Tomislav Copić

CRO

Broj utakmica: 148

Prekršaji: 2306 (15.6)

Peterci: 393 (2.7)

01.kolo
17th Jan 15, 13:30
Salona
8 : 5
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
05.kolo
15th Feb 15, 16:00
Solaris
12 : 10
ZAVRšENO

Osijek
Šibenik, Crnica
Polufinale 1
21st Feb 15, 18:30
Mornar BS mlađi kadeti
12 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
06.kolo
28th Feb 15, 18:30
Adriatic
16 : 14
ZAVRšENO

Bellevue
Šibenik, Crnica
08.kolo
16th Mar 15, 19:15
Solaris
8 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
10.kolo
29th Mar 15, 18:00
Solaris
9 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Šibenik, Crnica
5.-7. mjesto, 3.utakmica
18th Apr 15, 19:00
Jadran ST
16 : 9
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
14. kolo
25th Apr 15, 19:30
Zadar 1952
7 : 6
ZAVRšENO

Galeb MR
Zadar, Višnjik
15.kolo
2nd May 15, 16:30
Adriatic
9 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR
Šibenik, Crnica
01.kolo
23rd Oct 15, 18:00
Solaris
10 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
03.kolo
25th Oct 15, 12:45
HAVK Mladost
14 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
Pokufinale 2
5th Dec 15, 18:00
Mornar BS
5 : 21
ZAVRšENO

Primorje EB
Zadar, Višnjik
01.kolo
15th Jan 16, 13:00
Jadran ST mlađi kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
15th Jan 16, 20:15
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
15 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
16th Jan 16, 13:00
POŠK mlađi kadeti
1 : 22
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
04.kolo
16th Jan 16, 18:15
KPK mlađi kadeti
5 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
05.kolo
17th Jan 16, 11:00
Mornar BS mlađi kadeti
3 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. utakmica
26th Mar 16, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
07.kolo
2nd Apr 16, 17:30
Viktoria
8 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
Za 3. mjesto, 2.utakmica
25th May 16, 20:30
Viktoria
7 : 11
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1.kolo
2nd Dec 16, 19:00
Jadran ST
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2.kolo
3rd Dec 16, 19:00
Jadran ST
14 : 5
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
01.kolo
6th Jan 17, 19:30
Primorje EB juniori
11 : 10
ZAVRšENO

POŠK juniori
Split, Poljud
02.kolo
7th Jan 17, 10:00
Medveščak juniori
7 : 15
ZAVRšENO

POŠK juniori
Split, Poljud
1.kolo
27th Jan 17, 20:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
20 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, SRC Mladost
2.Kolo
28th Jan 17, 10:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
3 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
3.kolo
28th Jan 17, 19:00
Jadran ST mlađi kadeti
17 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Četvrtfinale 2
10th Feb 17, 21:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
8 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, SRC Mladost
Utakmica za 5.mjesto
11th Feb 17, 09:45
Zadar 1952 juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Utrina
7.kolo
4th Mar 17, 17:00
Viktoria
3 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
Utakmica 2
9th Apr 17, 14:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Šibenik, Crnica
2.utakmica
26th Apr 17, 18:00
POŠK
16 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
1. utakmica za 5. mjesto
3rd May 17, 19:00
POŠK
8 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
1. kolo
20th Oct 17, 13:00
POŠK kadetkinje
4 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Šibenik, Crnica
2. kolo
20th Oct 17, 18:30
ŽVK Jug kadetkinje
12 : 2
ZAVRšENO

Marsonia kadetkinje
Šibenik, Crnica
3. kolo
21st Oct 17, 11:00
Bura kadetkinje
2 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Šibenik, Crnica
4. kolo
21st Oct 17, 18:00
POŠK kadetkinje
10 : 3
ZAVRšENO

Marsonia kadetkinje
Šibenik, Crnica
5. kolo
22nd Oct 17, 10:30
ŽVK Jug kadetkinje
8 : 5
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Šibenik, Crnica
1. kolo
10th Nov 17, 12:15
Primorje EB
15 : 6
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
2. kolo
10th Nov 17, 20:30
ŽAVK Mladost
13 : 4
ZAVRšENO

