Goran Gavrilović

CRO

Broj utakmica: 195

Prekršaji: 3049 (15.6)

Peterci: 502 (2.6)

03.kolo
31st Jan 15, 19:00
Siscia
6 : 18
ZAVRšENO

Adriatic
Sisak
5.-8. mjesto PF2
21st Feb 15, 16:10
POŠK mlađi kadeti
9 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
09.kolo
21st Mar 15, 19:00
Siscia
9 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Sisak
11.kolo
3rd Apr 15, 22:00
Zagreb
11 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SP Mladost
5.-8. mjesto PF1
4th Jul 15, 14:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
10 : 2
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Zenta
1.kolo
16th Jul 15, 11:00
Jadran ST nade
8 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Rijeka, Teren 2
2.kolo
16th Jul 15, 19:00
OVK Split nade
2 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
3.kolo
17th Jul 15, 12:00
Jadran ST nade
1 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Rijeka, Teren 2
4.kolo
17th Jul 15, 20:00
KPK nade
7 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Rijeka, Teren 2
5.kolo
18th Jul 15, 12:00
Jadran ST nade
13 : 1
ZAVRšENO

Palada nade
Rijeka, Teren 2
9.-12.mjesto PF1
18th Jul 15, 18:00
Medveščak nade
9 : 2
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Rijeka, Teren 2
Za 11. mjesto
19th Jul 15, 09:00
Opatija LRH nade
6 : 1
ZAVRšENO

Palada nade
Rijeka, Teren 1
01.kolo
14th Jan 16, 18:30
HAVK Mladost juniori
8 : 2
ZAVRšENO

OVK Split juniori
Split, Poljud
02.kolo
15th Jan 16, 12:45
HAVK Mladost juniori
14 : 0
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
04.kolo
27th Feb 16, 18:00
ŽAVK Mladost
7 : 13
ZAVRšENO

Bura
Zagreb, SP Mladost
1. utakmica
23rd Mar 16, 20:00
Mornar
9 : 18
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
PF2, prva utakmica
7th May 16, 20:15
ŽAVK Mladost
14 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
24th Jun 16, 12:45
HAVK Mladost mlađi juniori
16 : 4
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jun 16, 17:30
Mornar mlađi juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF2
25th Jun 16, 10:15
Solaris mlađi juniori
5 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zagreb, Šalata
1/4 finala 2
16th Jul 16, 10:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
3rd Dec 16, 10:30
Jug Adriatic osiguranje
14 : 8
ZAVRšENO

OVK Split
Zagreb, SP Mladost
5.kolo
4th Dec 16, 10:30
Medveščak
7 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
01.kolo
6th Jan 17, 20:30
Zadar 1952 juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zadar, Višnjik
02.kolo
7th Jan 17, 10:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zadar, Višnjik
4.kolo
4th Feb 17, 17:30
ŽAVK Mladost
12 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SP Mladost
2.utakmica
22nd Apr 17, 18:00
Mornar
4 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
2.kolo
20th Jun 17, 10:45
Bura kadetkinje
4 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
20th Jun 17, 19:30
ŽAVK Mladost kadetkinje
17 : 3
ZAVRšENO

ŽVK Mursa kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
4.kolo
21st Jun 17, 10:45
Bura kadetkinje
9 : 6
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
27th Jul 17, 21:30
Medveščak mlađi kadeti
7 : 15
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 17, 11:20
KPK mlađi kadeti
8 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
28th Jul 17, 18:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
7 : 7
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 5-8 mjesto 'A'
29th Jul 17, 18:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 3-4 mjesto
30th Jul 17, 11:20
Jadran ST mlađi kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Prijateljska utakmica
11th Dec 17, 19:00
Hrvatska
6 : 6
ZAVRšENO

