Marko Matijević

CRO

Broj utakmica: 124

Prekršaji: 1990 (16.0)

Peterci: 273 (2.2)

PF 2
19th Dec 14, 21:45
Bura
9 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Zagreb, SP Mladost
03.kolo
31st Jan 15, 19:00
Siscia
6 : 18
ZAVRšENO

Adriatic
Sisak
05.kolo
14th Feb 15, 19:00
Siscia
6 : 12
ZAVRšENO

Galeb MR
Sisak
06.kolo
22nd Feb 15, 14:00
Osijek
5 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Slavonski Brod
12.kolo
11th Apr 15, 19:15
Siscia
7 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Sisak
1.kolo
9th Jul 15, 18:15
Jug Adriatic osiguranje juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 10:15
Mornar juniori
8 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 19:30
Adriatic juniori
2 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, SP Mladost
5.-8. mjesto PF2
11th Jul 15, 17:15
Jadran ST juniori
6 : 12
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SP Mladost
Finale
12th Jul 15, 12:45
Jug Adriatic osiguranje juniori
8 : 10
ZAVRšENO

Mornar juniori
Zagreb, SP Mladost
Polufinale 1
5th Dec 15, 16:00
Jug Adriatic osiguranje
12 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Zadar, Višnjik
2.utakmica
20th Mar 16, 17:30
Mornar
14 : 5
ZAVRšENO

OVK Split
Split, Poljud
1. utakmica
23rd Mar 16, 18:00
Solaris
7 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
PF2, prva utakmica
7th May 16, 20:15
ŽAVK Mladost
14 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
2nd Dec 16, 12:00
Marsonia
0 : 45
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
3rd Dec 16, 20:30
Mornar
5 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
Polufinale 2
16th Dec 16, 18:45
Bura
10 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Slavonski Brod
Četvrtfinale 1
10th Feb 17, 20:15
OVK Split juniori
11 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, SP Mladost
Utakmica za 5.mjesto
11th Feb 17, 09:45
Zadar 1952 juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Mornar juniori
Zagreb, Utrina
10.kolo
1st Apr 17, 18:00
ŽAVK Mladost
11 : 10
ZAVRšENO

Bura
Zagreb, SP Mladost
Utakmica 2
13th Apr 17, 19:00
Primorje EB
9 : 7
ZAVRšENO

OVK Split
Rijeka, Kantrida
1. utakmica za 3. mjesto
6th May 17, 20:30
Primorje EB
9 : 5
ZAVRšENO

Mornar
Rijeka, Kantrida
3. utakmica za 3. mjesto
13th May 17, 20:00
Primorje EB
10 : 11
ZAVRšENO

Mornar
Rijeka, Kantrida
Prijateljska utakmica
11th Dec 17, 19:00
Hrvatska
6 : 6
ZAVRšENO

Španjolska
Sisak
Polufinale 2
16th Dec 17, 16:45
Mornar
7 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
1. kval. ut.
5th Apr 18, 20:00
Zadar 1952
5 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
1. ut. poluf.
2nd May 18, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
13 : 7
ZAVRšENO

Mornar
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
5th May 18, 17:30
ŽAVK Mladost
16 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
2. ut. za 3. mj.
19th May 18, 18:00
Mornar
5 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
15th Jun 18, 20:00
Hrvatska
9 : 5
ZAVRšENO

Australija
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
28th Jun 18, 19:15
Primorje EB juniori
12 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
29th Jun 18, 09:00
OVK Split juniori
13 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Jun 18, 18:00
Primorje EB juniori
11 : 8
ZAVRšENO

OVK Split juniori
Zagreb, Šalata
Četvrtfinale 1
30th Jun 18, 09:00
OVK Split juniori
3 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, Šalata
Polufinale 1
30th Jun 18, 20:30
Primorje EB juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar juniori
Zagreb, Šalata
Za 7. mjesto
1st Jul 18, 09:00
Jadran ST juniori
4 : 11
ZAVRšENO

OVK Split juniori
Zagreb, Šalata
1.kolo
5th Jul 18, 20:00
POŠK kadeti
8 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
6th Jul 18, 11:45
Jug Adriatic osiguranje kadeti
11 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
6th Jul 18, 18:45
Mornar kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zagreb, SP Mladost
1-4 mjesto PF 1
7th Jul 18, 17:15
KPK kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zagreb, SP Mladost
1-2 mjesto
8th Jul 18, 13:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, SP Mladost
Polufinale 2
22nd Dec 18, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
20 : 5
ZAVRšENO

