Branko Banovac

CRO

Broj utakmica: 159

Prekršaji: 2689 (16.9)

Peterci: 452 (2.8)

01.kolo
18th Jan 15, 17:00
Zadar 1952
20 : 12
ZAVRšENO

Delfin
Zadar, Višnjik
04.kolo
7th Feb 15, 20:00
Galeb MR
12 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952
Makarska
01.kolo
19th Feb 15, 17:00
Primorje EB juniori
10 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
02.kolo
20th Feb 15, 09:00
HAVK Mladost juniori
9 : 8
ZAVRšENO

POŠK juniori
Split, Poljud
03.kolo
20th Feb 15, 17:00
Biograd juniori
13 : 18
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF2
21st Feb 15, 17:45
Medveščak juniori
10 : 13
ZAVRšENO

Biograd juniori
Split, Poljud
01.kolo
26th Feb 15, 20:15
HAVK Mladost mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
27th Feb 15, 10:15
Primorje EB mlađi juniori
8 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
27th Feb 15, 17:15
Medveščak mlađi juniori
9 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
28th Feb 15, 16:45
HAVK Mladost mlađi juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
1st Mar 15, 12:45
Primorje EB mlađi juniori
7 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5. mjesto, 1.utakmica
22nd Apr 15
POŠK
10 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
Finale, 2.utakmica
9th May 15, 19:00
Jug AO
13 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
9th Jul 15, 20:45
Adriatic juniori
5 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
10th Jul 15, 09:00
Primorje EB juniori
8 : 6
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
10th Jul 15, 18:15
Medveščak juniori
8 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, SP Mladost
5.-8. mjesto PF1
11th Jul 15, 16:00
Primorje EB juniori
11 : 2
ZAVRšENO

Adriatic juniori
Zagreb, SP Mladost
za 5. mjesto
12th Jul 15, 10:15
Primorje EB juniori
14 : 7
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
30th Jul 15, 19:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
12 : 13
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
31st Jul 15, 11:20
Mornar BS mlađi kadeti
3 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
31st Jul 15, 19:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
16 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
Za 3. mjesto
2nd Aug 15, 11:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
10 : 9
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Zadar, Višnjik
03.kolo
24th Oct 15, 18:00
Primorje EB
7 : 7
ZAVRšENO

Jug AO
Split, Poljud
01.kolo
15th Jan 16, 11:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 7
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
15th Jan 16, 18:15
KPK mlađi kadeti
13 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
16th Jan 16, 11:00
Galeb MR mlađi kadeti
6 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
04.kolo
16th Jan 16, 19:15
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
19 : 3
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
05.kolo
17th Jan 16, 12:00
POŠK mlađi kadeti
1 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
20th Feb 16, 18:00
Bura
15 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
Za 7.mjesto 2.utakmica
9th Apr 16, 20:00
Solaris
7 : 13
ZAVRšENO

Medveščak
Šibenik, Crnica
1/4 finala 2
16th Jul 16, 10:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zadar, Višnjik
za 5. mjesto
16th Jul 16, 17:30
POŠK kadeti
9 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
4th Dec 16, 10:30
Solaris
4 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
Polufinale 1
16th Dec 16, 17:00
ŽAVK Mladost
23 : 4
ZAVRšENO

Viktoria
Slavonski Brod
Četvrtfinale 1
24th Feb 17, 18:00
HAVK Mladost mlađi juniori
13 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
25th Feb 17, 17:00
Primorje EB mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
26th Feb 17, 12:00
Primorje EB mlađi juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Utakmica 2
1st Apr 17, 19:30
Zadar 1952
6 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Zadar, Višnjik
Utakmica 1
8th Apr 17, 16:00
Bura
8 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2. utakmica za 7. mjesto
10th May 17, 20:45
Medveščak
12 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, Svetice
1.kolo
6th Jul 17, 19:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