Španjolska
Sisak
Polufinale 2
15th Dec 17, 19:30
POŠK
7 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
1. kval. ut.
5th Apr 18, 20:00
Zadar 1952
5 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
8. kolo
7th Apr 18, 17:30
ŽAVK Mladost
10 : 10
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SP Mladost
1. ut. četvrt.
21st Apr 18, 19:30
Primorje EB
10 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
1. ut. za 5. mj.
12th May 18, 19:30
Solaris
9 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
01. kolo
7th Jun 18, 19:40
Mornar mlađi juniori
11 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 11:40
POŠK mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 19:40
Mornar mlađi juniori
18 : 10
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Četvrtfinale 2
9th Jun 18
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 2
9th Jun 18, 21:00
Mornar mlađi juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 5.mjesto
10th Jun 18, 10:20
Primorje EB mlađi juniori
14 : 11
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1. kolo
7th Dec 18, 11:00
HAVK Mladost
14 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
7th Dec 18, 21:35
Jug Adriatic osiguranje
11 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
15th Jan 19, 20:00
Solaris juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
16th Jan 19, 10:45
Jadran ST juniori
2 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
16th Jan 19, 20:15
Jug Adriatic osiguranje juniori
17 : 4
ZAVRšENO

Solaris juniori
Šibenik, Crnica
1. kolo
31st Jan 19, 13:00
POŠK kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 20:30
KPK kadeti
9 : 16
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 11:00
Jadran ST kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 20:30
POŠK kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

Barakudice nade
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 12:00
Jadran ST kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 19:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 12:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Rijeka, Kantrida
9. kolo
31st Mar 19, 11:00
Marsonia/Mursa
2 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Slavonski Brod
1. ut. 5.-8. mj PF2
27th Apr 19, 20:00
Primorje EB
8 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
1. ut. za 5. mjesto
11th May 19, 20:00
Solaris
14 : 5
ZAVRšENO

OVK Split
Šibenik, Crnica
1. ut. finala
22nd May 19, 20:45
ŽAVK Mladost
13 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
15th Jun 19, 11:45
ŽAVK Mladost kadetkinje
6 : 15
ZAVRšENO

Turbo team kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
15th Jun 19, 18:00
Turbo team kadetkinje
29 : 4
ZAVRšENO

Bura kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
16th Jun 19, 12:15
Bura kadetkinje
5 : 20
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
14th Oct 19, 17:30
Solaris
6 : 5
ZAVRšENO

Mornar
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
15th Oct 19, 19:00
OVK Split
6 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
2.koko
6th Dec 19, 18:30
Primorje EB juniorke
16 : 12
ZAVRšENO

Marsonia juniorke
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
6th Dec 19, 19:45
Jadran ST juniorke
13 : 6
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SP Mladost
4. kolo
7th Dec 19, 20:00
Bura juniorke
6 : 12
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SP Mladost
5. kolo
8th Dec 19, 13:00
Jadran ST juniorke
2 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
24th Jan 20, 19:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
19 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
25th Jan 20, 11:20
Jug Adriatic osiguranje juniori
11 : 11
ZAVRšENO

Mornar juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
25th Jan 20, 18:00
Mornar juniori
15 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
2nd Feb 20, 17:00
Marsonia/Mursa
3 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Slavonski Brod
1. utakmica
24th Jun 20, 20:00
Solaris
14 : 5
ZAVRšENO

Mornar
Šibenik, Crnica
10. kolo
11th Jul 20, 20:00
ŽAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
13th Jul 20, 10:00
Solaris mlađi juniori
5 : 18
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2. kolo
13th Jul 20, 20:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
13 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
14th Jul 20, 10:00
Mornar mlađi juniori
9 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 20:30
Mornar mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 09:30
POŠK mlađi juniori
4 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 2
15th Jul 20, 21:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
15 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Za 3. mjesto
16th Jul 20, 11:00
POŠK mlađi juniori
5 : 12
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2.kolo
17th Aug 20, 20:30
Jadran ST mlađi kadeti
11 : 13
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
4.kolo
18th Aug 20, 19:30
Jadran ST mlađi kadeti
6 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Finale
20th Aug 20, 12:00
Solaris mlađi kadeti
13 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.Kolo
10th Oct 20, 18:00
Mornar
12 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
5.Kolo
20th Nov 20, 20:00
Primorje EB
6 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Rijeka, Kantrida
1.kolo
27th Nov 20, 11:00
HAVK Mladost
17 : 4
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SP Mladost
10.kolo
23rd Dec 20, 20:00
Primorje EB
11 : 8
ZAVRšENO

