Ante Bura

CRO

Grad: Sudac

Broj utakmica: 228

Prekršaji: 4100 (18.0)

Peterci: 589 (2.6)

03.kolo
1st Feb 15, 17:00
Zadar 1952
12 : 4
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
04.kolo
8th Feb 15, 17:30
Adriatic
16 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Šibenik, Crnica
01.kolo
26th Feb 15, 19:00
Jadran ST mlađi juniori
5 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
27th Feb 15, 09:00
POŠK mlađi juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
27th Feb 15, 17:15
Medveščak mlađi juniori
9 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF1
28th Feb 15, 13:00
POŠK mlađi juniori
6 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 3. mjesto
1st Mar 15, 11:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
7 : 9
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
08.kolo
16th Mar 15, 19:15
Solaris
8 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
10.kolo
29th Mar 15, 18:00
Solaris
9 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Šibenik, Crnica
12.kolo
12th Apr 15, 17:00
Solaris
10 : 10
ZAVRšENO

Bellevue
Šibenik, Crnica
5.-7. mjesto, 3.utakmica
18th Apr 15, 19:00
Jadran ST
16 : 9
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
15.kolo
3rd May 15, 16:30
Solaris
6 : 12
ZAVRšENO

Opatija LRH
Šibenik, Crnica
2.kolo
24th Jul 15, 09:00
Zadar 1952 mlađi juniori
11 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
24th Jul 15, 11:30
HAVK Mladost mlađi juniori
15 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jul 15, 20:00
POŠK mlađi juniori
5 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF1
25th Jul 15, 17:30
Jadran ST mlađi juniori
2 : 6
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Za 5. mjesto
26th Jul 15, 10:15
Medveščak mlađi juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Zagreb, Šalata
01.kolo
23rd Oct 15, 19:45
Mornar BS
8 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
02.kolo
24th Oct 15, 19:45
Jadran ST
12 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
01.kolo
14th Jan 16, 17:15
Jug Adriatic osiguranje juniori
12 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
02.kolo
15th Jan 16, 10:15
Primorje EB juniori
7 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
02. kolo
30th Jan 16, 09:30
HAVK Mladost mlađi juniori
23 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zagreb, Utrina
03. kolo
30th Jan 16, 19:30
HAVK Mladost mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Zagreb, Utrina
03.kolo
20th Feb 16, 17:00
Viktoria
6 : 14
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
01.kolo
4th Mar 16, 18:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
5th Mar 16, 10:30
KPK mlađi kadeti
6 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
5th Mar 16, 18:15
Mornar BS mlađi kadeti
5 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
9th Mar 16, 20:30
Jadran ST
6 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
2.utakmica
26th Mar 16, 20:30
POŠK
15 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
za 3.mjesto 2.utakmica
9th Apr 16, 18:00
Mornar BS
11 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
PF1, druga utakmica
14th May 16, 18:00
Viktoria
5 : 17
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
Za 3. mjesto, 2.utakmica
25th May 16, 20:30
Viktoria
7 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
2.kolo
24th Jun 16, 09:00
Primorje EB mlađi juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jun 16, 18:45
Jadran ST mlađi juniori
8 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF1
25th Jun 16, 09:00
Mornar BS mlađi juniori
20 : 19
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zagreb, Šalata
4.kolo
3rd Dec 16, 19:00
HAVK Mladost
13 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SP Mladost
Polufinale 1
17th Dec 16, 13:30
Jug AO
17 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST
Slavonski Brod
01.kolo
6th Jan 17, 19:00
HAVK Mladost juniori
12 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zadar, Višnjik
02.kolo
7th Jan 17, 10:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zadar, Višnjik
3.kolo
28th Jan 17, 17:00
Viktoria
19 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Šibenik, Crnica
Polufinale 2
18th Feb 17, 20:00
Jadran ST mlađi kadeti
8 : 14
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Split, Poljud
Utakmica za 3.mjesto
19th Feb 17, 11:00
Primorje EB mlađi kadeti
8 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Split, Poljud
Četvrtfinale 2
24th Feb 17, 19:30
POŠK mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
25th Feb 17, 17:00
Primorje EB mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 3.mjesto
26th Feb 17, 10:30
HAVK Mladost mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Utakmica 1
8th Apr 17, 19:30
POŠK
10 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1.utakmica
19th Apr 17, 20:45
HAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
2. utakmica za 5. mjesto
10th May 17, 20:00
Jadran ST
11 : 13
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
1.kolo
27th Jul 17, 19:10
HAVK Mladost mlađi kadeti
10 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
28th Jul 17, 10:10
Zadar 1952 mlađi kadeti
11 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
28th Jul 17, 21:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
23 : 4
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 1-4 mjesto 'C'
29th Jul 17, 20:20
Jadran ST mlađi kadeti
10 : 11
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
za plasman 3-4 mjesto
30th Jul 17, 11:20
Jadran ST mlađi kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
20th Oct 17, 12:00
Marsonia kadetkinje
7 : 6
ZAVRšENO

