Vaterpolo - Regionalna liga

Grupa A
Poredak i raspored: Grupa B

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 VK Primorje EB 14 13 1 0 40 208 71 +137
2 Radnički 14 10 2 2 32 163 95 +68
3 HAVK Mladost 14 9 1 4 28 170 106 +64
4 Partizan 14 7 1 6 22 157 124 +33
5 OVK POŠK 14 5 1 8 16 119 153 -34
6 VK Budva BR 14 4 3 7 15 105 152 -47
7 VK Jadran Split 14 3 1 10 10 109 167 -58
8 AVK Branik 14 0 0 14 0 103 266 -163

Utakmice

01.kolo Grupa A
4th Oct 14, 18:00
HAVK Mladost
26 : 4
ZAVRšENO

AVK Branik
Zagreb, SRC Mladost
01.kolo Grupa A
4th Oct 14, 18:45
POŠK
11 : 8
ZAVRšENO

VK Budva BR
Split, Poljud
01.kolo Grupa A
4th Oct 14, 19:00
Primorje EB
16 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST
Rijeka, Kantrida
01.kolo Grupa A
5th Oct 14, 20:00

Partizan
4 : 8
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, Banjica
02.kolo Grupa A
7th Oct 14, 20:00

Partizan
20 : 6
ZAVRšENO

AVK Branik
Beograd, Banjica
02.kolo Grupa A
8th Oct 14, 18:15
Primorje EB
8 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
02.kolo Grupa A
8th Oct 14, 18:45

Radnički
13 : 6
ZAVRšENO

POŠK
Kragujevac, SC Park
02.kolo Grupa A
8th Oct 14, 20:00
Jadran ST
8 : 9
ZAVRšENO

VK Budva BR
Split, Poljud
03.kolo Grupa A
14th Oct 14, 20:00

VK Budva BR
6 : 15
ZAVRšENO

Radnički
Budva, Gradski bazen
03.kolo Grupa A
15th Oct 14, 20:15

Partizan
10 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Beograd, Banjica
03.kolo Grupa A
15th Oct 14, 20:45
HAVK Mladost
12 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST
Zagreb, SRC Mladost
03.kolo Grupa A
15th Oct 14, 21:00
POŠK
21 : 9
ZAVRšENO

AVK Branik
Split, Poljud
04.kolo Grupa A
25th Oct 14, 19:00

AVK Branik
8 : 16
ZAVRšENO

VK Budva BR
Maribor, Pristan
04.kolo Grupa A
25th Oct 14, 19:00
Primorje EB
17 : 4
ZAVRšENO

POŠK
Rijeka, Kantrida
04.kolo Grupa A
25th Oct 14, 20:30
Jadran ST
4 : 15
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
04.kolo Grupa A
25th Oct 14, 21:15
HAVK Mladost
16 : 8
ZAVRšENO

Partizan
Zagreb, SRC Mladost
05.kolo Grupa A
5th Nov 14, 18:00

VK Budva BR
3 : 15
ZAVRšENO

Primorje EB
Budva, Gradski bazen
05.kolo Grupa A
5th Nov 14, 18:30

Radnički
19 : 4
ZAVRšENO

AVK Branik
Kragujevac, SC Park
05.kolo Grupa A
5th Nov 14, 19:30
POŠK
8 : 10
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
05.kolo Grupa A
5th Nov 14, 20:00

Partizan
18 : 4
ZAVRšENO

Jadran ST
Beograd, Banjica
06.kolo Grupa A
8th Nov 14, 15:00
HAVK Mladost
14 : 9
ZAVRšENO

VK Budva BR
Zagreb, SRC Mladost
06.kolo Grupa A
8th Nov 14, 17:15
Primorje EB
14 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida
06.kolo Grupa A
8th Nov 14, 20:00

Partizan
13 : 3
ZAVRšENO

POŠK
Beograd, Banjica
06.kolo Grupa A
8th Nov 14, 20:30
Jadran ST
14 : 10
ZAVRšENO

AVK Branik
Split, Poljud
07.kolo Grupa A
15th Nov 14, 17:15
POŠK
10 : 6
ZAVRšENO

Jadran ST
Split, Poljud
07.kolo Grupa A
15th Nov 14, 19:00

AVK Branik
4 : 21
ZAVRšENO

Primorje EB
Maribor, Pristan
07.kolo Grupa A
15th Nov 14, 19:00

VK Budva BR
8 : 6
ZAVRšENO

Partizan
Budva, Gradski bazen
07.kolo Grupa A
16th Nov 14, 17:15

Radnički
7 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Kragujevac, SC Park
08.kolo Grupa A
21st Nov 14, 20:15