Viktoria
Šibenik, Crnica
3. kolo
11th Nov 17, 10:15
Primorje EB
4 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
4. kolo
11th Nov 17, 17:30
ŽAVK Mladost
14 : 5
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
5. kolo
12th Nov 17, 10:30
POŠK
3 : 7
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
Polufinale 1
16th Dec 17, 18:15
Jug Adriatic osiguranje
18 : 6
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
25th Jan 18, 18:15
POŠK mlađi juniori
2 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
26th Jan 18, 10:15
HAVK Mladost mlađi juniori
11 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
26th Jan 18, 18:15
Mornar BS mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 1
27th Jan 18, 09:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
5 : 4
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
27th Jan 18, 18:30
Mornar BS mlađi juniori
5 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 7.mjesto
28th Jan 18, 09:00
POŠK mlađi juniori
9 : 6
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
7. kolo
25th Mar 18, 16:00
Viktoria
11 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
2. ut. četvrt.
25th Apr 18, 20:30
HAVK Mladost
19 : 2
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost
2. ut. poluf.
6th May 18, 20:00
Mornar BS
8 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
2. ut. za 7. mj.
16th May 18, 20:30
POŠK
9 : 5
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
1. ut. za 3. mj.
19th May 18
Viktoria
6 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1.kolo
29th Sep 18, 12:30
ŽAVK Mladost juniorke
9 : 2
ZAVRšENO

Primorje EB juniorke
Šibenik, Crnica
2.kolo
29th Sep 18, 20:15
Viktoria juniorke
3 : 15
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost juniorke
Šibenik, Crnica
3.kolo
30th Sep 18, 11:15
Primorje EB juniorke
9 : 2
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Šibenik, Crnica
1. kolo
7th Dec 18, 10:30
POŠK
8 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. kolo
7th Dec 18, 19:30
Jadran ST
15 : 5
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1. kolo
31st Jan 19, 10:00
HAVK Mladost kadeti
15 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Rijeka, Kantrida
2. kolo
31st Jan 19, 17:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Rijeka, Kantrida
3. kolo
1st Feb 19, 12:00
HAVK Mladost kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
1st Feb 19, 17:30
ZPK kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Feb 19, 09:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
14 : 5
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
>
2nd Feb 19, 19:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
5 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Rijeka, Kantrida
>
3rd Feb 19, 09:00
Barakudice nade
7 : 9
ZAVRšENO

ZPK kadeti
Rijeka, Kantrida
4. kolo
10th Mar 19, 14:00
Viktoria
19 : 3
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Šibenik, Crnica
1. kolo
21st Mar 19, 20:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
22nd Mar 19, 11:00
Primorje EB mlađi kadeti
19 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
22nd Mar 19, 17:00
Mornar BS mlađi kadeti
4 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 2
23rd Mar 19, 11:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 3
23rd Mar 19, 19:00
POŠK mlađi kadeti
6 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Utakmica za 5. mjesto
24th Mar 19, 10:00
Galeb MR mlađi kadeti
7 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
6. kolo 45
6th Apr 19, 11:45
ZPK nade
15 : 3
ZAVRšENO

KPK nade
Šibenik, Teren 1
7. kolo 53
6th Apr 19, 19:30
ZPK nade
9 : 11
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Šibenik, Teren 2
3. kolo
7th Apr 19, 08:30
Marsonia nade
6 : 11
ZAVRšENO

Zagreb nade
Šibenik, Teren 1
2. ut. za 7. mjesto
17th May 19, 20:00
Primorje EB
20 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
1.kolo
15th Oct 19, 19:30
HAVK Mladost
17 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
16th Oct 19, 19:30
Jadran ST
11 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
Finale
24th Nov 19, 18:45
Jug Adriatic osiguranje
12 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
5. kolo
29th Feb 20, 17:00
Viktoria
4 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1. utakmica
24th Jun 20, 20:00
Primorje EB
9 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
8. kolo
1st Jul 20, 13:30
Viktoria
5 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
2. utakmica
4th Jul 20, 21:00
Jadran ST
10 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
1. kolo
13th Jul 20, 12:00
KPK mlađi juniori
13 : 3
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zadar, Višnjik
2. kolo
13th Jul 20, 18:00
Primorje EB mlađi juniori
8 : 7
ZAVRšENO

ZPK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
3. kolo
14th Jul 20, 12:00
Medveščak mlađi juniori
1 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
4. kolo
14th Jul 20, 18:30
POŠK mlađi juniori
14 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zadar, Višnjik
5. kolo
15th Jul 20, 09:30
POŠK mlađi juniori
4 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Polufinale 2
15th Jul 20, 21:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
15 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zadar, Višnjik
Finale
16th Jul 20, 12:00
Jadran ST mlađi juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zadar, Višnjik
1. utakmica
18th Jul 20, 18:45
Jug Adriatic osiguranje
18 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
25th Jul 20, 19:00
ŽAVK Mladost
22 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
18th Aug 20, 11:00
Medveščak mlađi kadeti
7 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
18th Aug 20, 17:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 5. mjesto
20th Aug 20, 10:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
10 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
3rd Oct 20, 19:30
Jadran ST
28 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
3.Kolo
17th Oct 20, 18:00
Jadran ST
8 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
5.Kolo
17th Nov 20, 19:45
Mornar BS
12 : 10
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
4.kolo
27th Feb 21, 12:30
Viktoria
10 : 2
ZAVRšENO