KPK kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 11:30
HAVK Mladost kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 19:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 5/8 mjesto 'B'
8th Jul 17, 17:45
HAVK Mladost kadeti
17 : 5
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale 5/6 mjesto
9th Jul 17, 10:15
Primorje EB kadeti
7 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale 1/2 mjesto
9th Jul 17, 12:45
Jug Adriatic osiguranje kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
13th Jan 18, 14:00
POŠK
10 : 4
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
1. kolo
25th Jan 18, 19:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
9 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
26th Jan 18, 12:45
Zadar 1952 mlađi juniori
4 : 3
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
26th Jan 18, 19:30
KPK mlađi juniori
5 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 2
27th Jan 18, 10:45
HAVK Mladost mlađi juniori
11 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
27th Jan 18, 19:45
Primorje EB mlađi juniori
6 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Finale
28th Jan 18, 12:45
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
10 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
9. kolo
21st Apr 18, 17:30
Bura
6 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. ut. 5.-8. mj.
2nd May 18, 20:45
Medveščak
6 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, Svetice
za 3-4 mjesto
29th Jul 18, 11:20
HAVK Mladost mlađi kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
9th Feb 19, 14:00
Bura
8 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
6. kolo
9th Mar 19, 17:00
Viktoria
6 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1. kolo
21st Mar 19, 19:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
15 : 14
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
22nd Mar 19, 12:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
22nd Mar 19, 19:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
10 : 22
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Četvrtfinale 1
23rd Mar 19, 10:30
HAVK Mladost mlađi kadeti
8 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 4
23rd Mar 19, 20:00
Primorje EB mlađi kadeti
15 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale
24th Mar 19, 12:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
14 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
10th Apr 19, 19:30
POŠK
7 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. ut. 5.-8. mj PF2
4th May 19, 20:00
Solaris
9 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1. ut. za 3. mjesto
18th May 19, 20:00
Bura
2 : 4
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
18th Jul 19, 21:00
Solaris mlađi kadeti
10 : 22
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
19th Jul 19, 10:00
Mornar BS mlađi kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
19th Jul 19, 20:00
Zadar 1952 mlađi kadeti
12 : 19
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Četvrtzavršnica 1
20th Jul 19, 09:00
HAVK Mladost mlađi kadeti
14 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Poluzavršnica 1
20th Jul 19, 20:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
9 : 14
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
7. mjesto
21st Jul 19, 09:00
Solaris mlađi kadeti
10 : 15
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1. kolo
22nd Aug 19, 20:00
HAVK Mladost juniori
15 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zagreb, Šalata
2. kolo
23rd Aug 19, 11:00
Zadar 1952 juniori
8 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Zagreb, Šalata
3. kolo
23rd Aug 19, 21:15
Jug Adriatic osiguranje juniori
7 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, Šalata
1.kolo
30th Jan 20, 11:30
Primorje EB kadeti
21 : 9
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
30th Jan 20, 19:30
Zadar 1952 kadeti
8 : 11
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Korčula, Gojko Arneri
3.kolo
31st Jan 20, 11:30
KPK kadeti
4 : 18
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Korčula, Gojko Arneri
1.kolo
31st Jan 20, 19:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
11 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Korčula, Gojko Arneri
2.kolo
1st Feb 20, 11:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
9 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Polufinala 5-8
1st Feb 20, 19:30
Solaris kadeti
15 : 13
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Korčula, Gojko Arneri
Final 3-4
2nd Feb 20, 11:00
HAVK Mladost kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Korčula, Gojko Arneri
6. kolo
11th Mar 20, 20:45
Jadran ST
18 : 12
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
2.kolo
29th Jun 20, 19:00
Primorje EB mlađi kadeti
29 : 0
ZAVRšENO

