Vaterpolo - Prvenstvo Hrvatske 1B liga

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 VK POŠK 1937 11 10 1 0 31 172 89 +83
2 VK Bellevue (1) 11 9 0 2 (3) 27 184 92 (+2) +92
3 VK Zagreb (1) 11 9 0 2 (0) 27 175 100 (-2) +75
4 VK Gusar Mlini 11 7 0 4 21 191 120 +71
5 VK Galeb MR (1) 11 6 1 4 (3) 19 143 111 (+1) +32
6 VK Opatija LRH (1) 11 6 1 4 (0) 19 195 136 (-1) +59
7 VK Siscia 11 5 1 5 16 158 129 +29
8 VK Jadran Kostrena 11 5 0 6 15 134 154 -20
9 VK Osijek 11 4 0 7 12 163 184 -21
10 VK Crikvenica 11 1 1 9 4 111 208 -97
11 VK Pula 11 1 0 10 3 94 251 -157
12 VK Delfin 11 0 1 10 1 94 240 -146
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Utakmice

1. kolo
26th Feb 22, 13:00
Pula
6 : 19
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Pula
1. kolo
26th Feb 22, 15:00
Bellevue
16 : 11
ZAVRšENO

Opatija LRH
Dubrovnik, Gruž
1. kolo
26th Feb 22, 17:30
POŠK 1937
17 : 0
ZAVRšENO

Delfin
Split, Poljud
1. kolo
26th Feb 22, 19:00
Siscia
15 : 12
ZAVRšENO

Osijek
Sisak
1. kolo
26th Feb 22, 20:00
Galeb MR
13 : 17
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Makarska
1. kolo
26th Feb 22, 21:00
Zagreb
24 : 5
ZAVRšENO

Crikvenica
Zagreb, Utrina
2. kolo
5th Mar 22, 15:00
Delfin
8 : 19
ZAVRšENO

Zagreb
Pula
2. kolo
5th Mar 22, 15:00
Gusar Mlini
11 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
5th Mar 22, 16:30
Bellevue
8 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR
Dubrovnik, Gruž
2. kolo
5th Mar 22, 17:00
Osijek
18 : 13
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Slavonski Brod
2. kolo
6th Mar 22, 15:00
Crikvenica
7 : 24
ZAVRšENO

Siscia
Rijeka, Kantrida
2. kolo
6th Mar 22, 17:00
Opatija LRH
32 : 7
ZAVRšENO

Pula
Rijeka, Kantrida
3. kolo
19th Mar 22, 13:00
Pula
12 : 30
ZAVRšENO

Osijek
Pula
3. kolo
19th Mar 22, 18:45
POŠK 1937
9 : 7
ZAVRšENO

Bellevue
Split, Poljud
3. kolo
19th Mar 22, 19:00
Zagreb
14 : 9
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Zagreb, Utrina
3. kolo
19th Mar 22, 19:00
Siscia
22 : 3
ZAVRšENO

Delfin
Sisak
3. kolo
19th Mar 22, 19:30
Galeb MR
12 : 11
ZAVRšENO

Opatija LRH
Makarska
3. kolo
19th Mar 22, 20:00
Jadran Kostrena
11 : 9
ZAVRšENO

Crikvenica
Rijeka, Kantrida
4. kolo
26th Mar 22, 15:00
Delfin
16 : 23
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Pula
4. kolo
26th Mar 22, 15:00
Gusar Mlini
11 : 7
ZAVRšENO

Siscia
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
26th Mar 22, 16:30
Bellevue
10 : 8
ZAVRšENO

Zagreb
Dubrovnik, Gruž
4. kolo
26th Mar 22, 18:00
Opatija LRH
25 : 12
ZAVRšENO

Osijek
Rijeka, Kantrida
4. kolo
26th Mar 22, 19:30
Galeb MR
12 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937
Makarska
4. kolo
26th Mar 22, 20:00
Crikvenica
18 : 13
ZAVRšENO

Pula
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Apr 22, 17:00
Osijek
20 : 7
ZAVRšENO

Crikvenica
Slavonski Brod
5. kolo
2nd Apr 22, 18:00
POŠK 1937
14 : 8
ZAVRšENO

Opatija LRH
Split, Poljud
5. kolo
2nd Apr 22, 18:00
Jadran Kostrena
16 : 13
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Rijeka, Kantrida
5. kolo
2nd Apr 22, 19:00
Zagreb
14 : 5
ZAVRšENO

Galeb MR
Zagreb, Utrina
5. kolo
2nd Apr 22, 19:00
Siscia
8 : 24
ZAVRšENO

Bellevue
Sisak
6. kolo
9th Apr 22, 15:00
Gusar Mlini
28 : 4
ZAVRšENO

Pula
Dubrovnik, Gruž
6. kolo
9th Apr 22, 15:15
Delfin
14 : 18
ZAVRšENO

Osijek
Pula
6. kolo
9th Apr 22, 16:30
Bellevue
19 : 5
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Dubrovnik, Gruž
6. kolo
9th Apr 22, 18:00
Opatija LRH
14 : 9
ZAVRšENO

