Željko Kaurloto

CRO

Broj utakmica: 118

Prekršaji: 1731 (14.7)

Peterci: 352 (3.0)

02.kolo
24th Jan 15, 20:00
Galeb MR
13 : 7
ZAVRšENO

Salona
Makarska
01.kolo
19th Feb 15, 17:00
Primorje EB juniori
10 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
01.kolo
19th Feb 15, 18:15
Biograd juniori
8 : 10
ZAVRšENO

POŠK juniori
Split, Poljud
02.kolo
20th Feb 15, 11:30
Jadran ST juniori
9 : 10
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
02.kolo
20th Feb 15, 12:45
Jug Adriatic osiguranje juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Split, Poljud
03.kolo
20th Feb 15, 17:00
Biograd juniori
13 : 18
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
03.kolo
20th Feb 15, 18:15
POŠK juniori
10 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF1
21st Feb 15, 16:30
HAVK Mladost juniori
12 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF2
21st Feb 15, 17:45
Medveščak juniori
10 : 13
ZAVRšENO

Biograd juniori
Split, Poljud
06.kolo
28th Feb 15, 12:00
Salona
8 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
Finale, 2.utakmica
9th May 15, 19:00
Jug AO
13 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
05.kolo
12th Mar 16, 18:00
Bura
25 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
1. utakmica
23rd Mar 16, 20:45
HAVK Mladost
7 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
2.utakmica
26th Mar 16, 20:30
Primorje EB
10 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
Finale 3.utakmica
4th May 16, 18:00
Jug AO
13 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
2nd Dec 16, 20:30
Solaris
6 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
9.kolo
25th Mar 17
Bura
42 : 8
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
Utakmica 1
8th Apr 17, 16:00
Bura
8 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. utakmica za 7. mjesto
6th May 17, 19:00
Solaris
11 : 10
ZAVRšENO

Medveščak
Šibenik, Crnica
8. kolo
7th Apr 18, 17:30
Bura
3 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2. ut. četvrt.
22nd Apr 18, 13:00
Jug AO
14 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
1. utakmica
6th May 18, 15:30
POŠK
16 : 7
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
1. ut. za 5. mj.
12th May 18, 19:30
Solaris
9 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
2. kolo
7th Dec 18, 19:30
Jadran ST
15 : 5
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
3. kolo
8th Dec 18, 10:30
POŠK
14 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
Polufinale 1
21st Dec 18, 16:00
ŽAVK Mladost
20 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
9th Feb 19, 15:20
POŠK
30 : 3
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Split, Poljud
1. kolo
28th Feb 19, 19:40
Primorje EB mlađi juniori
8 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
1. kolo
28th Feb 19, 21:00
Zadar 1952 mlađi juniori
3 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 09:00
POŠK mlađi juniori
3 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 10:20
HAVK Mladost mlađi juniori
9 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 17:00
Mornar BS mlađi juniori
13 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 18:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtfinale 2
2nd Mar 19, 10:50
Primorje EB mlađi juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
Polufinale 5. - 8. mj.
2nd Mar 19, 16:30
Mornar BS mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
Polufinale 5. - 8. mj.
2nd Mar 19, 17:50
KPK mlađi juniori
13 : 4
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
Utakmica za 7. mjesto
3rd Mar 19, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
15 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
Utakmica za 5. mjesto
3rd Mar 19, 10:20
Mornar BS mlađi juniori
12 : 11
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
10. kolo
13th Apr 19, 18:00
Bura
4 : 19
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
2. ut. 5.-8. mj PF2
4th May 19, 20:00
Solaris
9 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
3. kolo
12th Feb 20, 19:30
Jadran ST
22 : 12
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
1. kolo
27th Feb 20, 19:40
Zadar 1952 mlađi juniori
7 : 14
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
1. kolo
27th Feb 20, 21:00
HAVK Mladost mlađi juniori
13 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
28th Feb 20, 11:40
Zadar 1952 mlađi juniori
12 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
28th Feb 20, 13:00
POŠK mlađi juniori
9 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
28th Feb 20, 19:40
HAVK Mladost mlađi juniori
7 : 9
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
28th Feb 20, 21:00
Jadran ST mlađi juniori
16 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica 2
29th Feb 20, 10:50
POŠK mlađi juniori
9 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica 1. - 4. mjesto
29th Feb 20, 19:10
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
16 : 3
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica 1. - 4. mjesto 2
29th Feb 20, 20:30
Jadran ST mlađi juniori
14 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
Za 7. mjesto
1st Mar 20, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
13 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
Za 5. mjesto
1st Mar 20, 10:20
Mornar BS mlađi juniori
12 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Za 3. mjesto
1st Mar 20, 11:40
POŠK mlađi juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
Finale
1st Mar 20, 13:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
7. kolo
27th Jun 20, 16:30
Bura
17 : 6
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2. utakmica
3rd Jul 20, 21:00
Solaris
6 : 16
ZAVRšENO

Jug AO
Šibenik, Crnica
1.kolo
3rd Oct 20, 19:30
Jadran ST
28 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
3.kolo
26th Feb 21, 20:30
POŠK 1937
9 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
12.kolo
6th Mar 21, 20:00
Zadar 1952
10 : 20
ZAVRšENO