Bura kadetkinje
Šibenik, Crnica
2. kolo
20th Oct 17, 18:30
ŽVK Jug kadetkinje
12 : 2
ZAVRšENO

Marsonia kadetkinje
Šibenik, Crnica
3. kolo
21st Oct 17, 10:00
Marsonia kadetkinje
3 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Šibenik, Crnica
4. kolo
21st Oct 17, 17:00
ŽAVK Mladost kadetkinje
11 : 3
ZAVRšENO

Bura kadetkinje
Šibenik, Crnica
5. kolo
22nd Oct 17, 11:30
Bura kadetkinje
8 : 13
ZAVRšENO

POŠK kadetkinje
Šibenik, Crnica
3. kolo
2nd Dec 17, 10:30
Jug AO
9 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
16th Dec 17, 18:15
Jug AO
18 : 6
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
25th Jan 18, 17:00
HAVK Mladost mlađi juniori
19 : 3
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
26th Jan 18, 10:15
HAVK Mladost mlađi juniori
11 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
26th Jan 18, 17:00
POŠK mlađi juniori
11 : 8
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 1
27th Jan 18, 09:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
5 : 4
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF1
27th Jan 18, 16:00
POŠK mlađi juniori
4 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5. mjesto
28th Jan 18, 10:15
KPK mlađi juniori
4 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
1st Mar 18, 19:20
Primorje EB kadeti
14 : 6
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
2nd Mar 18, 09:00
Zadar 1952 kadeti
8 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
2nd Mar 18, 17:00
POŠK kadeti
9 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Četvrtfinale 1
3rd Mar 18, 09:00
POŠK kadeti
14 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinale 5-8 mj.
3rd Mar 18, 16:40
Primorje EB kadeti
8 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Korčula, Gojko Arneri
za 1. mjesto
4th Mar 18, 12:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

KPK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
6. kolo
17th Mar 18, 16:00
Viktoria
7 : 11
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
9. kolo
12th Apr 18, 19:00
Viktoria
5 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1. ut. poluf.
2nd May 18, 20:30
HAVK Mladost
12 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
2. ut. poluf.
6th May 18, 20:00
Mornar BS
8 : 15
ZAVRšENO

Jug AO
Split, Poljud
1. ut. finala
16th May 18, 18:00
Jug AO
14 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
2. ut. finala
26th May 18, 19:00
POŠK
6 : 14
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
01. kolo
7th Jun 18, 21:00
Zadar 1952 mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
02. kolo
8th Jun 18, 11:40
POŠK mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Zadar, Višnjik
03. kolo
8th Jun 18, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
7 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
9th Jun 18, 19:40
HAVK Mladost mlađi juniori
10 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Finale
10th Jun 18, 13:00
HAVK Mladost mlađi juniori
12 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Zadar, Višnjik
za 1-2 mjesto
29th Jul 18, 12:30
POŠK mlađi kadeti
6 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
29th Sep 18, 12:30
ŽAVK Mladost juniorke
9 : 2
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Šibenik, Crnica
2.kolo
29th Sep 18, 19:00
POŠK juniorke
6 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Šibenik, Crnica
3.kolo
30th Sep 18, 10:00
ŽAVK Mladost juniorke
9 : 11
ZAVRšENO

