poljud
15. kolo
1st Apr 23, 15:00
Jadran ST mlađi juniori
8 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
15. kolo
1st Apr 23, 17:00
POŠK 1937 mlađi juniori
11 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
Za 13.mjesto
1st Apr 23, 18:20
Zadar 1952 nade
6 : 9
ZAVRšENO

Zagreb nade
Split, Poljud
Poluzavršnica
1st Apr 23, 19:10
Cavtat nade
6 : 4
ZAVRšENO

KPK nade
Split, Poljud
5.-8.mjesta
1st Apr 23, 20:00
Mornar nade
6 : 4
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Split, Poljud
11.kolo
22nd Apr 23, 20:00
Galeb MR
12 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH
Makarska
2.utakmica
28th Apr 23, 20:10
Primorje EB
8 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
20. kolo
13th May 23, 11:00
Mornar mlađi juniori
10 : 9
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Split, Poljud
19. kolo
13th May 23, 12:30
Jadran ST mlađi juniori
8 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud
20. kolo
14th May 23, 11:00
POŠK 1937 mlađi juniori
11 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud
2.utakmica
20th May 23, 20:30
Jadran ST
9 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
1.kolo
2nd Jun 23, 09:00
Medveščak kadeti
15 : 7
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Makarska
1.kolo
2nd Jun 23, 10:10
Mornar kadeti
9 : 1
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Makarska
1.kolo
2nd Jun 23, 11:20
HAVK Mladost kadeti
12 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Makarska
1.kolo
2nd Jun 23, 12:30
Zagreb kadeti
4 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Makarska
2.kolo
2nd Jun 23, 17:30
Medveščak kadeti
4 : 5
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Makarska
3.kolo
3rd Jun 23, 11:20
Zagreb kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Makarska
3.kolo
3rd Jun 23, 12:30
POŠK 1937 kadeti
8 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Makarska
4.kolo
3rd Jun 23, 18:40
HAVK Mladost kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Makarska
4.kolo
3rd Jun 23, 19:50
Medveščak kadeti
12 : 4
ZAVRšENO

Zagreb kadeti
Makarska
5.kolo
4th Jun 23, 11:20
HAVK Mladost kadeti
3 : 7
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Makarska
5.kolo
4th Jun 23, 12:30
ZPK kadeti
8 : 6
ZAVRšENO

Zagreb kadeti
Makarska
1.kolo
30th Jun 23, 10:45
Zadar 1952 mlađi kadeti
26 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
1.kolo
30th Jun 23, 11:45
Galeb MR mlađi kadeti
2 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
1.kolo
30th Jun 23, 12:45
Cavtat mlađi kadeti
4 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
1st Jul 23, 09:30
Galeb MR mlađi kadeti
20 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
1st Jul 23, 10:30
Cavtat mlađi kadeti
16 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
1st Jul 23, 11:30
KPK mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
5.kolo
2nd Jul 23, 09:30
Cavtat mlađi kadeti
20 : 1
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
5.kolo
2nd Jul 23, 10:30
KPK mlađi kadeti
8 : 3
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
5.kolo
2nd Jul 23, 11:30
Jadran ST mlađi kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
1.kolo
16th Sep 23, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
19 : 12
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
6.kolo
15th Oct 23, 20:00
Solaris
14 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1.kolo
27th Oct 23, 21:15
Mornar
15 : 9
ZAVRšENO

OVK Split
Šibenik, Crnica
3.kolo
25th Nov 23, 11:50
Mornar mlađi juniori
12 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
3.kolo
25th Nov 23, 17:00
Jadran ST mlađi juniori
11 : 12
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Split, Poljud
4.kolo
26th Nov 23, 12:40
Jadran ST mlađi juniori
11 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
1st Dec 23, 17:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 14
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
5.kolo
16th Dec 23, 17:00
Mornar mlađi juniori
17 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Split, Poljud
2.kolo
20th Dec 23, 19:30
Galeb MR
22 : 4
ZAVRšENO

Pula
Makarska
8.kolo
21st Jan 24, 10:00
Mornar mlađi juniori
4 : 12
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Split, Poljud
8.kolo
21st Jan 24, 11:20
POŠK 1937 mlađi juniori
6 : 20
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
1.kolo
25th Jan 24, 19:30
Primorje EB juniori
17 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
1.kolo
25th Jan 24, 21:00
Medveščak juniori
6 : 17
ZAVRšENO

Mornar juniori
Split, Poljud
2.kolo
26th Jan 24, 12:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
5 : 13
ZAVRšENO

