Robert Tiozzo

CRO

Broj utakmica: 140

Prekršaji: 2025 (14.5)

Peterci: 398 (2.8)

PF 1
19th Dec 14, 20:30
ŽAVK Mladost
11 : 6
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Zagreb, SP Mladost
PF 1
20th Dec 14, 16:45
Primorje EB
23 : 3
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SP Mladost
02.kolo
24th Jan 15, 20:00
Galeb MR
13 : 7
ZAVRšENO

Salona
Makarska
06.kolo
28th Feb 15, 18:30
Galeb MR
15 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Makarska
1.kol
5th Mar 15, 17:00
Primorje EB kadeti
17 : 9
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Poljud
2.kol
6th Mar 15, 11:20
Jug Adriatic osiguranje kadeti
9 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Split, Poljud
5.-8. mjesto PF1
7th Mar 15, 15:00
Primorje EB kadeti
9 : 4
ZAVRšENO

Cavtat kadeti
Split, Poljud
Za 5. mjesto, 1.utakmica
22nd Apr 15
OVK Split
10 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
15.kolo
3rd May 15, 16:30
Solaris
6 : 12
ZAVRšENO

Opatija LRH
Šibenik, Crnica
5.-8. mjesto PF1
4th Jul 15, 14:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
10 : 2
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Split, Zenta
01.kolo
23rd Oct 15, 21:00
OVK Split
3 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1.kolo
26th May 16, 18:15
Zadar 1952 juniori
3 : 20
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
27th May 16, 10:45
Zadar 1952 juniori
10 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
27th May 16, 17:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
6 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
Utakmica 1
29th Mar 17, 19:45
Solaris
6 : 4
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
Finale 1.utakmica
3rd May 17, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
7 : 1
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Dubrovnik, Gruž
2. kval. ut.
11th Apr 18, 19:45
Solaris
16 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
1. ut. četvrt.
21st Apr 18, 18:00
Solaris
6 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Šibenik, Crnica
2. ut. 5.-8. mj.
5th May 18, 19:30
Primorje EB
13 : 8
ZAVRšENO

Medveščak
Rijeka, Kantrida
2. ut. za 5. mj.
16th May 18, 19:30
Primorje EB
7 : 10
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
2. ut. finala
19th May 18, 18:00
HAVK Mladost
6 : 5
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
7th Dec 18, 12:00
Galeb MR
3 : 12
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
2. kolo
7th Dec 18, 19:30
Jadran ST
15 : 5
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
Polufinale 1
21st Dec 18, 16:00
ŽAVK Mladost
20 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
23rd Mar 19, 14:00
Primorje EB
8 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
2. ut. 5.-8. mj PF2
4th May 19, 20:00
Solaris
9 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
2. ut. finala
25th May 19, 20:30
POŠK
7 : 8
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
1. kolo
13th Jun 19, 16:40
Galeb MR mlađi juniori
2 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
2. kolo
14th Jun 19, 10:00
Galeb MR mlađi juniori
5 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Korčula, Teren 2
3. kolo
14th Jun 19, 20:40
KPK mlađi juniori
3 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
za 1. mjesto
16th Jun 19, 12:40
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
9 : 2
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Korčula, Gojko Arneri
1. kolo
29th Aug 19, 17:40
Primorje EB juniori
8 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
30th Aug 19, 11:30
Primorje EB juniori
8 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
30th Aug 19, 17:40
Jug Adriatic osiguranje juniori
5 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
24th Jun 20, 20:00
Zadar 1952
9 : 14
ZAVRšENO

Medveščak
Zadar, Višnjik
1. utakmica
1st Jul 20, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
17 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
2. utakmica
22nd Jul 20, 18:45
HAVK Mladost
11 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
17th Aug 20, 19:30
Vukovar mlađi kadeti
5 : 9
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 7. mjesto
20th Aug 20, 09:00
Medveščak mlađi kadeti
4 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
3rd Oct 20, 19:30
Solaris
14 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Šibenik, Crnica
1.kolo
5th Feb 21, 12:45
Medveščak juniori
4 : 24
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Šibenik, Crnica
2.kolo
5th Feb 21, 21:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
10 : 8
ZAVRšENO

Mornar juniori
Šibenik, Crnica
3.kolo
6th Feb 21, 10:15
HAVK Mladost juniori
13 : 6
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Šibenik, Crnica
4.kolo
6th Feb 21, 18:00
Solaris juniori
13 : 6
ZAVRšENO

Galeb MR juniori
Šibenik, Crnica
5.kolo
7th Feb 21, 09:00
Medveščak juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Solaris juniori
Šibenik, Crnica
12.kolo
11th Mar 21, 12:30
Solaris
11 : 8
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Šibenik, Crnica
15.kolo
31st Mar 21, 12:30
Jug Adriatic osiguranje
15 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
17th Apr 21, 19:30
Solaris
9 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
Poluzavršnica
4th May 21, 20:30
Jug Adriatic osiguranje
14 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica
22nd May 21, 20:00
Primorje EB
21 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Rijeka, Kantrida
2. kolo
15th Oct 21, 19:30
Solaris
13 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
4. kolo
30th Oct 21, 18:30
KPK
12 : 8
ZAVRšENO

