Leo Kuzmanić

CRO

Broj utakmica: 137

Prekršaji: 1949 (14.2)

Peterci: 392 (2.9)

02.kolo
25th Jan 15, 16:00
Adriatic
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
01.kolo
26th Feb 15, 20:15
HAVK Mladost mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
27th Feb 15, 12:45
Mornar BS mlađi juniori
8 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
27th Feb 15, 16:00
Zadar 1952 mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
28th Feb 15, 15:30
Primorje EB mlađi juniori
13 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
1st Mar 15, 12:45
Primorje EB mlađi juniori
7 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
13.kolo
18th Apr 15, 19:00
Galeb MR
12 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH
Makarska
1.kolo
9th Jul 15, 17:00
Mornar BS juniori
8 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zagreb, SRC Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 09:00
Primorje EB juniori
8 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 19:30
Adriatic juniori
2 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SRC Mladost
5.-8. mjesto PF1
11th Jul 15, 16:00
Primorje EB juniori
11 : 2
ZAVRšENO

Adriatic juniori
Zagreb, SRC Mladost
za 7. mjesto
12th Jul 15, 09:00
Adriatic juniori
5 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SRC Mladost
02.kolo
24th Oct 15, 11:30
POŠK
2 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
Za 5.mjesto 2.utakmica
9th Apr 16, 19:30
Jadran ST
5 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
09.kolo
16th Apr 16, 19:00
Bura
10 : 4
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
PF1, prva utakmica
7th May 16, 17:00
Bura
13 : 3
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2.kolo
24th Jun 16, 12:45
HAVK Mladost mlađi juniori
16 : 4
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jun 16, 21:15
Medveščak mlađi juniori
10 : 9
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Polufinale 2
25th Jun 16, 19:45
HAVK Mladost mlađi juniori
15 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, Šalata
1.kolo
2nd Dec 16, 20:30
Solaris
6 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
5.kolo
11th Feb 17, 19:00
Bura
6 : 6
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
Finale
19th Feb 17, 12:15
KPK mlađi kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Split, Poljud
2.kolo
16th Mar 17, 18:20
Primorje EB nade
14 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Dubrovnik, Teren 1
1.kolo
17th Mar 17, 10:50
Jug Adriatic osiguranje nade
10 : 4
ZAVRšENO

Medveščak nade
Dubrovnik, Teren 1
3.kolo
18th Mar 17, 10:00
Jug Adriatic osiguranje nade
12 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Dubrovnik, Teren 1
Utakmica 2
9th Apr 17, 14:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
1. utakmica za 7. mjesto
6th May 17, 19:00
Solaris
11 : 10
ZAVRšENO

Medveščak
Šibenik, Crnica
1. kolo
10th Nov 17, 12:15
Primorje EB
15 : 6
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
2. kolo
10th Nov 17, 19:15
POŠK
6 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
3. kolo
11th Nov 17, 11:30
Bura
0 : 12
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
4. kolo
11th Nov 17, 17:30
ŽAVK Mladost
14 : 5
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
5. kolo
12th Nov 17, 11:45
Bura
6 : 7
ZAVRšENO

Viktoria
Šibenik, Crnica
5. kolo
3rd Dec 17, 11:30
Jug Adriatic osiguranje
16 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
25th Jan 18, 20:45
Primorje EB mlađi juniori
14 : 4
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
26th Jan 18, 11:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
26th Jan 18, 19:30
KPK mlađi juniori
5 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 2
27th Jan 18, 10:45
HAVK Mladost mlađi juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF2
27th Jan 18, 17:15
Zadar 1952 mlađi juniori
13 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
28th Jan 18, 12:45
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
9th Mar 18, 19:30
Bura
4 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
7. kolo
30th Mar 18, 18:30
POŠK
13 : 11
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
2. ut. četvrt.
22nd Apr 18, 13:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
01. kolo
7th Jun 18, 18:20
Medveščak mlađi juniori
2 : 22
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 10:20
KPK mlađi juniori
15 : 1
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
7 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 1
9th Jun 18
Zadar 1952 mlađi juniori
11 : 4
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
9th Jun 18, 19:40
HAVK Mladost mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 3.mjesto
10th Jun 18, 11:40
Zadar 1952 mlađi juniori
4 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
8th Dec 18, 10:30
POŠK
14 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
Polufinale 1
21st Dec 18, 16:00
ŽAVK Mladost
20 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
28th Feb 19, 19:40
Primorje EB mlađi juniori
8 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 11:40
Zadar 1952 mlađi juniori
7 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 18:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Polufinale 1. - 4. mj.
2nd Mar 19, 19:10
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
8 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
Utakmica za 3. mjesto
3rd Mar 19, 11:40
Primorje EB mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
9. kolo
6th Apr 19, 16:00
POŠK
10 : 1
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
10. kolo
13th Apr 19, 18:00
Bura
4 : 19
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
2. utakmica
17th Apr 19, 19:30
Mornar BS
15 : 9
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
3. ut. za 3. mjesto
1st Jun 19, 19:00
Bura
10 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
12th Sep 19, 10:40
Jadran ST mlađe nade
16 : 4
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Rijeka, Teren 2
3. kolo
13th Sep 19, 11:10
Solaris mlađe nade
3 : 18
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 1. kolo
13th Sep 19, 18:20
Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
8 : 6
ZAVRšENO