POŠK juniorke
Šibenik, Crnica
3. kolo
8th Dec 18, 12:00
Jadran ST
10 : 1
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
4. kolo
8th Dec 18, 19:30
Solaris
9 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
Finale
22nd Dec 18, 16:00
ŽAVK Mladost
15 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
12th Feb 19, 18:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
12 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
13th Feb 19, 11:50
Jug Adriatic osiguranje juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
13th Feb 19, 17:30
Mornar BS juniori
15 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
21st Mar 19, 20:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
22nd Mar 19, 09:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
22nd Mar 19, 18:00
POŠK mlađi kadeti
17 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 1
23rd Mar 19, 10:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 3
23rd Mar 19, 19:00
POŠK mlađi kadeti
6 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale
24th Mar 19, 12:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
14 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
3rd Apr 19, 18:30
ZPK nade
4 : 14
ZAVRšENO

POŠK nade
Šibenik, Teren 1
2. kolo
4th Apr 19, 09:45
Cavtat nade
3 : 7
ZAVRšENO

ZPK nade
Šibenik, Teren 1
3. kolo
4th Apr 19, 20:30
Jadran ST nade
0 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Šibenik, Teren 2
4. kolo
5th Apr 19, 09:45
Osijek nade
1 : 21
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Šibenik, Teren 2
7. kolo 56
6th Apr 19, 18:30
Medveščak nade
6 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Šibenik, Teren 1
Finale 70
7th Apr 19, 13:30
Primorje EB nade
7 : 19
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Šibenik, Crnica
10. kolo
14th Apr 19, 14:30
Viktoria
9 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1. ut. 5.-8. mj PF1
27th Apr 19, 19:00
Zadar 1952
10 : 11
ZAVRšENO

POŠK
Zadar, Višnjik
2. ut. polufinala
1st May 19, 19:30
Mornar BS
7 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
2. ut. za 3. mjesto
11th May 19, 19:00
Mornar BS
9 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
1. kolo
13th Jun 19, 18:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
14th Jun 19, 12:40
Mornar BS mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
3. kolo
14th Jun 19, 16:40
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
13 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
Četvrtfinale 1
15th Jun 19, 09:10
HAVK Mladost mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
za 3. mjesto
16th Jun 19, 11:20
Zadar 1952 mlađi juniori
13 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
1. kolo
18th Jul 19, 18:00
Mornar BS mlađi kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
19th Jul 19, 09:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
7 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
19th Jul 19, 19:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Četvrtzavršnica 2
20th Jul 19, 10:00
Primorje EB mlađi kadeti
19 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Poluzavršnica 1
20th Jul 19, 20:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
9 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Finale
21st Jul 19, 12:00
Primorje EB mlađi kadeti
15 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
22nd Aug 19, 21:15
POŠK juniori
13 : 18
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, Šalata
2. kolo
23rd Aug 19, 12:15
HAVK Mladost juniori
20 : 10
ZAVRšENO

POŠK juniori
Zagreb, Šalata
3. kolo
23rd Aug 19, 21:15
Jug Adriatic osiguranje juniori
7 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, Šalata
1. kolo
29th Aug 19, 19:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
8 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
30th Aug 19, 10:10
HAVK Mladost juniori
9 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
30th Aug 19, 19:00
Mornar BS juniori
8 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
24th Nov 19, 16:30
ŽAVK Mladost
20 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
2. kolo
8th Feb 20, 17:00
Viktoria
7 : 9
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
1. kolo
27th Feb 20, 21:00
HAVK Mladost mlađi juniori
13 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
28th Feb 20, 09:00
Primorje EB mlađi juniori
8 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
28th Feb 20, 18:20
Mornar BS mlađi juniori
8 : 18
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud
5. kolo
29th Feb 20, 16:00
Jadran ST
12 : 15
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
Poluzavršnica 5. - 8. mjesto 2
29th Feb 20, 17:50
HAVK Mladost mlađi juniori
16 : 12
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
Za 3. mjesto
1st Mar 20, 11:40
POŠK mlađi juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
1. utakmica
24th Jun 20, 20:00
Primorje EB
9 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
1.kolo
29th Jun 20, 12:30
Cavtat mlađi kadeti
9 : 15
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
1.kolo
29th Jun 20, 20:00
Opatija LRH mlađi kadeti
15 : 22
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3.kolo
30th Jun 20, 11:00
Jadran ST mlađi kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2.kolo
30th Jun 20, 19:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
13 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3.kolo
1st Jul 20, 12:30
Mornar BS mlađi kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesto PF2
1st Jul 20, 18:30
Mornar BS mlađi kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Finale
2nd Jul 20, 12:30
Primorje EB mlađi kadeti
13 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
1. kolo
27th Jul 20, 12:00
Zagreb kadeti
8 : 17
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
2. kolo
27th Jul 20, 17:00
Medveščak kadeti
10 : 18
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
28th Jul 20, 10:30
Zagreb kadeti
14 : 5
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Jul 20, 18:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
15 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 11:30
Jadran ST kadeti
5 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
29th Jul 20, 20:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
17 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale
30th Jul 20, 13:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
12 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.Kolo
11th Oct 20, 17:00
POŠK
4 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
3.Kolo
17th Oct 20, 18:00
Jadran ST
8 : 11
ZAVRšENO

