Matko Stipičević

CRO

Datum rođenja:

Broj utakmica: 64

Prekršaji: 957 (15.0)

Peterci: 200 (3.1)

1. kolo
24th Feb 22, 18:45
KPK mlađi kadeti
22 : 3
ZAVRšENO

Vukovar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
25th Feb 22, 09:45
Opatija LRH mlađi kadeti
23 : 2
ZAVRšENO

Vukovar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4.kolo
26th Feb 22, 21:15
KPK mlađi kadeti
13 : 3
ZAVRšENO

Barakudice
Šibenik, Crnica
5.kolo
27th Feb 22, 10:15
Mornar mlađi kadeti
20 : 4
ZAVRšENO

Vukovar mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
4. kolo
26th Mar 22, 18:00
Opatija LRH
25 : 12
ZAVRšENO

Osijek
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Apr 22, 19:00
Siscia
8 : 24
ZAVRšENO

Bellevue
Sisak
7. kolo
23rd Apr 22, 18:30
Zagreb
15 : 12
ZAVRšENO

Opatija LRH
Zagreb, Utrina
9. kolo
7th May 22, 16:00
Crikvenica
13 : 23
ZAVRšENO

Bellevue
Rijeka, Kantrida
2.utakmica
21st May 22, 14:00
Primorje EB
6 : 21
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
1.kolo
23rd Jun 22, 18:20
Zadar 1952 mlađi juniori
8 : 15
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
3.kolo
24th Jun 22, 21:00
Primorje EB mlađi juniori
5 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Četvrtzavršnica
25th Jun 22, 11:20
Mornar mlađi juniori
13 : 10
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
Poluzavršnica
25th Jun 22, 21:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
16 : 14
ZAVRšENO

Mornar mlađi juniori
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
28th Jul 22, 20:20
KPK kadeti
13 : 6
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Zagreb, Šalata
2. kolo
29th Jul 22, 10:10
Zadar 1952 kadeti
18 : 5
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zagreb, Šalata
3. kolo
29th Jul 22, 20:20
Galeb MR kadeti
6 : 20
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Zagreb, Šalata
4. kolo
30th Jul 22, 09:00
Primorje EB kadeti
24 : 3
ZAVRšENO

KPK kadeti
Zagreb, Šalata
5. kolo
30th Jul 22, 19:10
Galeb MR kadeti
2 : 26
ZAVRšENO

Primorje EB kadeti
Zagreb, Šalata
1.kolo
21st Oct 22, 19:00
HAVK Mladost
18 : 8
ZAVRšENO

Mornar
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
21st Oct 22, 20:30
Zadar 1952
4 : 16
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
22nd Oct 22, 17:00
HAVK Mladost
22 : 3
ZAVRšENO

Zadar 1952
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
22nd Oct 22, 18:30
Mornar
12 : 8
ZAVRšENO

Medveščak
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
2nd Dec 22, 09:45
ŽAVK Mladost kadetkinje
7 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
2nd Dec 22, 20:15
Jadran ST kadetkinje
10 : 5
ZAVRšENO

ŽVK Mursa kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
3rd Dec 22, 09:45
ŽVK Mursa kadetkinje
6 : 11
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
4.kolo
3rd Dec 22, 18:45
ŽAVK Mladost kadetkinje
8 : 7
ZAVRšENO

ŽVK Mursa kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
5.kolo
4th Dec 22, 09:45
ŽVK Jug kadetkinje
16 : 3
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
6.kolo
16th Dec 22, 20:45
Medveščak mlađi juniori
5 : 7
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi juniori
Zagreb, Svetice
10. kolo
4th Feb 23, 11:50
HAVK Mladost mlađi juniori
20 : 14
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
10th Feb 23, 18:45
Zadar 1952 kadeti
14 : 9
ZAVRšENO

Cavtat kadeti
Zadar, Višnjik
2.kolo
11th Feb 23, 11:30
KPK kadeti
13 : 9
ZAVRšENO

Galeb MR kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
11th Feb 23, 18:30
Cavtat kadeti
2 : 16
ZAVRšENO

Medveščak kadeti
Zadar, Višnjik
4.kolo
12th Feb 23, 10:00
POŠK 1937 kadeti
13 : 8
ZAVRšENO