Cavtat mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3.kolo
30th Jun 20, 10:00
Solaris mlađi kadeti
5 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2.kolo
30th Jun 20, 20:30
Opatija LRH mlađi kadeti
9 : 20
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3.kolo
1st Jul 20, 12:30
Mornar BS mlađi kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Polufinale 1
1st Jul 20, 19:30
Primorje EB mlađi kadeti
12 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 3.mjesto
2nd Jul 20, 11:30
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
5 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. utakmica
3rd Jul 20, 21:00
Solaris
6 : 16
ZAVRšENO

Jug AO
Šibenik, Crnica
2. utakmica
1st Aug 20, 21:00
Jadran ST
6 : 16
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
1. kolo
6th Aug 20, 17:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
23 : 3
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Korčula, plivalište KPK
2. kolo
7th Aug 20, 12:30
KPK juniori
7 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Korčula, plivalište KPK
3. kolo
7th Aug 20, 20:45
HAVK Mladost juniori
8 : 5
ZAVRšENO

KPK juniori
Korčula, plivalište KPK
1. utakmica
8th Aug 20, 08:45
Primorje EB juniori
11 : 8
ZAVRšENO

KPK juniori
Korčula, plivalište KPK
1.-4. mjesto, 1. utakmica
8th Aug 20, 19:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
13 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Korčula, plivalište KPK
Za 7. mjesto
9th Aug 20, 08:30
Zadar 1952 juniori
18 : 9
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Korčula, plivalište KPK
1.kolo
3rd Oct 20, 19:30
Solaris
14 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Šibenik, Crnica
4.Kolo
21st Oct 20, 19:00
Jug AO
17 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
13th Nov 20, 20:40
ŽAVK Mladost
18 : 6
ZAVRšENO

Bura
Split, Poljud
2.kolo
14th Nov 20, 20:40
Jadran ST
12 : 17
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
3.kolo
15th Nov 20, 11:20
Bura
7 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
4.kolo
27th Feb 21, 18:00
POŠK 1937
4 : 21
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
15.kolo
31st Mar 21, 12:30
Jug AO
15 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
13th Apr 21, 18:00
POŠK
5 : 23
ZAVRšENO

Jug AO
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
31st Aug 21, 10:20
Primorje EB nade
5 : 14
ZAVRšENO

Zagreb nade
Korčula, Teren 1
2.kolo
31st Aug 21, 19:30
Medveščak nade
14 : 5
ZAVRšENO

Cavtat nade
Korčula, Gojko Arneri
5.kolo
2nd Sep 21, 11:30
KPK nade
6 : 5
ZAVRšENO

Zagreb nade
Korčula, plivalište KPK
Poluzavršnica
2nd Sep 21, 19:30
Medveščak nade
7 : 8
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, plivalište KPK
1. kolo
2nd Oct 21, 19:00
KPK
9 : 22
ZAVRšENO

Jug AO
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
15th Oct 21, 19:30
Solaris
13 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
1. kolo
29th Oct 21, 10:45
Jadran ST mlađe juniorke
10 : 7
ZAVRšENO

Viktoria mlađe juniorke
Split, Poljud
2. kolo
29th Oct 21, 19:00
ŽAVK Mladost mlađe juniorke
17 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe juniorke
Split, Poljud
3. kolo
30th Oct 21, 11:15
POŠK 1937 mlađe juniorke
18 : 6
ZAVRšENO

Viktoria mlađe juniorke
Split, Poljud
4. kolo
30th Oct 21, 18:00
ŽAVK Mladost mlađe juniorke
10 : 10
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađe juniorke
Split, Poljud
5. kolo
31st Oct 21, 11:15
POŠK 1937 mlađe juniorke
32 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađe juniorke
Split, Poljud
1. kolo
12th Nov 21, 19:20
Jadran ST
21 : 8
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2. kolo
13th Nov 21, 10:00
Viktoria
8 : 21
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
3. kolo
13th Nov 21, 16:50
ŽAVK Mladost
17 : 5
ZAVRšENO

Viktoria
Split, Poljud
2. kolo
10th Dec 21, 18:15
Solaris
9 : 18
ZAVRšENO

Jug AO
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
11th Dec 21, 12:00
Jug AO
21 : 11
ZAVRšENO

