Mateo Jović

CRO

Broj utakmica: 88

Prekršaji: 1372 (15.6)

Peterci: 185 (2.1)

02.kolo
24th Jan 15, 21:00
Bellevue
9 : 10
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Dubrovnik, Gruž
01.kolo
26th Feb 15, 17:45
Zadar 1952 mlađi juniori
3 : 4
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
27th Feb 15, 11:30
Jadran ST mlađi juniori
8 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
27th Feb 15, 16:00
Zadar 1952 mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
5.-8. mjesto PF1
28th Feb 15, 13:00
POŠK mlađi juniori
6 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 7. mjesto
1st Mar 15, 09:00
Jadran ST mlađi juniori
4 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
24th Oct 15, 19:30
POŠK
11 : 5
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
01.kolo
15th Jan 16, 12:00
POŠK mlađi kadeti
6 : 3
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
15th Jan 16, 18:15
KPK mlađi kadeti
13 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
16th Jan 16, 12:00
Jadran ST mlađi kadeti
3 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
04.kolo
16th Jan 16, 20:15
Jadran ST mlađi kadeti
8 : 5
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
05.kolo
17th Jan 16, 10:00
Galeb MR mlađi kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
04.kolo
27th Feb 16, 14:00
ŽVK Jug
8 : 13
ZAVRšENO

Viktoria
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica
9th Mar 16, 18:00
Jug AO
20 : 2
ZAVRšENO

Medveščak
Dubrovnik, Gruž
1. utakmica
23rd Mar 16, 18:00
Solaris
7 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
1.kolo
17th Jun 16, 19:00
Mornar BS kadeti
7 : 5
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
18th Jun 16, 09:30
KPK kadeti
7 : 14
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
18th Jun 16, 17:00
Primorje EB kadeti
10 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zadar, Višnjik
5.kolo
4th Dec 16, 12:00
POŠK
21 : 13
ZAVRšENO

Marsonia
Zagreb, SP Mladost
01.kolo
6th Jan 17, 18:00
Mornar BS juniori
5 : 2
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Split, Poljud
02.kolo
7th Jan 17, 11:30
Mornar BS juniori
7 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Split, Poljud
2.utakmica
26th Apr 17, 18:00
POŠK
16 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
1.kolo
6th Jul 17, 16:30
Mornar BS kadeti
11 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
7th Jul 17, 12:45
Zadar 1952 kadeti
10 : 4
ZAVRšENO

KPK kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
7th Jul 17, 20:15
KPK kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za plasman 1/4 mjesto 'D'
8th Jul 17, 20:15
Zadar 1952 kadeti
15 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
Finale 3/4 mjesto
9th Jul 17, 11:30
Mornar BS kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
1st Dec 17, 20:00
Medveščak
9 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
2nd Dec 17, 12:00
Jadran Kostrena
6 : 16
ZAVRšENO

Medveščak
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
10th Feb 18, 16:00
ŽVK Jug
8 : 19
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
2. ut. četvrt.
25th Apr 18, 21:00
Jadran ST
18 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2. ut. 5.-8. mj.
6th May 18, 17:00
POŠK
11 : 11
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
4. kolo
8th Dec 18, 21:00
POŠK
5 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
Polufinale 2
21st Dec 18, 17:45
POŠK
11 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
21st Mar 19, 17:00
Jadran ST mlađi kadeti
5 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
22nd Mar 19, 10:00
Jadran ST mlađi kadeti
6 : 12
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
22nd Mar 19, 17:00
Mornar BS mlađi kadeti
4 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 1
23rd Mar 19, 17:00
Mornar BS mlađi kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Utakmica za 3. mjesto
24th Mar 19, 11:00
POŠK mlađi kadeti
14 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. utakmica
16th Apr 19, 20:00
Jadran ST
18 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
2. ut. 5.-8. mj PF1
3rd May 19, 19:30
POŠK
11 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952
Split, Poljud
1.kolo
15th Oct 19, 19:30
HAVK Mladost
17 : 6
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
16th Oct 19, 12:00
HAVK Mladost
27 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR
Zagreb, SP Mladost
2. utakmica
26th Jun 20, 11:00
Jug AO
20 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jun 20, 18:00
POŠK mlađi kadeti
6 : 17
ZAVRšENO

