Vlaho Radičević

CRO

Broj utakmica: 71

Prekršaji: 1139 (16.0)

Peterci: 150 (2.1)

PF 1
19th Dec 14, 20:30
ŽAVK Mladost
11 : 6
ZAVRšENO

Viktoria
Zagreb, SRC Mladost
5.-8. mjesto PF2
21st Feb 15, 16:10
POŠK mlađi kadeti
9 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
01.kolo
26th Feb 15, 16:30
Primorje EB mlađi juniori
13 : 6
ZAVRšENO

POŠK mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
27th Feb 15, 12:45
Mornar BS mlađi juniori
8 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
27th Feb 15, 18:30
HAVK Mladost mlađi juniori
9 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
28th Feb 15, 16:45
HAVK Mladost mlađi juniori
9 : 7
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Za 5. mjesto
1st Mar 15, 10:15
POŠK mlađi juniori
6 : 12
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
06.kolo
1st Mar 15, 17:00
KPK
14 : 6
ZAVRšENO

Zagreb
Korčula, Gojko Arneri
Pokufinale 2
5th Dec 15, 18:00
Mornar BS
5 : 21
ZAVRšENO

Primorje EB
Zadar, Višnjik
01.kolo
15th Jan 16, 13:00
Jadran ST mlađi kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
15th Jan 16, 19:15
Mornar BS mlađi kadeti
11 : 6
ZAVRšENO

POŠK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
03.kolo
16th Jan 16, 12:00
Jadran ST mlađi kadeti
3 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
04.kolo
16th Jan 16, 18:15
KPK mlađi kadeti
5 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
05.kolo
17th Jan 16, 12:00
POŠK mlađi kadeti
1 : 8
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
04.kolo
27th Feb 16, 14:00
ŽVK Jug
8 : 13
ZAVRšENO

Viktoria
Dubrovnik, Gruž
1.utakmica
9th Mar 16, 20:30
Jadran ST
6 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
1.kolo
26th May 16, 17:00
Jug Adriatic osiguranje juniori
11 : 13
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
27th May 16, 09:30
HAVK Mladost juniori
19 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
27th May 16, 18:15
Jadran ST juniori
9 : 9
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
17th Dec 16, 19:00
Primorje EB
8 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Slavonski Brod
2.kolo
28th Jan 17, 10:45
Mornar BS mlađi kadeti
2 : 9
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
Utakmica 1
8th Apr 17, 19:30
POŠK
10 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2.utakmica
22nd Apr 17, 19:00
Primorje EB
8 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
2. utakmica za 3. mjesto
10th May 17, 18:30
Mornar BS
14 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
1st Dec 17, 12:00
Primorje EB
4 : 14
ZAVRšENO

Jadran ST
Dubrovnik, Gruž
5. kolo
3rd Dec 17, 10:00
Jadran ST
11 : 4
ZAVRšENO

Medveščak
Dubrovnik, Gruž
Finale
16th Dec 17, 20:00
ŽAVK Mladost
10 : 6
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
1. ut. četvrt.
21st Apr 18, 19:00
POŠK
6 : 13
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
10. kolo
27th Apr 18, 17:30
ŽVK Jug
11 : 18
ZAVRšENO

Viktoria
Dubrovnik, Gruž
2. ut. za 3. mj.
19th May 18, 18:00
Mornar BS
5 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
1.kolo
28th Jun 18, 21:45
Medveščak juniori
6 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Šalata
2.kolo
29th Jun 18, 11:30
Mornar BS juniori
4 : 15
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, Šalata
3.kolo
29th Jun 18, 19:15
Zadar 1952 juniori
8 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST juniori
Zagreb, Šalata
Četvrtfinale 2
30th Jun 18, 10:15
Jadran ST juniori
3 : 8
ZAVRšENO

Mornar BS juniori
Zagreb, Šalata
5.-8. mjesto PF1
30th Jun 18, 18:00
Jadran ST juniori
6 : 11
ZAVRšENO

Medveščak juniori
Zagreb, Šalata
Finale
1st Jul 18, 12:45
Primorje EB juniori
6 : 14
ZAVRšENO