VK Budva BR
10 : 10
ZAVRšENO

POŠK
Budva, Gradski bazen
08.kolo Grupa A
22nd Nov 14, 19:00
Jadran ST
4 : 18
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
08.kolo Grupa A
22nd Nov 14, 19:00

AVK Branik
5 : 26
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Maribor, Pristan
08.kolo Grupa A
23rd Nov 14, 19:15

Radnički
8 : 10
ZAVRšENO

Partizan
Kragujevac, SC Park
09.kolo Grupa A
5th Dec 14, 20:15
HAVK Mladost
5 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
09.kolo Grupa A
6th Dec 14, 17:15
POŠK
7 : 12
ZAVRšENO

Radnički
Split, Poljud
09.kolo Grupa A
6th Dec 14, 19:00

VK Budva BR
8 : 8
ZAVRšENO

Jadran ST
Budva, Gradski bazen
09.kolo Grupa A
6th Dec 14, 19:00

AVK Branik
6 : 23
ZAVRšENO

Partizan
Maribor, Pristan
10.kolo Grupa A
11th Dec 14, 20:00

Radnički
15 : 5
ZAVRšENO

VK Budva BR
Kragujevac, SC Park
10.kolo Grupa A
12th Dec 14, 18:00

AVK Branik
12 : 15
ZAVRšENO

POŠK
Maribor, Pristan
10.kolo Grupa A
13th Dec 14, 18:15
Primorje EB
15 : 9
ZAVRšENO

Partizan
Rijeka, Kantrida
10.kolo Grupa A
13th Dec 14, 19:00
Jadran ST
9 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Split, Poljud
11.kolo Grupa A
10th Jan 15, 17:15

Partizan
10 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Beograd, Banjica
11.kolo Grupa A
10th Jan 15, 18:00

VK Budva BR
8 : 6
ZAVRšENO

AVK Branik
Budva, Gradski bazen
11.kolo Grupa A
10th Jan 15, 18:00
POŠK
3 : 13
ZAVRšENO

Primorje EB
Split, Poljud
11.kolo Grupa A
10th Jan 15, 19:00

Radnički
10 : 5
ZAVRšENO

Jadran ST
Kragujevac, SC Park
12.kolo Grupa A
17th Jan 15, 18:00
HAVK Mladost
14 : 3
ZAVRšENO

POŠK
Zagreb, SRC Mladost
12.kolo Grupa A
17th Jan 15, 19:00
Primorje EB
16 : 1
ZAVRšENO

VK Budva BR
Rijeka, Kantrida
12.kolo Grupa A
17th Jan 15, 19:00

AVK Branik
9 : 16
ZAVRšENO

Radnički
Maribor, Pristan
12.kolo Grupa A
22nd Jan 15, 18:15
Jadran ST
10 : 11
ZAVRšENO

Partizan
Split, Poljud
13.kolo Grupa A
24th Jan 15, 17:15

Radnički
8 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Kragujevac, SC Park
13.kolo Grupa A
24th Jan 15, 18:00
POŠK
13 : 7
ZAVRšENO

Partizan
Split, Poljud
13.kolo Grupa A
24th Jan 15, 18:00

VK Budva BR
6 : 12
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Budva, Gradski bazen
13.kolo Grupa A
25th Jan 15, 17:30

AVK Branik
13 : 16
ZAVRšENO

Jadran ST
Maribor, Pristan
14.kolo Grupa A
31st Jan 15, 18:00
Jadran ST
9 : 5
ZAVRšENO

POŠK
Split, Poljud
14.kolo Grupa A
31st Jan 15, 18:15
HAVK Mladost
6 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Zagreb, SRC Mladost
14.kolo Grupa A
31st Jan 15, 19:00
Primorje EB
25 : 7
ZAVRšENO

AVK Branik
Rijeka, Kantrida
14.kolo Grupa A
31st Jan 15, 19:00

Partizan
8 : 8
ZAVRšENO

VK Budva BR
Beograd, Banjica

Obrada rezultata: www.furkisport.hr