Mornar
Dubrovnik, Gruž
9. kolo
30th Mar 19, 18:00
ŽAVK Mladost
13 : 7
ZAVRšENO

Bura
Zagreb, SP Mladost
1. ut. 5.-8. mj PF2
27th Apr 19, 20:00
Primorje EB
8 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
1. ut. finala
22nd May 19, 20:45
ŽAVK Mladost
13 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
15th Jun 19, 11:45
ŽAVK Mladost kadetkinje
6 : 15
ZAVRšENO

Turbo team kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
15th Jun 19, 19:15
ŽAVK Mladost kadetkinje
18 : 2
ZAVRšENO

Viktoria kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
16th Jun 19, 11:00
Viktoria kadetkinje
3 : 20
ZAVRšENO

Turbo team kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
8th Aug 19, 21:00
Mornar kadeti
4 : 17
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
9th Aug 19, 09:00
Jadran ST kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
9th Aug 19, 20:00
Mornar kadeti
3 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zagreb, Šalata
1. - 4. mj. PF1
10th Aug 19, 20:00
Jadran ST kadeti
12 : 5
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Zagreb, Šalata
Finale
11th Aug 19, 12:00
Jadran ST kadeti
6 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
22nd Aug 19, 21:15
OVK Split juniori
13 : 18
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, Šalata
2. kolo
23rd Aug 19, 11:00
Zadar 1952 juniori
8 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, Šalata
3. kolo
23rd Aug 19, 20:00
OVK Split juniori
11 : 14
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
16th Oct 19, 10:30
Primorje EB
1 : 22
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
1. polufinale
23rd Nov 19, 18:30
Jug Adriatic osiguranje
17 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
Prijateljska utakmica
7th Jan 20, 18:00
Hrvatska
11 : 8
ZAVRšENO

Rusija
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
1st Feb 20, 19:45
ŽAVK Mladost
23 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SP Mladost
2. utakmica
8th Jul 20, 20:00
Primorje EB
23 : 7
ZAVRšENO

OVK Split
Rijeka, Kantrida
10. kolo
11th Jul 20, 20:00
ŽAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
1. utakmica
25th Jul 20, 19:00
ŽAVK Mladost
22 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
6th Aug 20, 20:45
Mornar juniori
13 : 2
ZAVRšENO

KPK juniori
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
7th Aug 20, 10:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
12 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Korčula, plivalište KPK
3. kolo
7th Aug 20, 18:15
Primorje EB juniori
9 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Korčula, plivalište KPK
1.-4. mjesto, 2. utakmica
8th Aug 20, 20:45
Mornar juniori
14 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Korčula, plivalište KPK
Za 1. mjesto
9th Aug 20, 12:15
Jug Adriatic osiguranje juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Mornar juniori
Korčula, plivalište KPK
1.kolo
3rd Oct 20, 18:00
HAVK Mladost
21 : 7
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, SP Mladost
2.Kolo
10th Oct 20, 18:00
Mornar
12 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
6. kolo
22nd Nov 20, 18:30
Jadran ST
13 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
2.kolo
27th Nov 20, 19:00
Medveščak
11 : 22
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
10.kolo
23rd Dec 20, 20:00
Primorje EB
11 : 8
ZAVRšENO

Mornar
Rijeka, Kantrida
Poluzavršnica
23rd Jan 21, 17:00
Jug Adriatic osiguranje
11 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
Prijateljska utakmica
6th Feb 21, 19:00
Hrvatska
21 : 22
ZAVRšENO

SAD
Zagreb, SP Mladost
Četvrtzavršnica
19th Feb 21, 19:00
Mornar juniori
14 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
20th Feb 21, 20:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
8 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
Za 3.mjesto
21st Feb 21, 10:30
Mornar juniori
3 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
13.kolo
13th Mar 21, 20:00
Primorje EB
11 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
16.kolo
13th Apr 21, 20:00
Solaris
8 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
2.utakmica
12th May 21, 20:00
Solaris
8 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
4. kolo
30th Oct 21, 20:00
Solaris
8 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
5. kolo
6th Nov 21, 20:00
Primorje EB
8 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Rijeka, Kantrida
Prijateljska utakmica
7th Dec 21, 18:00
Hrvatska
11 : 12
ZAVRšENO