Mornar
Rijeka, Kantrida
7.kolo
20th Mar 21, 19:45
ŽAVK Mladost
14 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
2.utakmica
14th Apr 21, 20:45
HAVK Mladost
22 : 6
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SP Mladost
2.utakmica
12th May 21, 20:00
Solaris
8 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
1. kolo
29th Jul 21, 09:00
POŠK 1937 kadeti
10 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
2. kolo
29th Jul 21, 18:55
Medveščak kadeti
11 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Split, Poljud
3. kolo
30th Jul 21, 11:10
Jadran ST kadeti
10 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Split, Poljud
4. kolo
30th Jul 21, 20:00
Solaris kadeti
6 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Split, Poljud
5. kolo
31st Jul 21, 10:40
Zadar 1952 kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Split, Poljud
Poluzavršnica
31st Jul 21, 20:10
Zadar 1952 kadeti
16 : 10
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
Za 5.mjesto
1st Aug 21, 10:05
Mornar kadeti
14 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Split, Poljud
2.kolo
31st Aug 21, 18:40
POŠK 1937 nade
22 : 4
ZAVRšENO

Delfin nade
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
1st Sep 21, 11:30
Mornar nade
4 : 6
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Korčula, Gojko Arneri
5.kolo
2nd Sep 21, 09:00
Jug Adriatic osiguranje nade
7 : 2
ZAVRšENO

POŠK 1937 nade
Korčula, plivalište KPK
9.-12.mjesta
2nd Sep 21, 17:50
Jug Adriatic osiguranje nade
6 : 2
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Korčula, plivalište KPK
1. kolo
2nd Oct 21, 20:00
Primorje EB
9 : 10
ZAVRšENO

Mornar
Rijeka, Kantrida
6. kolo
12th Nov 21, 20:15
Zadar 1952
4 : 24
ZAVRšENO

Jadran ST
Zadar, Višnjik
Prijateljska utakmica
16th Jan 22, 18:00
Hrvatska
8 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
8. kolo
26th Jan 22, 20:00
Primorje EB
12 : 9
ZAVRšENO

OVK Split
Rijeka, Kantrida
09.kolo
4th Mar 22, 18:50

VA Cattaro
9 : 18
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Kranj
10.kolo
5th Mar 22, 20:40

AVK Triglav
11 : 15
ZAVRšENO

VK Valis
Kranj
11.kolo
6th Mar 22, 11:40

VA Cattaro
14 : 12
ZAVRšENO

AVK Triglav
Kranj
1. kolo
10th Mar 22, 18:20
POŠK 1937 juniori
4 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
11th Mar 22, 11:40
KPK juniori
4 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
11th Mar 22, 17:00
POŠK 1937 juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
12th Mar 22, 21:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
6 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
13th Mar 22, 13:30
Jadran ST juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
19th Mar 22, 19:00
Zagreb
14 : 9
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Zagreb, Utrina
8. kolo
26th Mar 22, 17:30
ŽAVK Mladost
16 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937
Zagreb, SP Mladost
14. kolo
1st Apr 22, 20:00
Zadar 1952
12 : 12
ZAVRšENO