Cavtat kadeti
Zadar, Višnjik
5.kolo
12th Feb 23, 17:15
KPK kadeti
4 : 6
ZAVRšENO

Cavtat kadeti
Zadar, Višnjik
3.kolo
18th Feb 23, 18:00
Delfin
5 : 17
ZAVRšENO

POŠK 1937
Rovinj
5.kolo
4th Mar 23, 19:00
Delfin
6 : 22
ZAVRšENO

Opatija LRH
Rovinj
7.kolo
18th Mar 23, 19:00
Siscia
8 : 19
ZAVRšENO

POŠK 1937
Sisak
18. kolo
22nd Apr 23, 10:45
Medveščak mlađi juniori
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zagreb, Svetice
Prijateljska utakmica
1st Jul 23, 20:00
Hrvatska U15
10 : 11
ZAVRšENO

Mađarska U15
Bjelovar
1.kolo
24th Jul 23, 17:00
Jadran ST nade
19 : 2
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
24th Jul 23, 17:50
Medveščak nade
12 : 1
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
25th Jul 23, 10:40
Jug Adriatic osiguranje nade
3 : 5
ZAVRšENO

Solaris nade
Zagreb, SP Mladost
2.kolo
25th Jul 23, 11:30
KPK nade
16 : 2
ZAVRšENO

Primorje EB nade
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
25th Jul 23, 17:00
Delfin nade
7 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
25th Jul 23, 18:40
Primorje EB nade
17 : 8
ZAVRšENO

OVK Split nade
Zagreb, SP Mladost
4.kolo
26th Jul 23, 09:50
Medveščak nade
13 : 0
ZAVRšENO

Zadar 1952 nade
Zagreb, SP Mladost
5.kolo
26th Jul 23, 17:00
Cavtat nade
5 : 2
ZAVRšENO

Jadran ST nade
Zagreb, SP Mladost
5.kolo
26th Jul 23, 17:50
Delfin nade
19 : 7
ZAVRšENO

Opatija LRH nade
Zagreb, SP Mladost
Za 7.mjesto
27th Jul 23, 10:40
Medveščak nade
9 : 5
ZAVRšENO

Solaris nade
Zagreb, SP Mladost
Poluzavršnica
27th Jul 23, 12:20
KPK nade
14 : 7
ZAVRšENO

ZPK nade
Zagreb, SP Mladost
Za 3.mjesto
27th Jul 23, 17:50
Cavtat nade
7 : 3
ZAVRšENO

ZPK nade
Zagreb, SP Mladost
3.kolo
16th Dec 23, 20:00
Siscia
8 : 14
ZAVRšENO

Galeb MR
Sisak
1.kolo
20th Jan 24, 19:45
Medveščak
13 : 17
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, Svetice
9.kolo
9th Feb 24, 20:40
HAVK Mladost mlađi juniori
6 : 10
ZAVRšENO

Medveščak mlađi juniori
Zagreb, SP Mladost
1.kolo
29th Feb 24, 19:15
KPK mlađi kadeti
18 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Bazen Iver
2.kolo
1st Mar 24, 09:45
Solaris mlađi kadeti
10 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
3.kolo
1st Mar 24, 20:30
Delfin mlađi kadeti
5 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Bazen Iver
4.kolo
2nd Mar 24, 09:45
Solaris mlađi kadeti
18 : 6
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Bazen Jelkovec
5.kolo
2nd Mar 24, 19:15
Delfin mlađi kadeti
5 : 12
ZAVRšENO

KPK mlađi kadeti
Bazen Iver
Za 7.mjesto
3rd Mar 24, 12:15
Solaris mlađi kadeti
10 : 7
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi kadeti
Bazen Iver
2.kolo
16th Mar 24, 18:00
Jadran ST kadetkinje
7 : 10
ZAVRšENO

ŽAVK Mladost kadetkinje
Zagreb, SP Mladost
13.kolo
19th Mar 24, 20:40
Medveščak mlađi juniori
17 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Zagreb, Svetice
15.kolo
22nd Mar 24, 20:40
Medveščak mlađi juniori
14 : 8
ZAVRšENO

Solaris mlađi juniori
Zagreb, Svetice
17.kolo
12th Apr 24, 20:40
Medveščak mlađi juniori
16 : 3
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Zagreb, Svetice

Obrada rezultata: www.furkisport.hr