Medveščak
Korčula, Gojko Arneri
6. kolo
13th Nov 21, 20:00
Primorje EB
19 : 12
ZAVRšENO

Medveščak
Rijeka, Kantrida
1. kolo
10th Dec 21, 10:30
Jadran ST
13 : 7
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
2. kolo
10th Dec 21, 20:45
HAVK Mladost
13 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2. kolo
18th Feb 22, 12:20
Solaris mlađi juniori
8 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
18th Feb 22, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica
19th Feb 22, 11:10
Zadar 1952 mlađi juniori
9 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Split, Poljud
5.-8.mjesta
19th Feb 22, 17:30
Zadar 1952 mlađi juniori
12 : 15
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Split, Poljud
Za 3.mjesto
20th Feb 22, 11:20
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
9 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Split, Poljud
11.kolo
3rd Mar 22, 17:00

BVK Crvena zvezda
9 : 11
ZAVRšENO

PVK Jadran HN
Zagreb, SP Mladost
12.kolo
4th Mar 22, 20:40

Novi Beograd
15 : 11
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Zagreb, SP Mladost
14.kolo
6th Mar 22, 10:00

VK Budva BR
7 : 12
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Zagreb, SP Mladost
13. kolo
16th Mar 22, 19:15
Solaris
7 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Šibenik, Crnica
1. kolo
17th Mar 22, 21:00
HAVK Mladost kadeti
8 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
2. kolo
18th Mar 22, 13:00
Zadar 1952 kadeti
7 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zadar, Višnjik
3. kolo
18th Mar 22, 17:00
Medveščak kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Zadar, Višnjik
5.-8.mjesta
19th Mar 22, 18:20
Primorje EB kadeti
11 : 8
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zadar, Višnjik
Za 7. mjesto
20th Mar 22, 09:00
Zadar 1952 kadeti
9 : 12
ZAVRšENO

Solaris kadeti
Zadar, Višnjik
6. kolo
23rd Mar 22, 20:00
POŠK 1937
13 : 9
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
4. kolo
26th Mar 22, 19:30
Galeb MR
12 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937
Makarska
2.utakmica
6th Apr 22, 20:45
HAVK Mladost
11 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
2. utakmica
9th Apr 22, 19:30

VK Šabac
16 : 12
ZAVRšENO

VK Valis
8. kolo
30th Apr 22, 18:00
POŠK 1937
17 : 9
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Split, Poljud
2.utakmica
13th May 22, 19:30
Solaris
9 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
1.kolo
23rd Jun 22, 18:20
Zadar 1952 mlađi juniori
8 : 15
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
24th Jun 22, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
5 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtzavršnica
25th Jun 22, 10:00
HAVK Mladost mlađi juniori
6 : 5
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8.mjesta
25th Jun 22, 17:00
Medveščak mlađi juniori
4 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
22nd Oct 22, 19:45
Solaris
12 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
4. kolo
5th Nov 22, 19:30
Solaris
2 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
Poluzavršnica
7th Dec 22, 17:30
Jug Adriatic osiguranje
12 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
8. kolo
16th Dec 22, 20:30
HAVK Mladost
12 : 7
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SP Mladost
10.kolo
13th Jan 23, 20:10
Primorje EB
9 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Rijeka, Kantrida
7.kolo
14th Jan 23, 15:30
POŠK 1937 mlađi juniori
3 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Split, Poljud
12.kolo
3rd Feb 23, 19:00
Solaris
7 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
2.kolo
11th Feb 23, 17:45
POŠK 1937
16 : 8
ZAVRšENO

Crikvenica
Split, Poljud
1.utakmica
22nd Mar 23, 20:00
Solaris
8 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Šibenik, Crnica
16. kolo
2nd Apr 23, 11:30
POŠK 1937 mlađi juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
11.kolo
22nd Apr 23, 20:00
Galeb MR
12 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH
Makarska
2.utakmica
28th Apr 23, 20:10
Primorje EB
8 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
2.utakmica
6th May 23, 17:00
Jadran ST
9 : 3
ZAVRšENO

POŠK 1937
Split, Poljud
20. kolo
13th May 23, 11:00
Mornar mlađi juniori
10 : 9
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Split, Poljud
1.kolo
29th Jun 23, 20:30
Zadar 1952 juniori
8 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Rijeka, Kantrida
2.kolo
30th Jun 23, 13:00
Primorje EB juniori
17 : 8
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Rijeka, Kantrida
3.kolo
30th Jun 23, 20:30
Jug Adriatic osiguranje juniori
8 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Rijeka, Kantrida
5.-8.mjesta
1st Jul 23, 16:30
Jadran ST juniori
20 : 10
ZAVRšENO

Solaris juniori
Rijeka, Kantrida
Za 7.mjesto
2nd Jul 23, 09:00
Solaris juniori
10 : 22
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Rijeka, Kantrida
3.kolo
26th Oct 23, 20:00
Zadar 1952
9 : 8
ZAVRšENO