Jug AO
Split, Poljud
7.kolo
22nd Nov 20, 17:00
Mornar BS
7 : 22
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
8.kolo
5th Dec 20, 18:00
POŠK
3 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
Poluzavršnica
23rd Jan 21, 18:30
HAVK Mladost
11 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Rijeka, Kantrida
1.kolo
5th Feb 21, 09:30
Zadar 1952 juniori
13 : 12
ZAVRšENO

KPK juniori
Zadar, Višnjik
2.kolo
5th Feb 21, 19:15
POŠK juniori
6 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zadar, Višnjik
3.kolo
6th Feb 21, 11:00
Zadar 1952 juniori
15 : 11
ZAVRšENO

POŠK juniori
Zadar, Višnjik
4.kolo
6th Feb 21, 20:45
Jadran ST juniori
11 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zadar, Višnjik
5.kolo
7th Feb 21, 12:30
Primorje EB juniori
13 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zadar, Višnjik
Za 5. mjesto
20th Feb 21, 11:30
HAVK Mladost juniori
13 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
12.kolo
6th Mar 21, 20:15
Jadran ST
13 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
14.kolo
20th Mar 21, 18:00
Jug AO
13 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
16.kolo
2nd Apr 21, 19:30
POŠK
16 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
1.kolo
15th Apr 21, 20:45
Pula
4 : 21
ZAVRšENO

Siscia
Zadar, Višnjik
3.kolo
16th Apr 21, 19:30
Pula
8 : 16
ZAVRšENO

Delfin
Zadar, Višnjik
Poluzavršnica
17th Apr 21, 20:45
Siscia
14 : 8
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Zadar, Višnjik
Finale
18th Apr 21, 13:15
Bellevue
10 : 7
ZAVRšENO

Siscia
Zadar, Višnjik
2. utakmica
24th Apr 21, 18:00
Jadran ST
13 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
10.kolo
30th Apr 21, 21:00
Viktoria
4 : 22
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesta PF2
15th May 21, 20:00
Primorje EB
22 : 12
ZAVRšENO

POŠK
Rijeka, Kantrida
Prijateljska utakmica
25th Jun 21, 21:00
Hrvatska
10 : 12
ZAVRšENO

Mađarska
Šibenik, Crnica
Finale
12th Sep 21, 11:00
Jadran ST nade
8 : 4
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
9th Oct 21, 19:00
Jug AO
22 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
23rd Oct 21, 20:00
Primorje EB
17 : 9
ZAVRšENO

KPK
Rijeka, Kantrida
5. kolo
6th Nov 21, 19:00
Jadran ST
24 : 5
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
1. kolo
12th Nov 21, 20:50
ŽAVK Mladost
20 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
2. kolo
13th Nov 21, 11:30
Jadran ST
6 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
3. kolo
13th Nov 21, 16:50
ŽAVK Mladost
17 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
7. kolo
2nd Dec 21, 20:45
Medveščak
4 : 14
ZAVRšENO

Jug AO
Zagreb, Svetice
3. kolo
11th Dec 21, 11:45
Primorje EB
10 : 24
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
5. kolo
12th Dec 21, 11:45
HAVK Mladost
7 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
Finale
19th Dec 21, 16:45
ŽAVK Mladost
12 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
9. kolo
28th Jan 22, 20:45
HAVK Mladost
12 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
11. kolo
12th Feb 22, 18:30
POŠK
9 : 17
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2. kolo
18th Feb 22, 10:00
Jadran ST mlađi juniori
9 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
18th Feb 22, 18:40
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
13 : 13
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Split, Poljud
4. kolo
19th Feb 22, 15:45
Jadran ST
8 : 16
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
Poluzavršnica
19th Feb 22, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
5 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
Finale
20th Feb 22, 12:30
HAVK Mladost mlađi juniori
11 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
1. kolo
24th Feb 22, 18:45
KPK mlađi kadeti
22 : 3
ZAVRšENO