Osijek mlađe nade
Rijeka, Teren 1
1.-8. mjesto - 2. kolo
14th Sep 19, 10:40
Primorje EB mlađe nade
4 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađe nade
Rijeka, Teren 1
5.-8. mjesto
14th Sep 19, 19:40
Zagreb mlađe nade
12 : 3
ZAVRšENO

Solaris mlađe nade
Rijeka, Teren 1
Finale
15th Sep 19, 11:40
HAVK Mladost mlađe nade
5 : 6
ZAVRšENO

Medveščak mlađe nade
Rijeka, Kantrida
2. kolo
15th Oct 19, 11:30
Solaris
6 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
12th Feb 20, 19:30
Jadran ST
22 : 12
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
1. kolo
27th Feb 20, 17:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
14 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
28th Feb 20, 11:40
Zadar 1952 mlađi juniori
12 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
28th Feb 20, 17:00
KPK mlađi juniori
5 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica 1
29th Feb 20, 09:30
Primorje EB mlađi juniori
12 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica 5. - 8. mjesto
29th Feb 20, 16:30
Mornar BS mlađi juniori
15 : 13
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
Za 7. mjesto
1st Mar 20, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
13 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
1. utakmica
25th Jun 20, 19:00
Galeb MR
4 : 23
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
3rd Oct 20, 19:30
Jadran ST
28 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
4.Kolo
21st Oct 20, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
13th Nov 20, 19:20
Jadran ST
25 : 4
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2.kolo
14th Nov 20, 19:20
Viktoria
12 : 12
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
3.kolo
15th Nov 20, 10:00
ŽAVK Mladost
14 : 2
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
9.kolo
16th Dec 20, 19:00
Jadran ST
15 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
4.kolo
27th Feb 21, 12:00
Jadran ST
23 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1.kolo
5th Mar 21, 19:00
ŽAVK Mladost juniorke
18 : 5
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniorke
Split, Poljud
2.kolo
6th Mar 21, 10:00
POŠK 1937 juniorke
5 : 23
ZAVRšENO

Jadran ST juniorke
Split, Poljud
3.kolo
6th Mar 21, 18:20
Jadran ST juniorke
5 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Split, Poljud
14. kolo
20th Mar 21, 18:30
Zadar 1952
13 : 20
ZAVRšENO

Galeb MR
Zadar, Višnjik
1.kolo
10th Apr 21, 20:00
KPK
17 : 10
ZAVRšENO

Galeb MR
Korčula, Gojko Arneri
1.utakmica
17th Apr 21, 18:00
Mornar BS
7 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
2.utakmica
19th May 21, 20:30
POŠK 1937
5 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
2.utakmica
22nd May 21, 20:00
Primorje EB
21 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Rijeka, Kantrida
1.kolo
9th Jul 21, 19:00
POŠK 1937 kadetkinje
29 : 6
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Split, Poljud
2.kolo
10th Jul 21, 11:15
POŠK 1937 kadetkinje
16 : 7
ZAVRšENO

Mursa kadetkinje
Split, Poljud
3.kolo
10th Jul 21, 18:45
ŽVK Jug kadetkinje
6 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadetkinje
Split, Poljud
1. kolo
29th Jul 21, 10:05
Mornar BS kadeti
25 : 8
ZAVRšENO

