Filip Tošić

Datum rođenja:

Broj utakmica: 33

Prekršaji: 509 (15.4)

Peterci: 154 (4.7)

1. kolo
22nd Jul 21, 13:15
Jadran ST mlađi juniori
14 : 4
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
22nd Jul 21, 21:15
HAVK Mladost mlađi juniori
7 : 16
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Šibenik, Crnica
3. kolo
23rd Jul 21, 10:45
Zadar 1952 mlađi juniori
20 : 7
ZAVRšENO

KPK mlađi juniori
Šibenik, Crnica
4. kolo
23rd Jul 21, 20:00
HAVK Mladost mlađi juniori
16 : 5
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi juniori
Šibenik, Crnica
5. kolo
24th Jul 21, 12:00
Opatija LRH mlađi juniori
4 : 17
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesta
24th Jul 21, 19:45
HAVK Mladost mlađi juniori
14 : 5
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Šibenik, Crnica
Poluzavršnica
24th Jul 21, 22:15
Jadran ST mlađi juniori
11 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB mlađi juniori
Šibenik, Crnica
Za 3.mjesto
25th Jul 21, 12:00
POŠK 1937 mlađi juniori
8 : 10
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Šibenik, Crnica
2. kolo
18th Feb 22, 13:30
Mornar BS mlađi juniori
6 : 7
ZAVRšENO

Zadar 1952 mlađi juniori
Split, Poljud
3. kolo
18th Feb 22, 17:30
HAVK Mladost mlađi juniori
12 : 11
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
5.-8.mjesta
19th Feb 22, 18:40
POŠK 1937 mlađi juniori
13 : 9
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi juniori
Split, Poljud
Za 5.mjesto
20th Feb 22, 10:10
Solaris mlađi juniori
10 : 17
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi juniori
Split, Poljud
1. kolo
3rd Mar 22, 18:40
Osijek kadeti
3 : 33
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje kadeti
Split, Poljud
2. kolo
4th Mar 22, 12:30
POŠK 1937 kadeti
3 : 18
ZAVRšENO

HAVK Mladost kadeti
Split, Poljud
3. kolo
4th Mar 22, 18:40
Jug Adriatic osiguranje kadeti
13 : 10
ZAVRšENO

Mornar BS kadeti
Split, Poljud
4. kolo
5th Mar 22, 17:30
Jug Adriatic osiguranje kadeti
9 : 10
ZAVRšENO

Zadar 1952 kadeti
Split, Poljud
5. kolo
6th Mar 22, 09:00
Jug Adriatic osiguranje kadeti
16 : 9
ZAVRšENO

POŠK 1937 kadeti
Split, Poljud
1. kolo
7th Apr 22, 21:00
KPK mlađi kadeti
7 : 17
ZAVRšENO

Jadran ST mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
2. kolo
8th Apr 22, 09:40
Opatija LRH mlađi kadeti
9 : 17
ZAVRšENO

HAVK Mladost mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
3. kolo
8th Apr 22, 17:30
POŠK 1937 mlađi kadeti
11 : 25
ZAVRšENO

Opatija LRH mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
5.-8.mjesta
9th Apr 22, 18:10
KPK mlađi kadeti
14 : 8
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
Za 7. mjesto
10th Apr 22, 09:00
Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
11 : 3
ZAVRšENO

POŠK 1937 mlađi kadeti
Šibenik, Crnica
8. kolo
28th Apr 22, 20:45
Zagreb
10 : 6
ZAVRšENO

Siscia
Zagreb, Utrina
1. kolo
5th May 22, 13:00
Jug Adriatic osiguranje nade
10 : 2
ZAVRšENO

POŠK 1937 nade
Korčula, Teren 1
2. kolo
5th May 22, 19:40
HAVK Mladost nade
16 : 1
ZAVRšENO

Mornar BS nade
Korčula, Teren 2
3. kolo
6th May 22, 11:10
Jug Adriatic osiguranje nade
1 : 9
ZAVRšENO

Zagreb nade
Korčula, Teren 1
4.kolo
6th May 22, 17:30
Jug Adriatic osiguranje nade
11 : 4
ZAVRšENO

Galeb MR nade
Korčula, Teren 2
5.kolo
7th May 22, 11:10
Jadran ST nade
5 : 6
ZAVRšENO

Cavtat nade
Korčula, Teren 1
7th May 22, 19:10
Cavtat nade
7 : 5
ZAVRšENO

HAVK Mladost nade
Korčula, Teren 2
Finale
8th May 22, 11:20
Cavtat nade
9 : 8
ZAVRšENO

KPK nade
Korčula, Gojko Arneri
11. kolo
21st May 22, 15:30
Osijek
14 : 21
ZAVRšENO

Zagreb
Slavonski Brod
1. kolo
18th Jul 22, 17:30
ZPK mlađi kadeti
2 : 10
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
19th Jul 22, 12:30
KPK mlađi kadeti
18 : 7
ZAVRšENO

Galeb MR mlađi kadeti
Dubrovnik, Gruž

Obrada rezultata: www.furkisport.hr