Medveščak
Zadar, Višnjik
2.utakmica
22nd May 21, 20:00
Primorje EB
21 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Rijeka, Kantrida
2.kolo
22nd Aug 21, 19:00
Zagreb mlađe nade
11 : 2
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
Split, Poljud
4.kolo
23rd Aug 21, 17:40
Medveščak mlađe nade
9 : 4
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađe nade
Split, Poljud
4.kolo
23rd Aug 21, 18:20
Cavtat mlađe nade
11 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Split, Poljud
4.kolo
23rd Aug 21, 19:00
Zagreb mlađe nade
1 : 7
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Split, Poljud
5.kolo
24th Aug 21, 10:00
POŠK mlađe nade
2 : 23
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Split, Poljud
5.kolo
24th Aug 21, 10:40
Solaris mlađe nade
13 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Split, Poljud
5.kolo
24th Aug 21, 11:20
Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
0 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Split, Poljud
6 kolo
24th Aug 21, 17:40
POŠK 1937 mlađe nade
16 : 0
ZAVRšENO

POŠK mlađe nade
Split, Poljud
5.-8.mjesta
24th Aug 21, 18:20
Solaris mlađe nade
12 : 3
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
Split, Poljud
Poluzavršnica
24th Aug 21, 19:00
Jadran ST mlađe nade
0 : 6
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Split, Poljud
Za 5.mjesto
25th Aug 21, 09:40
Solaris mlađe nade
7 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Split, Poljud
Za 3.mjesto
25th Aug 21, 10:35
HAVK Mladost mlađe nade
4 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Split, Poljud
Finale
25th Aug 21, 11:15
KPK mlađe nade
7 : 5
ZAVRšENO

Cavtat mlađe nade
Split, Poljud
2. kolo
15th Oct 21, 19:30
Solaris
13 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
5. kolo
6th Nov 21, 18:00
POŠK
7 : 23
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
1. kolo
12th Nov 21, 19:20
Jadran ST
21 : 8
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
1. kolo
12th Nov 21, 20:50
ŽAVK Mladost
20 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
2. kolo
13th Nov 21, 10:00
Viktoria
8 : 21
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
2. kolo
13th Nov 21, 11:30
Jadran ST
6 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
3. kolo
13th Nov 21, 16:50
ŽAVK Mladost
17 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
3. kolo
13th Nov 21, 18:20
POŠK 1937
8 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
1. kolo
10th Dec 21, 10:30
Jadran ST
13 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. kolo
10th Dec 21, 20:45
HAVK Mladost
13 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
4. kolo
11th Dec 21, 19:45
Zadar 1952
10 : 20
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
9. kolo
28th Jan 22, 18:00
Solaris
20 : 4
ZAVRšENO

KPK
Šibenik, Crnica
1. kolo
17th Feb 22, 21:00
Zadar 1952 mlađi juniori
13 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
18th Feb 22, 12:20
Solaris mlađi juniori
8 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
18th Feb 22, 13:30
Mornar BS mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
18th Feb 22, 19:50
Zadar 1952 mlađi juniori
12 : 9
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
18th Feb 22, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica
19th Feb 22, 10:00
POŠK 1937 mlađi juniori
11 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica
19th Feb 22, 11:10
Zadar 1952 mlađi juniori
9 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
5.-8.mjesta
19th Feb 22, 17:30
Zadar 1952 mlađi juniori
12 : 15
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Split, Poljud
5.-8.mjesta
19th Feb 22, 18:40
POŠK 1937 mlađi juniori
13 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
19th Feb 22, 19:50
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
6 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Za 7.mjesto
20th Feb 22, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
9 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
Za 5.mjesto
20th Feb 22, 10:10
Solaris mlađi juniori
10 : 17
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Split, Poljud
Finale
20th Feb 22, 12:30
HAVK Mladost mlađi juniori
11 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
1. kolo
3rd Mar 22, 17:30
Mornar BS kadeti
21 : 4
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Split, Poljud
1. kolo
3rd Mar 22, 18:40
Osijek kadeti
3 : 33
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
2. kolo
4th Mar 22, 10:10
Mornar BS kadeti
27 : 7
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Split, Poljud
2. kolo
4th Mar 22, 11:20
Zadar 1952 kadeti
34 : 2
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
3. kolo
4th Mar 22, 19:50
HAVK Mladost kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Poljud
3. kolo
4th Mar 22, 21:00
POŠK kadeti
3 : 43
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
4. kolo
5th Mar 22, 19:50
HAVK Mladost kadeti
27 : 2
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Split, Poljud
4. kolo
5th Mar 22, 21:00
Mornar BS kadeti
30 : 6
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
5. kolo
6th Mar 22, 09:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
16 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
5. kolo
6th Mar 22, 10:10
Zadar 1952 kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Split, Poljud
6. kolo
12th Mar 22, 14:00
Jadran ST
15 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
6. kolo
9th Apr 22, 19:30
Galeb MR
18 : 15
ZAVRšENO

Siscia
Makarska
2. polufinalna utakmica
15th Apr 22, 18:45
HAVK Mladost
11 : 14
ZAVRšENO

Jug AO
Zagreb, SRC Mladost
10. kolo
14th May 22, 18:00
POŠK 1937
26 : 8
ZAVRšENO

Osijek
Split, Poljud
1.kolo
11th Oct 22, 20:00
Zadar 1952
10 : 21
ZAVRšENO

Primorje EB
Zadar, Višnjik
3.kolo
29th Oct 22, 20:00
KPK
7 : 14
ZAVRšENO

Medveščak
Korčula, Gojko Arneri
1. kolo
12th Nov 22, 15:45
POŠK 1937
8 : 10
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
2. kolo
13th Nov 22, 09:30
ŽAVK Mladost
17 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
3. kolo
13th Nov 22, 19:00
Jadran ST
8 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
6. kolo
23rd Nov 22, 21:00
HAVK Mladost
15 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost

Obrada rezultata: www.furkisport.hr