Crikvenica
Rijeka, Kantrida
6. kolo
9th Apr 22, 18:00
POŠK 1937
14 : 8
ZAVRšENO

Zagreb
Split, Poljud
6. kolo
9th Apr 22, 19:30
Galeb MR
18 : 15
ZAVRšENO

Siscia
Makarska
7. kolo
22nd Apr 22, 20:00
Siscia
8 : 12
ZAVRšENO

POŠK 1937
Sisak
7. kolo
23rd Apr 22, 15:30
Osijek
12 : 21
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Slavonski Brod
7. kolo
23rd Apr 22, 16:00
Crikvenica
17 : 17
ZAVRšENO

Delfin
Rijeka, Kantrida
7. kolo
23rd Apr 22, 18:00
Jadran Kostrena
5 : 0
ZAVRšENO

Galeb MR
Rijeka, Kantrida
7. kolo
23rd Apr 22, 18:30
Zagreb
15 : 12
ZAVRšENO

Opatija LRH
Zagreb, Utrina
8. kolo
28th Apr 22, 20:45
Zagreb
10 : 6
ZAVRšENO

Siscia
Zagreb, Utrina
8. kolo
30th Apr 22, 15:00
Gusar Mlini
27 : 7
ZAVRšENO

Crikvenica
Dubrovnik, Gruž
8. kolo
30th Apr 22, 16:30
Bellevue
17 : 9
ZAVRšENO

Osijek
Dubrovnik, Gruž
8. kolo
30th Apr 22, 17:00
Opatija LRH
26 : 5
ZAVRšENO

Delfin
Rijeka, Kantrida
8. kolo
30th Apr 22, 18:00
POŠK 1937
17 : 9
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Split, Poljud
9. kolo
6th May 22, 20:00
Siscia
15 : 15
ZAVRšENO

Opatija LRH
Sisak
7. kolo
6th May 22, 21:00
Pula
5 : 22
ZAVRšENO

Bellevue
Pula
9. kolo
7th May 22, 14:00
Pula
9 : 23
ZAVRšENO

POŠK 1937
Pula
9. kolo
7th May 22, 15:30
Osijek
10 : 13
ZAVRšENO

Galeb MR
Slavonski Brod
9. kolo
7th May 22, 15:30
Delfin
10 : 29
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Pula
9. kolo
7th May 22, 16:00
Crikvenica
13 : 23
ZAVRšENO

Bellevue
Rijeka, Kantrida
9. kolo
7th May 22, 18:30
Jadran Kostrena
11 : 15
ZAVRšENO

Zagreb
Rijeka, Kantrida
10. kolo
14th May 22, 14:00
Galeb MR
19 : 10
ZAVRšENO

Crikvenica
Split, Poljud
10. kolo
14th May 22, 15:00
Bellevue
30 : 9
ZAVRšENO

Delfin
Dubrovnik, Gruž
10. kolo
14th May 22, 16:00
Opatija LRH
17 : 15
ZAVRšENO

Gusar Mlini
Rijeka, Kantrida
10. kolo
14th May 22, 18:00
POŠK 1937
26 : 8
ZAVRšENO

Osijek
Split, Poljud
10. kolo
14th May 22, 19:00
Zagreb
27 : 6
ZAVRšENO

Pula
Zagreb, Utrina
10. kolo
14th May 22, 19:00
Siscia
17 : 6
ZAVRšENO

Jadran Kostrena
Sisak
8. kolo
20th May 22, 20:30
Galeb MR
23 : 5
ZAVRšENO

Pula
Pula
11. kolo
21st May 22, 13:30
Pula
11 : 21
ZAVRšENO

Siscia
Pula
11. kolo
21st May 22, 15:00
Gusar Mlini
10 : 8
ZAVRšENO

Bellevue
Dubrovnik, Gruž
11. kolo
21st May 22, 15:15
Delfin
4 : 23
ZAVRšENO

Galeb MR
Rijeka, Kantrida
11. kolo
21st May 22, 15:30
Osijek
14 : 21
ZAVRšENO

Zagreb
Slavonski Brod
11. kolo
21st May 22, 18:00
Crikvenica
9 : 16
ZAVRšENO

POŠK 1937
Rijeka, Kantrida
11. kolo
21st May 22, 20:00
Jadran Kostrena
16 : 24
ZAVRšENO

Opatija LRH
Rijeka, Kantrida
5. kolo
22nd May 22, 16:00
Pula
16 : 8
ZAVRšENO

Delfin
Pula

Obrada rezultata: www.furkisport.hr