Solaris mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3.kolo
30th Jun 20, 11:00
Jadran ST mlađi kadeti
16 : 4
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4.kolo
30th Jun 20, 17:30
Primorje EB mlađi kadeti
14 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.kolo
1st Jul 20, 10:30
POŠK mlađi kadeti
9 : 20
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesto PF2
1st Jul 20, 18:30
Mornar BS mlađi kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 7.mjesto
2nd Jul 20, 09:30
Opatija LRH mlađi kadeti
15 : 12
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
1. utakmica
18th Jul 20, 21:00
Jadran ST
13 : 9
ZAVRšENO

Solaris
Split - Zvončac
1. kolo
27th Jul 20, 11:00
POŠK kadeti
40 : 1
ZAVRšENO

Siscia kadeti
2. kolo
27th Jul 20, 18:00
HAVK Mladost kadeti
6 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
28th Jul 20, 09:30
Jadran ST kadeti
9 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Jul 20, 17:30
Siscia kadeti
1 : 28
ZAVRšENO

Opatija LRH kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 07:30
HAVK Mladost kadeti
27 : 2
ZAVRšENO

Siscia kadeti
Dubrovnik, Gruž
5.-8.mjesto PF1
29th Jul 20, 17:30
Zadar 1952 kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za 5.mjesto
30th Jul 20, 11:00
Mornar BS kadeti
13 : 10
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
3rd Oct 20, 20:00
Primorje EB
18 : 8
ZAVRšENO

POŠK
Rijeka, Kantrida
7.kolo
25th Nov 20, 20:00
Primorje EB
5 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
2.kolo
27th Nov 20, 20:30
Mornar BS
4 : 21
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, SP Mladost
16.kolo
3rd Apr 21, 20:00
Primorje EB
4 : 9
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1.kolo
26th Aug 21, 11:10
HAVK Mladost mlađi kadeti
4 : 10
ZAVRšENO

Medveščak mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
2.kolo
26th Aug 21, 19:40
Medveščak mlađi kadeti
11 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
27th Aug 21, 11:10
Mornar BS mlađi kadeti
20 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
5.kolo
28th Aug 21, 09:00
Primorje EB mlađi kadeti
17 : 11
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Zagreb, Šalata
Za 3.mjesto
29th Aug 21, 11:10
Jadran ST mlađi kadeti
7 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi kadeti
Zagreb, Svetice
1. kolo
2nd Oct 21, 19:45
Medveščak
6 : 19
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Zagreb, Svetice
4. kolo
30th Oct 21, 18:00
Zadar 1952
11 : 16
ZAVRšENO

Primorje EB
Zadar, Višnjik
Prijateljska utakmica
29th Dec 21, 19:00
Hrvatska
9 : 8
ZAVRšENO

Crna Gora
8. kolo
8th Jan 22, 19:45
Medveščak
5 : 18
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, Svetice
12. kolo
26th Feb 22, 19:30
Medveščak
16 : 15
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, Svetice
11.kolo
3rd Mar 22, 20:40
HAVK Mladost
11 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Zagreb, SP Mladost
2. kolo
5th Mar 22, 17:00
Osijek
18 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Slavonski Brod
14.kolo
6th Mar 22, 13:00
Mornar BS
7 : 19
ZAVRšENO

Novi Beograd
Zagreb, SP Mladost
14. kolo
23rd Mar 22, 19:30
Solaris
12 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Šibenik, Crnica
1. kolo
1st Apr 22, 12:00
ŽAVK Mladost juniorke
14 : 3
ZAVRšENO

Viktoria juniorke
Zagreb, SP Mladost
5. kolo
2nd Apr 22, 17:00
Osijek
20 : 7
ZAVRšENO

Crikvenica
Slavonski Brod
1.utakmica
30th Apr 22, 19:30
Medveščak
14 : 12
ZAVRšENO

KPK
Zagreb, Svetice
1.utakmica
7th May 22, 18:00
HAVK Mladost
8 : 10
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SP Mladost
1.utakmica
28th May 22, 17:45
ŽAVK Mladost
6 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SP Mladost
1. kolo
28th Jul 22, 18:00
Medveščak kadeti
12 : 11
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
29th Jul 22, 11:20
Medveščak kadeti
14 : 12
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
29th Jul 22, 18:00
Primorje EB kadeti
6 : 16
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Zagreb, Šalata
4. kolo
30th Jul 22, 11:20
Medveščak kadeti
20 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Zagreb, Šalata
5. kolo
30th Jul 22, 20:20
Zadar 1952 kadeti
10 : 16
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Zagreb, Šalata
3.kolo
2nd Nov 22, 20:45
HAVK Mladost
17 : 3
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SP Mladost
6. kolo
23rd Nov 22, 20:40
Medveščak
10 : 18
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, Svetice

Obrada rezultata: www.furkisport.hr