OVK Split
Zadar, Višnjik
2.utakmica
6th Apr 22, 19:30
Solaris
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar
Šibenik, Crnica
1. kolo
7th Apr 22, 19:50
Solaris mlađi kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
8th Apr 22, 09:40
Opatija LRH mlađi kadeti
9 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
8th Apr 22, 21:00
Jadran ST mlađi kadeti
13 : 8
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Četvrtzavršnica
9th Apr 22, 11:10
Solaris mlađi kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
1. utakmica
9th Apr 22, 18:00
Zadar 1952
12 : 11
ZAVRšENO

OVK Split
Zadar, Višnjik
Za 5. mjesto
10th Apr 22, 10:10
Opatija LRH mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
7. kolo
22nd Apr 22, 20:00
Siscia
8 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937
Sisak
9. kolo
6th May 22, 20:00
Siscia
15 : 15
ZAVRšENO

Opatija LRH
Sisak
10. kolo
14th May 22, 19:00
Siscia
17 : 6
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Sisak
1. kolo
30th Jun 22, 19:00
Jadran ST juniori
16 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Svetice
2. kolo
1st Jul 22, 11:30
Jadran ST juniori
14 : 9
ZAVRšENO

Mornar juniori
Zagreb, Svetice
3. kolo
1st Jul 22, 20:45
Jug Adriatic osiguranje juniori
8 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, Svetice
Polufinale
2nd Jul 22, 20:05
Jadran ST juniori
13 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, SP Mladost
Finale
3rd Jul 22, 13:30
Jadran ST juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
6th Oct 22, 17:30
Jadran ST mlađi kadeti
24 : 5
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
7th Oct 22, 13:00
Solaris mlađi kadeti
11 : 2
ZAVRšENO

Mornar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
7th Oct 22, 17:40
KPK mlađi kadeti
8 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Polufinale
8th Oct 22, 19:20
Jadran ST mlađi kadeti
10 : 12
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 7. mjesto
9th Oct 22, 09:00
Mornar mlađi kadeti
14 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3.kolo
23rd Oct 22, 12:30
Medveščak
6 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
5. kolo
12th Nov 22, 19:45
Mornar
7 : 10
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
8. kolo
16th Dec 22, 20:00
Primorje EB
14 : 9
ZAVRšENO

OVK Split
Rijeka, Kantrida
5.kolo
17th Dec 22, 10:45
HAVK Mladost mlađi juniori
7 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, SP Mladost
28th Dec 22, 20:30
Hrvatska
12 : 10
ZAVRšENO

Crna Gora
Zagreb, SP Mladost
10.kolo
13th Jan 23, 20:10
Primorje EB
9 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
9.kolo
3rd Feb 23, 20:30
HAVK Mladost mlađi juniori
8 : 13
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Zagreb, SP Mladost
12.kolo
4th Feb 23, 18:00
OVK Split
6 : 5
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
3.kolo
18th Feb 23, 18:00
Delfin
5 : 17
ZAVRšENO

POŠK 1937
Rovinj
12. kolo
26th Feb 23
Medveščak mlađi juniori
9 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zagreb, Svetice
2.utakmica
28th Mar 23, 20:10
Primorje EB
11 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
1.kolo
6th Apr 23, 10:00

Crna Gora U15
6 : 5
ZAVRšENO

Srbija U15
Varaždin
2.kolo
6th Apr 23, 18:30

Srbija U15
12 : 3
ZAVRšENO

Italija U15
Varaždin
3.kolo
7th Apr 23, 10:00

Crna Gora U15
10 : 10
ZAVRšENO

Italija U15
Varaždin
Za 3.mjesto
8th Apr 23, 10:00

Italija U15
6 : 11
ZAVRšENO

Srbija U15
Varaždin
2.utakmica
12th Apr 23, 20:00
Primorje EB
9 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
18. kolo
22nd Apr 23, 10:45
Medveščak mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zagreb, Svetice
3.utakmica
26th Apr 23, 19:30
Solaris
7 : 6
ZAVRšENO