Medveščak
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
11th Dec 21, 18:15
Solaris
21 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
12th Dec 21, 10:30
KPK
10 : 17
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
8. kolo
8th Jan 22, 19:00
Jug AO
14 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
9. kolo
28th Jan 22, 18:00
Solaris
20 : 4
ZAVRšENO

KPK
Šibenik, Crnica
11. kolo
12th Feb 22, 19:45
Zadar 1952
13 : 13
ZAVRšENO

Medveščak
Zadar, Višnjik
2. kolo
25th Feb 22, 13:30
Solaris mlađi kadeti
9 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4.kolo
26th Feb 22, 20:00
Solaris mlađi kadeti
18 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.kolo
27th Feb 22, 11:30
Solaris mlađi kadeti
12 : 7
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
09.kolo
4th Mar 22, 17:00

VK Valis
19 : 11
ZAVRšENO

VK Proleter
Kranj
10.kolo
5th Mar 22, 17:00

VA Cattaro
12 : 19
ZAVRšENO

VK Proleter
Kranj
11.kolo
6th Mar 22, 13:40

VK Vojvodina
14 : 15
ZAVRšENO

VK Valis
Kranj
1. kolo
10th Mar 22, 19:40
HAVK Mladost juniori
19 : 7
ZAVRšENO

KPK juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
11th Mar 22, 09:00
Zadar 1952 juniori
8 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
11th Mar 22, 19:40
Mornar BS juniori
11 : 9
ZAVRšENO

KPK juniori
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
12th Mar 22, 18:20
HAVK Mladost juniori
14 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 7.mjesto
13th Mar 22, 09:00
KPK juniori
15 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Dubrovnik, Gruž
13. kolo
16th Mar 22, 19:15
Solaris
7 : 15
ZAVRšENO

Jug AO
Šibenik, Crnica
5. kolo
2nd Apr 22, 18:00
POŠK 1937
14 : 8
ZAVRšENO

Opatija LRH
Split, Poljud
6. kolo
9th Apr 22, 18:00
POŠK 1937
14 : 8
ZAVRšENO

Zagreb
Split, Poljud
1. polufinalna utakmica
12th Apr 22, 19:00
Jug AO
13 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica
8th May 22, 20:00
KPK
11 : 15
ZAVRšENO

Medveščak
Korčula, plivalište KPK
10. kolo
14th May 22, 18:00
POŠK 1937
26 : 8
ZAVRšENO

Osijek
Split, Poljud
3.utakmica
18th May 22, 20:45
HAVK Mladost
9 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SP Mladost
3.utakmica
11th Jun 22, 19:30
POŠK 1937
12 : 3
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1.kolo
23rd Jun 22, 19:40
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
9 : 6
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
24th Jun 22, 17:00
Zadar 1952 mlađi juniori
11 : 13
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8.mjesta
25th Jun 22, 18:20
Primorje EB mlađi juniori
17 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
18th Jul 22, 17:30
ZPK mlađi kadeti
2 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
18th Jul 22, 19:50
KPK mlađi kadeti
22 : 3
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
19th Jul 22, 12:30
KPK mlađi kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 22, 10:40
Solaris kadeti
27 : 5
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Split, Zenta
4. kolo
30th Jul 22, 10:40
Jug Adriatic osiguranje kadeti
19 : 4
ZAVRšENO

Osijek kadeti
Split, Poljud
2.kolo
11th Oct 22, 20:00
Jadran ST
21 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
2.kolo
2nd Nov 22, 19:30
Solaris
3 : 11
ZAVRšENO

Jug AO
Šibenik, Crnica
1.kolo
12th Nov 22
Jadran ST mlađi juniori
8 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Split, Poljud
1.kolo
19th Nov 22
Mornar BS mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud
6. kolo
23rd Nov 22, 19:30
Jadran ST
13 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud

Obrada rezultata: www.furkisport.hr