HAVK Mladost juniori
Zagreb, Šalata
4. kolo
8th Dec 18, 21:00
POŠK
5 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
1. utakmica za 9. mjesto
23rd Mar 19, 20:00
Galeb MR
11 : 11
ZAVRšENO

Medveščak
Makarska
1. utakmica
10th Apr 19, 20:00
Solaris
10 : 12
ZAVRšENO

Jadran ST
Šibenik, Crnica
1. ut. za 3. mjesto
8th May 19, 20:00
Jadran ST
17 : 9
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
2. kolo
15th Oct 19, 10:00
Mornar BS
15 : 10
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
2. utakmica
27th Jun 20, 18:30
Jadran ST
14 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
2. ut. za 5. mj.
18th Jul 20, 18:00
Mornar BS
4 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
1. kolo
27th Jul 20, 10:00
Zadar 1952 kadeti
9 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
27th Jul 20, 20:00
POŠK kadeti
24 : 2
ZAVRšENO

Zagreb kadeti
Dubrovnik, Gruž
3. kolo
28th Jul 20, 08:30
Galeb MR kadeti
13 : 20
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
1.kolo
28th Jul 20, 16:30
Galeb MR kadeti
5 : 21
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Dubrovnik, Gruž
2.kolo
29th Jul 20, 10:30
Mornar BS kadeti
6 : 8
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
Polufinale 2
29th Jul 20, 21:30
Primorje EB kadeti
13 : 7
ZAVRšENO

POŠK kadeti
Dubrovnik, Gruž
Za 5.mjesto
30th Jul 20, 11:00
Mornar BS kadeti
13 : 10
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Dubrovnik, Gruž
3.Kolo
17th Oct 20, 19:30
Mornar BS
16 : 9
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
8.kolo
5th Dec 20, 18:00
POŠK
3 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS
Split, Poljud
1.kolo
5th Feb 21, 12:30
ZPK juniori
5 : 23
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zadar, Višnjik
2.kolo
5th Feb 21, 20:45
Jadran ST juniori
17 : 11
ZAVRšENO

Zadar 1952 juniori
Zadar, Višnjik
3.kolo
6th Feb 21, 11:00
Zadar 1952 juniori
15 : 11
ZAVRšENO

POŠK juniori
Zadar, Višnjik
4.kolo
6th Feb 21, 20:45
Jadran ST juniori
11 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB juniori
Zadar, Višnjik
5.kolo
7th Feb 21, 09:30
ZPK juniori
7 : 14
ZAVRšENO

POŠK juniori
Zadar, Višnjik
11.kolo
26th Feb 21, 18:00
KPK
5 : 19
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Dubrovnik, Gruž
13.kolo
13th Mar 21, 20:00
Mornar BS
9 : 19
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
2.utakmica
14th Apr 21, 12:00
Jug Adriatic osiguranje
15 : 6
ZAVRšENO

POŠK
Dubrovnik, Gruž
2.utakmica
8th May 21, 17:30
Mornar BS
19 : 20
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud
2. kolo
9th Oct 21, 18:30
KPK
12 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952
Korčula, Gojko Arneri
4. kolo
30th Oct 21, 20:00
Mornar BS
15 : 9
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
8. kolo
26th Jan 22, 18:00
KPK
11 : 19
ZAVRšENO

Mornar BS
Korčula, Gojko Arneri
10.kolo
5th Feb 22, 19:00
Mornar BS
9 : 20
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
13.kolo
5th Mar 22, 18:50

Partizan
10 : 6
ZAVRšENO

Solaris
Zagreb, SRC Mladost
14.kolo
6th Mar 22, 17:00

Primorac
10 : 13
ZAVRšENO

Partizan
Kragujevac, SC Park
13. kolo
16th Mar 22, 20:30
Jadran ST
16 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
1.utakmica
26th Mar 22, 19:30
Mornar BS
10 : 12
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1. polufinalna utakmica
13th Apr 22, 19:30
Jadran ST
17 : 8
ZAVRšENO

Solaris
Split, Poljud
1.utakmica
30th Apr 22, 19:30
Mornar BS
13 : 9
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud

Obrada rezultata: www.furkisport.hr