Mornar
Šibenik, Crnica
13.kolo
7th May 23, 19:00
Siscia
13 : 11
ZAVRšENO

Zagreb
Sisak
1.kolo
29th Jun 23, 19:10
Primorje EB juniori
25 : 5
ZAVRšENO

Solaris juniori
Rijeka, Kantrida
2.kolo
30th Jun 23, 11:40
Solaris juniori
4 : 29
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Rijeka, Kantrida
3.kolo
30th Jun 23, 16:30
Mornar juniori
12 : 10
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Rijeka, Kantrida
5.-8.mjesta
1st Jul 23, 17:50
HAVK Mladost juniori
11 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Rijeka, Kantrida
Za 3.mjesto
2nd Jul 23, 11:40
Primorje EB juniori
16 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Rijeka, Kantrida
Za 15.mjesto
27th Jul 23, 09:00
Opatija LRH nade
10 : 9
ZAVRšENO

OVK Split nade
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
31st Jul 23, 17:30
POŠK 1937 kadeti
7 : 22
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
1st Aug 23, 12:15
Jug Adriatic osiguranje kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
1st Aug 23, 19:40
Solaris kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

Mornar kadeti
Zagreb, Šalata
Poluzavršnica
2nd Aug 23, 19:40
Jadran ST kadeti
12 : 7
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zagreb, Šalata
Za 5.mjesto
3rd Aug 23, 10:05
Mornar kadeti
7 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zagreb, Šalata
4.kolo
1st Oct 23, 18:00
Solaris
16 : 10
ZAVRšENO

Mornar
Šibenik, Crnica
5.kolo
13th Oct 23, 20:00
Primorje EB
15 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
2.kolo
28th Oct 23, 19:45
Solaris
10 : 4
ZAVRšENO

Mornar
Šibenik, Crnica
3.kolo
29th Oct 23, 10:00
OVK Split
4 : 14
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
8.kolo
11th Nov 23, 20:00
Primorje EB
15 : 6
ZAVRšENO

Mornar
Rijeka, Kantrida
1.kolo
25th Jan 24, 16:30
Jadran ST juniori
13 : 7
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Split, Poljud
2.kolo
26th Jan 24, 10:30
Jadran ST juniori
21 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
3.kolo
26th Jan 24, 21:00
Mornar juniori
14 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica
27th Jan 24, 11:00
Jadran ST juniori
11 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
27th Jan 24, 21:00
Mornar juniori
14 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
Za 3.mjesto
28th Jan 24, 12:00
Primorje EB juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
7.kolo
10th Feb 24
Siscia
13 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937
Sisak
11.kolo
16th Feb 24, 20:45
HAVK Mladost mlađi juniori
18 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zagreb, SP Mladost
6.kolo
17th Feb 24, 18:00
Zadar 1952
7 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB
Zadar, Višnjik
7.kolo
23rd Feb 24, 20:45
Primorje EB
17 : 5
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
2.kolo
1st Mar 24, 09:45
Solaris mlađi kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
3.kolo
1st Mar 24, 19:15
HAVK Mladost mlađi kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
5.kolo
2nd Mar 24, 19:15
Delfin mlađi kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Bazen Iver
Za 5.mjesto
3rd Mar 24, 09:45
Jadran ST mlađi kadeti
7 : 4
ZAVRšENO

ZPK mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
2.utakmica
16th Mar 24, 20:00
Primorje EB
8 : 5
ZAVRšENO

Mornar
Rijeka, Kantrida
14.kolo
20th Mar 24, 20:40
Medveščak mlađi juniori
14 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Svetice
2.utakmica
10th Apr 24, 20:00
Solaris
17 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
Za 3.mjesto
21st Apr 24, 11:40
Primorje EB mlađe nade
2 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe nade
Bazen Jelkovec
2.utakmica
23rd Apr 24, 20:00
Primorje EB
11 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Rijeka, Kantrida

Obrada rezultata: www.furkisport.hr