KPK
Zadar, Višnjik
1.kolo
27th Oct 23, 19:30
Solaris
17 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
7.kolo
8th Nov 23, 16:00

PVK Jadran HN
8 : 9
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Herceg Novi, Škver
Finale
2nd Dec 23, 16:30
ŽAVK Mladost
13 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST
Zadar, Višnjik
4.kolo
13th Jan 24
POŠK 1937
15 : 8
ZAVRšENO

Bellevue
Split, Poljud
1.kolo
25th Jan 24, 16:30
Jadran ST juniori
13 : 7
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Split, Poljud
1.kolo
25th Jan 24, 18:00
Zadar 1952 juniori
6 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
2.kolo
26th Jan 24, 09:00
POŠK 1937 juniori
9 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Split, Poljud
2.kolo
26th Jan 24, 10:30
Jadran ST juniori
21 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Split, Poljud
3.kolo
26th Jan 24, 19:30
Medveščak juniori
6 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
3.kolo
26th Jan 24, 21:00
Mornar juniori
14 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
Četvrtzavršnica
27th Jan 24, 11:00
Jadran ST juniori
11 : 17
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
5.-8. mjesta
27th Jan 24, 16:30
Zadar 1952 juniori
12 : 13
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
5.-8. mjesta
27th Jan 24, 18:00
Jadran ST juniori
11 : 7
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Split, Poljud
Za 7.mjesto
28th Jan 24, 09:00
Zadar 1952 juniori
15 : 6
ZAVRšENO

POŠK 1937 juniori
Split, Poljud
Za 5.mjesto
28th Jan 24, 10:30
Medveščak juniori
7 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Split, Poljud
Za 3.mjesto
28th Jan 24, 12:00
Primorje EB juniori
13 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje juniori
Split, Poljud
Finale
28th Jan 24, 13:30
HAVK Mladost juniori
10 : 13
ZAVRšENO

Mornar juniori
Split, Poljud
6.kolo
3rd Feb 24, 18:00
POŠK 1937
17 : 8
ZAVRšENO

Pula
Split, Poljud
2.kolo
4th Feb 24, 11:00
VK Bura
9 : 20
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Split, Poljud
1.kolo
4th Feb 24, 12:50
Jadran ST
19 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Jug
Split, Poljud
3.kolo
8th Feb 24, 14:00
OVK Split nade
4 : 18
ZAVRšENO

Medveščak nade
Split, Poljud
2.kolo
8th Feb 24, 18:00
Gusar Mlini nade
0 : 22
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Split, Poljud
2.kolo
8th Feb 24, 18:50
Solaris nade
7 : 11
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Split, Poljud
4.kolo
8th Feb 24, 19:40
Medveščak nade
4 : 8
ZAVRšENO

ZPK nade
Split, Poljud
4.kolo
8th Feb 24, 20:30
Jadran ST nade
28 : 1
ZAVRšENO

OVK Split nade
Split, Poljud
1.kolo
9th Feb 24, 18:00
OVK Split nade
5 : 16
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Split, Poljud
1.kolo
9th Feb 24, 18:50
Osijek nade
11 : 14
ZAVRšENO

Zagreb nade
Split, Poljud
1.kolo
9th Feb 24, 19:40
KPK nade
10 : 6
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Split, Poljud
1.kolo
9th Feb 24, 20:30
HAVK Mladost nade
10 : 11
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje nade
Split, Poljud
2.kolo
10th Feb 24, 09:00
Solaris nade
3 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Split, Poljud
2.kolo
10th Feb 24, 09:50
Medveščak nade
16 : 7
ZAVRšENO

POŠK 1937 nade
Split, Poljud
2.kolo
10th Feb 24, 10:40
Jadran ST nade
10 : 3
ZAVRšENO

Mornar nade
Split, Poljud
2.kolo
10th Feb 24, 11:30
Cavtat nade
9 : 7
ZAVRšENO

ZPK nade
Split, Poljud
5.kolo
11th Feb 24, 09:00
Zadar 1952 nade
22 : 4
ZAVRšENO

Gusar Mlini nade
Split, Poljud
Za 5.mjesto
11th Feb 24, 10:00
Galeb MR nade
15 : 13
ZAVRšENO

ZPK nade
Split, Poljud
8.kolo
17th Feb 24
POŠK 1937
10 : 12
ZAVRšENO

Galeb MR
Split, Poljud
6.kolo
17th Feb 24, 18:00
OVK Split
7 : 11
ZAVRšENO

Mornar
Split, Poljud
5.kolo
2nd Mar 24, 17:30
Jadran ST
22 : 4
ZAVRšENO

ŽVK Viktoria
Split, Poljud
12.kolo
9th Mar 24
POŠK 1937 mlađi juniori
8 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud
2.utakmica
19th Mar 24, 20:30
Solaris
9 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Šibenik, Crnica
17.kolo
13th Apr 24, 13:00
Jadran ST mlađi juniori
15 : 13
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Split, Poljud

Obrada rezultata: www.furkisport.hr