Vaterpolo - Regionalna liga

Grupa B
Poredak i raspored: Grupa A

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 VK Jug Adriatic osiguranje 12 12 0 0 36 186 77 +109
2 VK Mornar BS 12 8 0 4 24 123 102 +21
3 PVK Jadran Carine HN 12 7 2 3 23 123 103 +20
4 BVK Crvena zvezda 12 7 0 5 21 126 113 +13
5 VK Vojvodina 12 3 2 7 11 83 121 -38
6 Primorac (2) 12 1 1 10 (3) 4 81 140 (+2) -59
7 VK Medveščak (2) 12 1 1 10 (3) 4 70 136 (-2) -66
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i razlika u međusobnim utakmicama momčadi koje imaju isti broj bodova)

Utakmice

01.kolo Grupa B
4th Oct 14, 17:15
Mornar BS
8 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
01.kolo Grupa B
4th Oct 14, 19:00

PVK Jadran Carine HN
11 : 4
ZAVRšENO

Medveščak
Herceg novi, Škver
01.kolo Grupa B
4th Oct 14, 20:00

Primorac
6 : 6
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Kotor, Nikša Bućin
02.kolo Grupa B
8th Oct 14, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 10
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Dubrovnik, Gruž
02.kolo Grupa B
8th Oct 14, 19:30

VK Vojvodina
6 : 2
ZAVRšENO

Medveščak
02.kolo Grupa B
8th Oct 14, 20:15

BVK Crvena zvezda
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Beograd, 11.april
03.kolo Grupa B
14th Oct 14, 19:00

PVK Jadran Carine HN
11 : 7
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Herceg novi, Škver
03.kolo Grupa B
15th Oct 14, 19:30
Mornar BS
13 : 8
ZAVRšENO

Primorac
Split, Poljud
03.kolo Grupa B
15th Oct 14, 20:45
Medveščak
3 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Zagreb, Utrina
04.kolo Grupa B
24th Oct 14, 19:30

VK Vojvodina
3 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Novi Sad, Slana bara
04.kolo Grupa B
25th Oct 14, 20:00

BVK Crvena zvezda
12 : 5
ZAVRšENO

Medveščak
Beograd, 11.april
04.kolo Grupa B
25th Oct 14, 20:00

Primorac
5 : 9
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Kotor, Nikša Bućin
05.kolo Grupa B
5th Nov 14, 18:15
Jug Adriatic osiguranje
12 : 7
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Dubrovnik, Gruž
05.kolo Grupa B
5th Nov 14, 20:45
Medveščak
10 : 9
ZAVRšENO

Primorac
Zagreb, Utrina
05.kolo Grupa B
5th Nov 14, 21:00
Mornar BS
13 : 7
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Split, Poljud
06.kolo Grupa B
8th Nov 14, 19:00
Mornar BS
11 : 4
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Split, Poljud
06.kolo Grupa B
8th Nov 14, 19:00

Primorac
9 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Kotor, Nikša Bućin
06.kolo Grupa B
9th Nov 14, 20:00

VK Vojvodina
7 : 9
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Novi Sad, Slana bara
07.kolo Grupa B
14th Nov 14, 20:45
Medveščak
9 : 16
ZAVRšENO

Mornar BS
Zagreb, Utrina
07.kolo Grupa B
15th Nov 14, 19:30

BVK Crvena zvezda
17 : 10
ZAVRšENO

Primorac
Beograd, 11.april
07.kolo Grupa B
15th Nov 14, 19:30

PVK Jadran Carine HN
15 : 10
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Igalo, Institut
08.kolo Grupa B
22nd Nov 14, 18:00
Medveščak
7 : 7
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Zagreb, Utrina
08.kolo Grupa B
22nd Nov 14, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
08.kolo Grupa B
23rd Nov 14, 20:05

VK Vojvodina
8 : 3
ZAVRšENO

Primorac
Novi Sad, Slana bara
09.kolo Grupa B
5th Dec 14, 19:30

PVK Jadran Carine HN
7 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Igalo, Institut
09.kolo Grupa B
5th Dec 14, 20:45
Medveščak
5 : 8
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Zagreb, Utrina
09.kolo Grupa B
6th Dec 14, 19:15
Mornar BS
8 : 7
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Split, Poljud
10.kolo Grupa B
12th Dec 14, 19:00

Primorac
4 : 15
ZAVRšENO

Mornar BS
Kotor, Nikša Bućin
10.kolo Grupa B
13th Dec 14, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
19 : 3
ZAVRšENO

Medveščak
Dubrovnik, Gruž
10.kolo Grupa B
13th Dec 14, 20:15

BVK Crvena zvezda
5 : 13
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Beograd, 11.april
11.kolo Grupa B
10th Jan 15, 19:00

PVK Jadran Carine HN
14 : 7
ZAVRšENO

Primorac
Igalo, Institut
11.kolo Grupa B
10th Jan 15, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
18 : 4
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Dubrovnik, Gruž
11.kolo Grupa B
11th Jan 15, 20:15
Medveščak
10 : 12
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Zagreb, SRC Mladost
12.kolo Grupa B
17th Jan 15, 18:00

BVK Crvena zvezda
13 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Beograd, 11.april
12.kolo Grupa B
17th Jan 15, 19:00

Primorac
8 : 5
ZAVRšENO

Medveščak
Kotor, Nikša Bućin
12.kolo Grupa B
18th Jan 15, 19:00

VK Vojvodina
6 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Novi Sad, Slana bara
13.kolo Grupa B
24th Jan 15, 19:00

PVK Jadran Carine HN
11 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Igalo, Institut
13.kolo Grupa B
24th Jan 15, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
16 : 5
ZAVRšENO

Primorac
Dubrovnik, Gruž
13.kolo Grupa B
24th Jan 15, 20:00

BVK Crvena zvezda
17 : 7
ZAVRšENO

VK Vojvodina
Beograd, 11.april
14.kolo Grupa B
31st Jan 15, 18:00

VK Vojvodina
11 : 11
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Novi Sad, Slana bara
14.kolo Grupa B
31st Jan 15, 19:00

Primorac
7 : 11
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Kotor, Nikša Bućin
14.kolo Grupa B
31st Jan 15, 19:30
Mornar BS
13 : 7
ZAVRšENO

Medveščak
Split, Poljud

Obrada rezultata: www.furkisport.hr