Mornar juniori
Split, Poljud
2.kolo
26th Jan 24, 13:00
Primorje EB juniori
17 : 9
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
3.kolo
26th Jan 24, 16:30
Zadar 1952 juniori
14 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Split, Poljud
3.kolo
26th Jan 24, 18:00
HAVK Mladost juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica
27th Jan 24, 09:30
Primorje EB juniori
22 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
27th Jan 24, 19:30
HAVK Mladost juniori
4 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
27th Jan 24, 21:00
Mornar juniori
14 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
Za 7.mjesto
28th Jan 24, 09:00
Zadar 1952 juniori
15 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Split, Poljud
Za 5.mjesto
28th Jan 24, 10:30
Medveščak juniori
7 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
Za 3.mjesto
28th Jan 24, 12:00
Primorje EB juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
Finale
28th Jan 24, 13:30
HAVK Mladost juniori
10 : 13
ZAVRšENO

Mornar juniori
Split, Poljud
5.kolo
3rd Feb 24, 21:15
Galeb MR
17 : 6
ZAVRšENO

Delfin
Makarska
1.kolo
7th Feb 24, 20:00
Jadran ST nade
34 : 0
ZAVRšENO

Osijek nade
Split, Poljud
3.kolo
8th Feb 24, 14:00
ZPK nade
20 : 4
ZAVRšENO

Osijek nade
Split, Poljud
2.kolo
8th Feb 24, 18:00
POŠK 1937 nade
7 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Split, Poljud
2.kolo
8th Feb 24, 18:50
KPK nade
16 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Split, Poljud
2.kolo
8th Feb 24, 19:40
Cavtat nade
16 : 5
ZAVRšENO

Zagreb nade
Split, Poljud
2.kolo
8th Feb 24, 20:30
Primorje EB nade
3 : 7
ZAVRšENO

Mornar nade
Split, Poljud
1.kolo
9th Feb 24, 18:00
Medveščak nade
11 : 5
ZAVRšENO

Solaris nade
Split, Poljud
1.kolo
9th Feb 24, 18:50
POŠK 1937 nade
3 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Split, Poljud
1.kolo
9th Feb 24, 19:40
Jadran ST nade
10 : 1
ZAVRšENO

Cavtat nade
Split, Poljud
1.kolo
9th Feb 24, 20:30
Mornar nade
9 : 7
ZAVRšENO

ZPK nade
Split, Poljud
9.kolo
10th Feb 24, 16:00
Jadran ST mlađi juniori
25 : 12
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
10th Feb 24, 19:40
Jadran ST nade
14 : 8
ZAVRšENO

KPK nade
Split, Poljud
Poluzavršnica
10th Feb 24, 20:30
HAVK Mladost nade
7 : 10
ZAVRšENO

Mornar nade
Split, Poljud
Za 3.mjesto
11th Feb 24, 11:00
KPK nade
13 : 4
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Split, Poljud
5.kolo
14th Feb 24, 19:15
Solaris
23 : 16
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
3.kolo
17th Feb 24, 10:00
ŽVK Mursa mlađe juniorke
1 : 18
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost mlađe juniorke
Makarska
3.kolo
17th Feb 24, 11:15
Viktoria mlađe juniorke
5 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe juniorke
Makarska
4.kolo
17th Feb 24, 18:00
ŽAVK Mladost mlađe juniorke
18 : 2
ZAVRšENO

Viktoria mlađe juniorke
Makarska
4.kolo
17th Feb 24, 19:15
ŽVK Jug mlađe juniorke
13 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Mursa mlađe juniorke
Makarska
5.kolo
18th Feb 24, 10:00
Viktoria mlađe juniorke
5 : 18
ZAVRšENO

ŽVK Jug mlađe juniorke
Makarska
5.kolo
18th Feb 24, 11:15
Jadran ST mlađe juniorke
11 : 8
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost mlađe juniorke
Makarska
9.kolo
24th Feb 24, 19:30
Galeb MR
11 : 7
ZAVRšENO

Bellevue
Makarska
2.utakmica
2nd Mar 24, 12:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 8
ZAVRšENO

KPK
Korčula, Gojko Arneri
11.kolo
8th Mar 24, 19:45
Mornar mlađi juniori
8 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud
1.utakmica
12th Mar 24, 20:45
HAVK Mladost
9 : 13
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SP Mladost
13.kolo
23rd Mar 24, 12:00
Siscia
20 : 15
ZAVRšENO

Delfin
Sisak
14.kolo
6th Apr 24, 19:30
Galeb MR
9 : 10
ZAVRšENO

POŠK 1937
Makarska
Poluzavršnica
12th Apr 24
Jug Adriatic osiguranje
U PRIPREMI

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
11.kolo
13th Apr 24, 16:00
VK Bura
8 : 16
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
1.utakmica
16th Apr 24, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr