Dragan Štampalija

CRO

Broj utakmica: 202

Prekršaji: 3028 (15.0)

Peterci: 455 (2.3)

FIN
21st Dec 14, 16:50
Primorje EB
12 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SRC Mladost
05.kolo
13th Feb 15, 20:30
Zadar 1952
12 : 10
ZAVRšENO

Opatija LRH
Zadar, Višnjik
01.kolo
19th Feb 15, 19:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
02.kolo
20th Feb 15, 12:45
Jug Adriatic osiguranje juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Split, Poljud
03.kolo
20th Feb 15, 20:45
Mornar BS juniori
10 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
Polufinale 1
21st Feb 15, 19:00
POŠK juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
1.kol
5th Mar 15, 20:30
HAVK Mladost kadeti
12 : 13
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
2.kol
6th Mar 15, 10:10
Primorje EB kadeti
6 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Split, Poljud
3.kol
6th Mar 15, 20:30
POŠK kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
Polufinale 1
7th Mar 15, 17:20
Mornar BS kadeti
8 : 2
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
Finale
8th Mar 15, 12:30
Mornar BS kadeti
20 : 6
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Split, Poljud
09.kolo
21st Mar 15, 18:30
Adriatic
20 : 8
ZAVRšENO

KPK
Šibenik, Crnica
1.kolo
26th Mar 15, 11:00
HAVK Mladost nade
24 : 0
ZAVRšENO

Salona nade
Korčula, Teren 2
2.kolo
26th Mar 15, 20:00
HAVK Mladost nade
12 : 3
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Korčula, Teren 2
3.kolo
27th Mar 15, 12:00
Šibenik nade
0 : 27
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Korčula, Teren 2
4.kolo
27th Mar 15, 19:00
Primorje EB nade
8 : 1
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 1
15.kolo
3rd May 15, 17:00
Zadar 1952
10 : 11
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Zadar, Višnjik
Finale, 4.utakmica
20th May 15, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
12 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
23rd Jul 15, 20:00
Mornar BS mlađi juniori
8 : 9
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
24th Jul 15, 12:45
Medveščak mlađi juniori
9 : 10
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
24th Jul 15, 17:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
4 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Polufinale 2
25th Jul 15, 21:15
HAVK Mladost mlađi juniori
8 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Zagreb, Šalata
Finale
26th Jul 15, 12:45
Primorje EB mlađi juniori
11 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Zagreb, Šalata
1.kolo
30th Jul 15, 17:00
Medveščak mlađi kadeti
1 : 19
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
31st Jul 15, 12:30
Zadar 1952 mlađi kadeti
10 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Polufinale 1
1st Aug 15, 18:20
Primorje EB mlađi kadeti
12 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Finale
2nd Aug 15, 12:30
Primorje EB mlađi kadeti
5 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
01.kolo
23rd Oct 15, 19:45
Mornar BS
8 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
03.kolo
25th Oct 15, 11:00
Mornar BS
12 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
Finale
6th Dec 15, 16:15
Jug Adriatic osiguranje
10 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Zadar, Višnjik
1.utakmica
9th Mar 16, 19:00
POŠK
8 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2.utakmica
16th Mar 16, 20:30
HAVK Mladost
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
2.utakmica
26th Mar 16, 20:30
POŠK
15 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
09.kolo
11th Apr 16, 19:30
Viktoria
14 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Šibenik, Crnica
1.kolo
17th Jun 16, 19:00
Mornar BS kadeti
7 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
18th Jun 16, 10:45
Zadar 1952 kadeti
7 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
1/4 finala 1
15th Jul 16, 20:30
Primorje EB kadeti
17 : 12
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Zadar, Višnjik
4.kolo
3rd Dec 16, 19:00
HAVK Mladost
13 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
3.kolo
4th Dec 16, 12:00
Primorje EB
11 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
Finale
17th Dec 16, 15:30
ŽAVK Mladost
7 : 9
ZAVRšENO

Bura
Slavonski Brod
Finale
18th Dec 16, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Slavonski Brod
1.kolo
27th Jan 17, 18:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
28th Jan 17, 10:45
Mornar BS mlađi kadeti
2 : 9
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
28th Jan 17, 18:15
KPK mlađi kadeti
8 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
25th Feb 17, 18:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
26th Feb 17, 12:00
Primorje EB mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
9.kolo
25th Mar 17
Viktoria
1 : 19
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
Utakmica 2
13th Apr 17, 19:00
Primorje EB
9 : 7
ZAVRšENO

POŠK
Rijeka, Kantrida
1.utakmica
19th Apr 17, 20:45
HAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
Finale, 2. utakmica
6th May 17, 18:00
HAVK Mladost
6 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
3. utakmica za 3. mjesto
13th May 17, 20:00
Primorje EB
10 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
1. kolo
20th Oct 17, 13:00
POŠK kadetkinje
4 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Šibenik, Crnica
2. kolo
20th Oct 17, 19:30
ŽAVK Mladost kadetkinje
10 : 0
ZAVRšENO

POŠK kadetkinje
Šibenik, Crnica
3. kolo
21st Oct 17, 11:00
Bura kadetkinje
2 : 12
ZAVRšENO

ŽVK Jug kadetkinje
Šibenik, Crnica
4. kolo
21st Oct 17, 18:00
POŠK kadetkinje
10 : 3
ZAVRšENO

Marsonia kadetkinje
Šibenik, Crnica
5. kolo
22nd Oct 17, 10:30
ŽVK Jug kadetkinje
8 : 5
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Šibenik, Crnica
1. kolo
10th Nov 17, 11:00
Viktoria
7 : 10
ZAVRšENO

POŠK
Šibenik, Crnica
2. kolo
10th Nov 17, 19:15
POŠK
6 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
3. kolo
11th Nov 17, 10:15
Primorje EB
4 : 12
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
4. kolo
11th Nov 17, 18:45
Viktoria
3 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
5. kolo
12th Nov 17, 11:45
Bura
6 : 7
ZAVRšENO

Viktoria
Šibenik, Crnica
3. kolo
2nd Dec 17, 10:30
Jug Adriatic osiguranje
9 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
16th Dec 17, 16:45
Mornar BS
7 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. četvrt.
21st Apr 18, 19:00
POŠK
6 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
1. ut. poluf.
2nd May 18, 20:30
HAVK Mladost
12 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. za 3. mj.
16th May 18, 19:00
Jadran ST
16 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. ut. finala
19th May 18, 18:00
HAVK Mladost
6 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
4. ut. finala
30th May 18, 18:00
HAVK Mladost
4 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
1.kolo
28th Jun 18, 21:45
Medveščak juniori
6 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
29th Jun 18, 09:00
POŠK juniori
13 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Jun 18, 20:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
9 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Šalata
Četvrtfinale 1
30th Jun 18, 09:00
POŠK juniori
3 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF1
30th Jun 18, 18:00
Jadran ST juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, Šalata
Finale
1st Jul 18, 12:45
Primorje EB juniori
6 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, Šalata
3. kolo
8th Dec 18, 11:20
Medveščak
7 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
4. kolo
8th Dec 18, 17:30
HAVK Mladost
9 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
15th Jan 19, 21:30
HAVK Mladost juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
16th Jan 19, 10:45
Jadran ST juniori
2 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
16th Jan 19, 18:45
HAVK Mladost juniori
11 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Šibenik, Crnica
1. kolo
12th Feb 19, 19:20
Mornar BS juniori
8 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
13th Feb 19, 11:50
Jug Adriatic osiguranje juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
13th Feb 19, 18:50
HAVK Mladost juniori
5 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
28th Feb 19, 17:00
HAVK Mladost mlađi juniori
18 : 3
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Split, Poljud
2. kolo
1st Mar 19, 13:00
Jadran ST mlađi juniori
8 : 5
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
1st Mar 19, 18:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
12 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtfinale 2
2nd Mar 19, 10:50
Primorje EB mlađi juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Split, Poljud
Polufinale 1. - 4. mj.
2nd Mar 19, 20:30
Jadran ST mlađi juniori
8 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
Finale
3rd Mar 19, 13:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
6 : 0
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
8. kolo
23rd Mar 19, 18:00
Viktoria
6 : 7
ZAVRšENO

Bura
Šibenik, Crnica
1. kolo
3rd Apr 19, 18:30
Barakudice nade
1 : 16
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Šibenik, Teren 2
2. kolo
4th Apr 19, 10:45
Delfin nade
3 : 13
ZAVRšENO

Medveščak nade
Šibenik, Teren 1
3. kolo
4th Apr 19, 19:30
Barakudice nade
20 : 3
ZAVRšENO

Osijek nade
Šibenik, Teren 2
4. kolo
5th Apr 19, 10:45
Medveščak nade
4 : 3
ZAVRšENO

ZPK nade
Šibenik, Teren 1
5. kolo
5th Apr 19, 18:30
KPK nade
9 : 1
ZAVRšENO

Osijek nade
Šibenik, Teren 2
5. kolo
5th Apr 19, 19:30
POŠK nade
10 : 2
ZAVRšENO

Medveščak nade
Šibenik, Teren 1
7. kolo 54
6th Apr 19, 20:30
Delfin nade
5 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Šibenik, Teren 2
Utakmica za 11. mjesto 65
7th Apr 19, 10:30
ZPK nade
7 : 8
ZAVRšENO

Delfin nade
Šibenik, Teren 1
1. ut. za 3. mjesto
8th May 19, 20:00
Jadran ST
17 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. ut. za 7. mjesto
17th May 19, 20:00
Primorje EB
20 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
1. kolo
12th Sep 19, 11:30
Solaris mlađe nade
12 : 8
ZAVRšENO

Barakudice nade
Rijeka, Teren 1
3. kolo
12th Sep 19, 14:30
Gusar Mlini mlađe nade
14 : 10
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađe nade
Rijeka, Teren 1
2. kolo
12th Sep 19, 18:00
KPK mlađe nade
19 : 2
ZAVRšENO

Barakudice nade
Rijeka, Teren 1
5. kolo
13th Sep 19, 09:30
Opatija LRH mlađe nade
5 : 17
ZAVRšENO

Zagreb mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 1. kolo
13th Sep 19, 17:30
POŠK mlađe nade
4 : 13
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 2. kolo
14th Sep 19, 09:00
POŠK mlađe nade
9 : 11
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 4. kolo
14th Sep 19, 18:00
Opatija LRH mlađe nade
6 : 12
ZAVRšENO

ZPK mlađe nade
Rijeka, Teren 1
13.-17. mjesto - 5. kolo
15th Sep 19, 09:00
Osijek mlađe nade
12 : 10
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađe nade
Rijeka, Teren 1
1. kolo
14th Oct 19, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
23 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
15th Oct 19, 10:00
Mornar BS
15 : 10
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
15th Oct 19, 17:30
Jug Adriatic osiguranje
16 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
Finale
24th Nov 19, 18:45
Jug Adriatic osiguranje
12 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
1. kolo
24th Jan 20, 19:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
19 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
25th Jan 20, 10:00
Jadran ST juniori
7 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
25th Jan 20, 19:20
HAVK Mladost juniori
9 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
28th Feb 20, 21:30
Viktoria
24 : 2
ZAVRšENO

Marsonia/Mursa
Šibenik, Crnica
6. kolo
7th Mar 20, 17:00
Viktoria
5 : 25
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
2. utakmica
27th Jun 20, 18:30
Jadran ST
14 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2.kolo
29th Jun 20, 18:00
POŠK mlađi kadeti
6 : 17
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
1.kolo
30th Jun 20, 12:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
5 : 0
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2.kolo
30th Jun 20, 19:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
13 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.kolo
1st Jul 20, 09:30
Jadran ST mlađi kadeti
16 : 6
ZAVRšENO

Cavtat mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Polufinale 1
1st Jul 20, 19:30
Primorje EB mlađi kadeti
12 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Finale
2nd Jul 20, 12:30
Primorje EB mlađi kadeti
13 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. utakmica
4th Jul 20, 21:00
Jadran ST
10 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
1. utakmica
18th Jul 20, 18:45
Jug Adriatic osiguranje
18 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
3. utakmica
25th Jul 20, 20:15
Jug Adriatic osiguranje
19 : 3
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
3rd Oct 20, 18:00
Mornar BS
16 : 8
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
3.Kolo
17th Oct 20, 19:30
Mornar BS
16 : 9
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
4.Kolo
21st Oct 20, 20:45
HAVK Mladost
12 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
5.Kolo
17th Nov 20, 19:45
Mornar BS
12 : 10
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
7.kolo
25th Nov 20, 20:00
Primorje EB
5 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
10.kolo
22nd Dec 20, 19:00
Jadran ST
17 : 8
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
1.kolo
5th Feb 21, 09:45
Mornar BS juniori
15 : 4
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Šibenik, Crnica
2.kolo
5th Feb 21, 21:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Šibenik, Crnica
3.kolo
6th Feb 21, 13:15
Medveščak juniori
5 : 19
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Šibenik, Crnica
2.kolo
6th Feb 21, 14:45
Viktoria
5 : 14
ZAVRšENO

POŠK 1937
Šibenik, Crnica
4.kolo
6th Feb 21, 21:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
21 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Šibenik, Crnica
5.kolo
7th Feb 21, 12:00
HAVK Mladost juniori
4 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Šibenik, Crnica
Četvrtzavršnica
19th Feb 21, 20:30
Primorje EB juniori
11 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
Poluzavršnica
20th Feb 21, 20:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
8 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
Finale
21st Feb 21, 12:00
Jadran ST juniori
5 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
12.kolo
6th Mar 21, 20:15
Jadran ST
13 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
14.kolo
20th Mar 21, 18:00
Jug Adriatic osiguranje
13 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
15.kolo
31st Mar 21, 19:30
Jadran ST
5 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
16.kolo
3rd Apr 21, 19:30
Mornar BS
6 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
1.kolo
15th Apr 21, 17:00
Bellevue
17 : 6
ZAVRšENO

Zagreb
Zadar, Višnjik
2.kolo
16th Apr 21, 12:00
Delfin
8 : 21
ZAVRšENO

Siscia
Zadar, Višnjik
3.kolo
16th Apr 21, 20:45
Siscia
17 : 13
ZAVRšENO

Osijek
Zadar, Višnjik
Poluzavršnica
17th Apr 21, 19:30
Bellevue
9 : 6
ZAVRšENO

Osijek
Zadar, Višnjik
Za 7.mjesto
18th Apr 21, 09:30
Pula
5 : 10
ZAVRšENO

Delfin
Zadar, Višnjik
3.kolo
24th Apr 21, 17:30
Zadar 1952
10 : 14
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
2.utakmica
1st May 21, 18:00
Jadran ST
7 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
1.utakmica
8th May 21, 16:55
Jug Adriatic osiguranje
12 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
4. utakmica
22nd May 21, 17:55
HAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
Prijateljska utakmica
25th Jun 21, 21:00
Hrvatska
10 : 12
ZAVRšENO

Mađarska
Šibenik, Crnica
1. kolo
22nd Jul 21, 09:30
Mornar BS mlađi juniori
15 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
22nd Jul 21, 18:45
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
9 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
23rd Jul 21, 09:30
Mornar BS mlađi juniori
7 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Šibenik, Crnica
4. kolo
23rd Jul 21, 21:15
POŠK 1937 mlađi juniori
5 : 15
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Šibenik, Crnica
5. kolo
24th Jul 21, 12:00
Opatija LRH mlađi juniori
4 : 17
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Šibenik, Crnica
Poluzavršnica
24th Jul 21, 22:15
Jadran ST mlađi juniori
11 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Šibenik, Crnica
Finale
25th Jul 21, 13:15
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
6 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
20th Oct 21, 20:00
Mornar BS
18 : 10
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
4. kolo
30th Oct 21, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
6th Nov 21, 19:45
Medveščak
15 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, Svetice
7. kolo
4th Dec 21, 17:30
Jadran ST
10 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
4. kolo
11th Dec 21, 18:00
Mornar BS
13 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
5. kolo
12th Dec 21, 11:45
HAVK Mladost
7 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
Finale
19th Dec 21, 18:30
Jadran ST
14 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SRC Mladost
9. kolo
28th Jan 22, 20:45
HAVK Mladost
12 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
2. kolo
4th Feb 22, 21:00
Viktoria
6 : 21
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Šibenik, Crnica
11.kolo
12th Feb 22, 17:00
Mornar BS
12 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
9. kolo
19th Feb 22, 18:00
Jadran ST
13 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
12. kolo
26th Feb 22, 19:15
Mornar BS
8 : 18
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
11.kolo
3rd Mar 22, 17:00

BVK Crvena zvezda
9 : 11
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Zagreb, SRC Mladost
12.kolo
4th Mar 22, 20:40

Novi Beograd
15 : 11
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Zagreb, SRC Mladost
13.kolo
5th Mar 22, 18:50
HAVK Mladost
8 : 9
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Kragujevac, SC Park
14.kolo
6th Mar 22, 10:00

VK Budva BR
7 : 12
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Zagreb, SRC Mladost
1. kolo
10th Mar 22, 21:00
Mornar BS juniori
4 : 14
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
11th Mar 22, 13:00
HAVK Mladost juniori
9 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
11th Mar 22, 21:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
12 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtzavršnica
12th Mar 22, 10:00
Primorje EB juniori
10 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
12th Mar 22, 19:40
Jadran ST juniori
18 : 3
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
13th Mar 22, 13:30
Jadran ST juniori
7 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Dubrovnik, Gruž
13. kolo
16th Mar 22, 19:00
POŠK
6 : 8
ZAVRšENO

KPK
Split, Poljud
5. kolo
17th Mar 22, 21:00
Viktoria
9 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
14. kolo
23rd Mar 22, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
11 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
1. polufinalna utakmica
12th Apr 22, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
13 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica - 5.-8.mjesta
23rd Apr 22, 17:45
Mornar BS
19 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
2.utakmica
7th May 22, 20:00
Primorje EB
9 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
4.utakmica
24th May 22, 18:30
Jug Adriatic osiguranje
10 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
23rd Jun 22, 19:40
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
9 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
24th Jun 22, 18:20
POŠK 1937 mlađi juniori
10 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtzavršnica
25th Jun 22, 11:20
Mornar BS mlađi juniori
13 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
25th Jun 22, 21:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
16 : 14
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
15th Sep 22, 20:40
Medveščak kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zagreb, Svetice
2. kolo
16th Sep 22, 10:30
HAVK Mladost kadeti
8 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zagreb, SRC Mladost
3. kolo
16th Sep 22, 19:30
Medveščak kadeti
15 : 6
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zagreb, Svetice
Četvrtzavršnica
17th Sep 22, 11:45
Zadar 1952 kadeti
13 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, SRC Mladost
Polufinale
17th Sep 22, 19:30
HAVK Mladost kadeti
14 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zagreb, Svetice
Za 3.mjesto
18th Sep 22, 11:00
HAVK Mladost kadeti
14 : 13
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zagreb, Svetice
1.kolo
4th Oct 22, 20:45
HAVK Mladost
U PRIPREMI

Medveščak
Zagreb, SRC Mladost

Obrada rezultata: www.furkisport.hr