KPK kadeti
Split, Poljud
2. kolo
29th Jul 21, 20:00
Primorje EB kadeti
19 : 10
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Split, Poljud
3. kolo
30th Jul 21, 12:15
Zadar 1952 kadeti
15 : 10
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Poljud
4. kolo
30th Jul 21, 18:55
Primorje EB kadeti
7 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Poljud
5. kolo
31st Jul 21, 11:45
Medveščak kadeti
10 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Split, Poljud
Poluzavršnica
31st Jul 21, 19:05
Jug Adriatic osiguranje kadeti
17 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Split, Poljud
Za 7.mjesto
1st Aug 21, 09:00
Medveščak kadeti
11 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Split, Poljud
2.kolo
22nd Aug 21, 19:00
Zagreb mlađe nade
11 : 2
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađe nade
Split, Poljud
4.kolo
23rd Aug 21, 17:40
Medveščak mlađe nade
9 : 4
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađe nade
Split, Poljud
4.kolo
23rd Aug 21, 19:00
Zagreb mlađe nade
1 : 7
ZAVRšENO

KPK mlađe nade
Split, Poljud
5.kolo
24th Aug 21, 10:40
Solaris mlađe nade
13 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS mlađe nade
Split, Poljud
1. kolo
6th Oct 21, 19:30
Zadar 1952
11 : 18
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
3. kolo
23rd Oct 21, 19:00
Zadar 1952
8 : 28
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zadar, Višnjik
1. kolo
29th Oct 21, 12:00
ŽVK Jug mlađe juniorke
5 : 14
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađe juniorke
Split, Poljud
2. kolo
29th Oct 21, 19:00
ŽAVK Mladost mlađe juniorke
17 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe juniorke
Split, Poljud
3. kolo
30th Oct 21, 11:15
POŠK 1937 mlađe juniorke
18 : 6
ZAVRšENO

Viktoria mlađe juniorke
Split, Poljud
4. kolo
30th Oct 21, 18:00
ŽAVK Mladost mlađe juniorke
10 : 10
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađe juniorke
Split, Poljud
5. kolo
6th Nov 21, 18:00
POŠK
7 : 23
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
1. kolo
12th Nov 21, 19:20
Jadran ST
21 : 8
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2. kolo
13th Nov 21, 10:00
Viktoria
8 : 21
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
3. kolo
13th Nov 21, 18:20
POŠK 1937
8 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
1.kolo
18th Nov 21, 20:40
Primorje EB
13 : 7
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
2. kolo
10th Dec 21, 19:00
Jadran ST
26 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
3. kolo
11th Dec 21, 10:00
Zadar 1952
5 : 17
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
8. kolo
26th Jan 22, 20:00
Zadar 1952
4 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zadar, Višnjik
2. kolo
29th Jan 22, 16:00
Jadran ST
15 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
1. kolo
17th Feb 22, 21:00
Zadar 1952 mlađi juniori
13 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
18th Feb 22, 12:20
Solaris mlađi juniori
8 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
18th Feb 22, 19:50
Zadar 1952 mlađi juniori
12 : 9
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
19th Feb 22, 19:50
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
6 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Za 5.mjesto
20th Feb 22, 10:10
Solaris mlađi juniori
10 : 17
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Split, Poljud
1. kolo
3rd Mar 22, 18:40
Osijek kadeti
3 : 33
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
2. kolo
4th Mar 22, 09:00
Opatija LRH kadeti
7 : 19
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
3. kolo
4th Mar 22, 17:30
Osijek kadeti
6 : 18
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Split, Poljud
4. kolo
5th Mar 22, 19:50
HAVK Mladost kadeti
27 : 2
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Split, Poljud
5. kolo
6th Mar 22, 10:10
Zadar 1952 kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Split, Poljud
1. kolo
17th Mar 22, 21:00
HAVK Mladost kadeti
8 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
2. kolo
18th Mar 22, 10:20
Solaris kadeti
10 : 13
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Zadar, Višnjik
3. kolo
18th Mar 22, 21:00
Primorje EB kadeti
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zadar, Višnjik
5.-8.mjesta
19th Mar 22, 17:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
9 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zadar, Višnjik
Za 7. mjesto
20th Mar 22, 09:00
Zadar 1952 kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zadar, Višnjik
2.utakmica
26th Mar 22, 12:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 1
ZAVRšENO

KPK
Dubrovnik, Gruž
6. kolo
9th Apr 22, 18:00
POŠK 1937
14 : 8
ZAVRšENO

Zagreb
Split, Poljud
1.utakmica
14th May 22, 19:45
Jadran ST
14 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
3.utakmica
11th Jun 22, 19:30
POŠK 1937
12 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud

Obrada rezultata: www.furkisport.hr