ŽVK Mursa
Šibenik, Crnica
12.kolo
6th Mar 21, 20:00
Zadar 1952
10 : 20
ZAVRšENO

Medveščak
Zadar, Višnjik
14.kolo
20th Mar 21, 19:00
Mornar BS
9 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2.kolo
16th Apr 21, 13:15
Osijek
17 : 6
ZAVRšENO

Pula
Zadar, Višnjik
3.kolo
16th Apr 21, 18:15
Gusar Mlini
8 : 9
ZAVRšENO

Bellevue
Zadar, Višnjik
5.-8.mjesta
17th Apr 21, 17:00
Zagreb
20 : 7
ZAVRšENO

Pula
Zadar, Višnjik
Za 5.mjesto
18th Apr 21, 10:45
Zagreb
10 : 11
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Zadar, Višnjik
2.utakmica
1st May 21, 18:00
Jadran ST
7 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
2.utakmica
8th May 21, 17:30
Mornar BS
19 : 20
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
1.utakmica
19th May 21, 20:45
Medveščak
10 : 17
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, Svetice
2.utakmica
26th May 21, 21:15
Viktoria
10 : 15
ZAVRšENO

POŠK 1937
Šibenik, Crnica
1. kolo
22nd Jul 21, 10:45
Primorje EB mlađi juniori
21 : 4
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
22nd Jul 21, 17:30
KPK mlađi juniori
5 : 17
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
23rd Jul 21, 12:00
Jadran ST mlađi juniori
9 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Šibenik, Crnica
4. kolo
23rd Jul 21, 18:45
Primorje EB mlađi juniori
7 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Šibenik, Crnica
5. kolo
24th Jul 21, 09:30
Zadar 1952 mlađi juniori
5 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesta
24th Jul 21, 18:30
Mornar BS mlađi juniori
15 : 11
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi juniori
Šibenik, Crnica
Za 5.mjesto
25th Jul 21, 10:45
Mornar BS mlađi juniori
8 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
20th Oct 21, 20:00
Mornar BS
18 : 10
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
4. kolo
30th Oct 21, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
6. kolo
13th Nov 21, 20:00
Primorje EB
19 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Rijeka, Kantrida
7. kolo
4th Dec 21, 19:00
POŠK
10 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
4. kolo
11th Dec 21, 18:00
Mornar BS
13 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
5. kolo
12th Dec 21, 10:00
Primorje EB
11 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
Finale
19th Dec 21, 16:45
ŽAVK Mladost
12 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
9. kolo
29th Jan 22, 18:00
Mornar BS
23 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
3. kolo
5th Feb 22, 17:00
Viktoria
11 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
11.kolo
12th Feb 22, 17:00
Mornar BS
12 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
4. kolo
19th Feb 22, 15:45
Jadran ST
8 : 16
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
1. kolo
24th Feb 22, 17:30
Zadar 1952 mlađi kadeti
9 : 19
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
25th Feb 22, 09:45
Opatija LRH mlađi kadeti
23 : 2
ZAVRšENO

Vukovar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
25th Feb 22, 17:30
KPK mlađi kadeti
7 : 16
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4.kolo
26th Feb 22, 17:30
Opatija LRH mlađi kadeti
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.kolo
27th Feb 22, 12:45
Zadar 1952 mlađi kadeti
11 : 5
ZAVRšENO

Barakudice
Šibenik, Crnica
5. kolo
17th Mar 22, 21:00
Viktoria
9 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
14. kolo
23rd Mar 22, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
11 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
7th Apr 22, 17:30
Medveščak mlađi kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
8th Apr 22, 10:50
Medveščak mlađi kadeti
18 : 3
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
8th Apr 22, 17:30
POŠK 1937 mlađi kadeti
11 : 25
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Četvrtzavršnica
9th Apr 22, 10:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
18 : 6
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesta
9th Apr 22, 18:10
KPK mlađi kadeti
14 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 7. mjesto
10th Apr 22, 09:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 3
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
1. kolo
30th Jun 22, 20:50
HAVK Mladost juniori
12 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
1st Jul 22, 11:30
Jadran ST juniori
14 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Svetice
3. kolo
1st Jul 22, 20:50
POŠK 1937 juniori
8 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zagreb, SRC Mladost
Četvrtzavršnica
2nd Jul 22, 10:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
8 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SRC Mladost
5.-8.mjesta
2nd Jul 22, 18:35
HAVK Mladost juniori
18 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, SRC Mladost
Za 5. mjesto
3rd Jul 22, 10:50
POŠK 1937 juniori
7 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SRC Mladost

Obrada rezultata: www.furkisport.hr