Italija
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
11th Dec 21, 11:45
Primorje EB
10 : 24
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
4. kolo
11th Dec 21, 19:45
Zadar 1952
10 : 20
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
5. kolo
12th Dec 21, 10:00
Primorje EB
11 : 12
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
Poluzavršnica
18th Dec 21, 17:00
Jadran ST
12 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SP Mladost
Prijateljska utakmica
16th Jan 22, 18:00
Hrvatska
8 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
10.kolo
5th Feb 22, 20:00
Primorje EB
15 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
12. kolo
27th Feb 22, 17:00
Zadar 1952
10 : 10
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
12.kolo
4th Mar 22, 18:50

Radnički
10 : 12
ZAVRšENO

Partizan
Kragujevac, SC Park
13.kolo
5th Mar 22, 17:00

VK Šabac
8 : 8
ZAVRšENO

Primorac
Kragujevac, SC Park
14.kolo
6th Mar 22, 17:00

Primorac
10 : 13
ZAVRšENO

Partizan
Kragujevac, SC Park
1.kolo
30th Sep 22, 20:10
Solaris
13 : 10
ZAVRšENO

OVK Split
Šibenik, Crnica
3.kolo
28th Oct 22, 20:10
Primorje EB
14 : 7
ZAVRšENO

Mornar
Rijeka, Kantrida
5. kolo
11th Nov 22, 20:10
Primorje EB
10 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
Poluzavršnica
7th Dec 22, 19:00
Jadran ST
13 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SP Mladost
11.kolo
31st Jan 23, 18:30
OVK Split
14 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
8.kolo
25th Mar 23, 19:00
Zagreb
11 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937
Zagreb, Utrina
2.utakmica
12th Apr 23, 20:00
Primorje EB
9 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
2.utakmica
21st Apr 23, 20:00
Mornar
9 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1.kolo
29th Jun 23, 19:10
Primorje EB juniori
25 : 5
ZAVRšENO

Solaris juniori
Rijeka, Kantrida
2.kolo
30th Jun 23, 10:20
Jadran ST juniori
14 : 14
ZAVRšENO

Mornar juniori
Rijeka, Kantrida
3.kolo
30th Jun 23, 19:10
Zadar 1952 juniori
13 : 6
ZAVRšENO

Solaris juniori
Rijeka, Kantrida
Četvrtzavršnica
1st Jul 23, 11:20
Primorje EB juniori
15 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Rijeka, Kantrida
Poluzavršnica
1st Jul 23, 19:10
Mornar juniori
10 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Rijeka, Kantrida
Za 7.mjesto
2nd Jul 23, 09:00
Solaris juniori
10 : 22
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Rijeka, Kantrida
1.kolo
15th Sep 23, 19:00
Jadran ST
22 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
4.kolo
1st Oct 23, 18:00
Primorje EB
11 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Rijeka, Kantrida
2.kolo
28th Oct 23, 19:45
Solaris
10 : 4
ZAVRšENO

Mornar
Šibenik, Crnica
3.kolo
29th Oct 23, 10:00
OVK Split
4 : 14
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
8.kolo
11th Nov 23, 20:00
Primorje EB
15 : 6
ZAVRšENO

Mornar
Rijeka, Kantrida
Poluzavršnica
1st Dec 23, 17:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 14
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
2.kolo
31st Jan 24, 20:45
HAVK Mladost
14 : 8
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
2nd Feb 24, 20:30
Opatija LRH kadeti
4 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
3rd Feb 24, 11:20
Zagreb kadeti
6 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
3rd Feb 24, 18:10
Medveščak kadeti
12 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zadar, Višnjik
4.kolo
4th Feb 24, 11:00
Solaris kadeti
13 : 3
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Zadar, Višnjik
5.kolo
4th Feb 24, 16:20
Medveščak kadeti
9 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zadar, Višnjik
6.kolo
17th Feb 24, 13:00
Medveščak
9 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Svetice
1.utakmica
13th Mar 24, 19:45
Mornar
6 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2.utakmica
23rd Apr 24, 20:00
Primorje EB
11 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Rijeka, Kantrida
2.utakmica
8th May 24, 19:45
Mornar
14 : 16
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud

Obrada rezultata: www.furkisport.hr