Vukovar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
25th Feb 22, 12:15
Mornar BS mlađi kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

Barakudice
Šibenik, Crnica
3. kolo
25th Feb 22, 20:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
14 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4.kolo
26th Feb 22, 18:45
HAVK Mladost mlađi kadeti
21 : 2
ZAVRšENO

Vukovar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.kolo
27th Feb 22, 10:15
Mornar BS mlađi kadeti
20 : 4
ZAVRšENO

Vukovar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
09.kolo
4th Mar 22, 18:50
Medveščak
11 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952
Niš, Čair
10.kolo
5th Mar 22, 18:50
POŠK
11 : 14
ZAVRšENO

Medveščak
Niš, Čair
11.kolo
6th Mar 22, 11:40

Nais
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952
Niš, Čair
1. kolo
10th Mar 22, 21:00
Mornar BS juniori
4 : 14
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
11th Mar 22, 09:00
Zadar 1952 juniori
8 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
11th Mar 22, 17:00
POŠK 1937 juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtzavršnica
12th Mar 22, 11:20
Mornar BS juniori
6 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
12th Mar 22, 21:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
6 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5.mjesto
13th Mar 22, 10:30
Mornar BS juniori
9 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
25th Mar 22, 20:30
Primorje EB
11 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
9. kolo
9th Apr 22, 13:30
Viktoria
10 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Mursa
Šibenik, Crnica
1. utakmica
9th Apr 22, 18:00
Zadar 1952
12 : 11
ZAVRšENO

POŠK
Zadar, Višnjik
1.utakmica
30th Apr 22, 19:30
Mornar BS
13 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
11. kolo
21st May 22, 18:00
Crikvenica
9 : 16
ZAVRšENO

POŠK 1937
Rijeka, Kantrida
11. kolo
21st May 22, 20:00
Jadran Kostrena
16 : 24
ZAVRšENO

Opatija LRH
Rijeka, Kantrida
2.utakmica
4th Jun 22, 18:00
Jadran ST
4 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
1. kolo
30th Jun 22, 20:50
HAVK Mladost juniori
12 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
1st Jul 22, 12:00
Primorje EB juniori
11 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SP Mladost
3. kolo
1st Jul 22, 18:30
Mornar BS juniori
14 : 16
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Svetice
Četvrtzavršnica
2nd Jul 22, 12:00
POŠK 1937 juniori
8 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, SP Mladost
5.-8.mjesta
2nd Jul 22, 17:15
POŠK 1937 juniori
12 : 10
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SP Mladost
Za 5. mjesto
3rd Jul 22, 10:50
POŠK 1937 juniori
7 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SP Mladost
Prijateljska utakmica
4th Aug 22, 20:00
Hrvatska
U PRIPREMI

Mađarska
Šibenik, Crnica
1.kolo
1st Oct 22, 19:00
Jug AO
16 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
21st Oct 22, 20:45
Primorje EB
19 : 6
ZAVRšENO

KPK
Šibenik, Crnica
3.kolo
23rd Oct 22, 10:00
Primorje EB
18 : 9
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
3.kolo
29th Oct 22, 10:30
ŽAVK Mladost juniorke
10 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Jug juniorke
Šibenik, Crnica
4.kolo
29th Oct 22, 17:20
POŠK 1937 juniorke
11 : 13
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Šibenik, Crnica
5.kolo
30th Oct 22, 09:30
Jadran ST juniorke
11 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug juniorke
Šibenik, Crnica
1. kolo
12th Nov 22, 15:45
POŠK 1937
8 : 10
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
3. kolo
13th Nov 22, 19:00
Jadran ST
8 : 9
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
2.kolo
20th Nov 22
Solaris mlađi juniori
7 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Šibenik, Crnica
6. kolo
23rd Nov 22, 21:00
HAVK Mladost
15 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
Finale
8th Dec 22, 17:30
ŽAVK Mladost
U PRIPREMI

POŠK 1937
Zagreb, SP Mladost

Obrada rezultata: www.furkisport.hr